10 tipov pre všetky gazdinky: Čo rozhodne (ne)držať v chladničke TOP

Snažíte sa, aby sa vaša rodina stravovala pestro a zdravo, a tak dávate nakúpené potraviny do chladničky mysliac si, že im tak automaticky predĺžite trvanlivosť a zaručíte, že budú dlhšie pekné a chutné? No nie všetky potraviny to naozaj potrebujú.

Porazte chrípku a nádchu zvlhčovačom vzduchu

Optimálne zvlhčený vzduch zabraňuje infikovaným prachovým časticiam kolovať v prostredí. Lekári odporúčajú relatívnu vlhkosť vzduchu v miestnosti 45 až 55 %. Chorobám môžu pomôcť predísť aj zvlhčovače vzduchu.

Termálny a saunový svet v St. Martins

Úplne nový saunový svet pre náročných klientov.

Súťaž s filmom Ten, kto ťa miloval - UKONČENÁ

Continental Film prináša na plátna kín nový český film Ten, kto ťa miloval. Zapojte sa do súťaže a vyhrajte knižku a voľné lístky do kina.

10.tip na výnimočné vianočné darčeky pre deti

Už tretím rokom vám prinášame najkrajšie tipy na vianočné darčeky pre deti.

Boli sme, videli sme... Termálne kúpele St.Martins

Keď hľadáte skutočný relax len kúsok od Bratislavy, tu si určite oddýchnete.

Viete, ako úspešne učiť deti s ADHD?

To, čo robí knihu Ako sa úspešne učiť s ADHD mimoriadne atraktívnou, sú praktické návody na zvládanie života s ADHD. Nájdete v nej množstvo konkrétnych príkladov, s prihliadnutím na typ poruchy pozornosti, ktorými svojmu dieťaťu sprehľadníte, zjednodušíte a spríjemníte učenie.

S deťmi v kuchyni: inšpirácia na jeseň a zimu

Prečítajte si tipy na zábavu a pohostenie, o ktoré sa môžu deti postarať sami alebo s malou výpomocou. :)

Ako budú otvorené obchody v Prešove počas sviatkov?

Veríme, že počas sviatkov a jesenných prázdnin si budete užívať voľno s deťmi a že nápady na trávenie voľného času čerpáte z našej stránky :-). Ak však z nejkáho dôvodu nestihnete nakúpiť prinášame vám prehľad otváracích hodín.

Tvoríme zo škrupiniek

Aj orechové škrupinky sú skvelým materiálom pri jesennom tvorení s deťmi. Pár nápadov z internetu čo všetko môžete spoločne vytvoriť.