Vychytávky sdeťmi.com partičky za mesiac august TOP

Pripravte deti do školy a škôlky, nabaľte im skvelú desiatu a vychutnajte si september plnými dúškami so skvelými novinkami. :)

TOP 12 horúcich tipov na školské potreby TOP

Školský rok je tu a my sme si pre vás pripravili zoznam školských potrieb, ktoré by určite nemali chýbať v školskej taške či vo výbave vášho škôlkára.

Samozber jabĺk - kam s deťmi na jablká 2018

Najobľúbenejšie ovocie pre deti i dospelých v samozbere opäť na viacerých farmách.

Máte chuť na sladké? Zamaškrťte si na šťavnatých ovocných príchutiach.

Ste milovníkom sladkého a chuť na nejakú dobrotu vás prepadne pokojne aj cestou z práce alebo za deťmi do škôlky? Vyskúšajte HARIBO Goldbären Saft Minis.

Aj vaše dieťa môže študovať na Harvarde

S programom Instudy od Poštovej banky umožníte svojim deťom študovať na prestížnej univerzite za menej, ako by ste čakali.

Zažite rozprávkový september v kine!

Počas septembra si sieť kín CINEMAX pripravila pre najmenších skvelú akciu. Každý kto pošle z vybraných predstavení scan alebo printscreen svojej vstupenky je zaradený do žrebovania o rozprávkovú knižku a o víkendový pobyt na Slovensku pre 4 osoby.

Doba dinová je späť! Nazbieraj ich všetkých!

Doba dinová je späť! Nazbieraj ich všetkých! Máš rád dinosaury, vyznáš sa v tom, čo jedli, kde a kedy žili? Vieš, ktoré z nich boli ozrutánske a ktoré naopak také ako ty? Tak potom musíš mať všetkých 16, ktoré ti ponúka nový DINO Svet a úžasný Zberateľský box s plagátom so samolepkami! Navštív sieť supermarketov BILLA!

Ideálna desiata pre školáka

Čo deťom pripraviť do tašky, aby mali vyváženú stravu a zároveň aj motiváciu na jej spapanie? Pozreli sme sa na ideálne zloženie desiatového boxu, aby zachutilo všetkým školáčikom.

Súťaž pre deti ZŠ - Cestopis z Kraja kultúrnych pamiatok

Krajská organizácia cestovného ruchu Severovýchod Slovenska si pre všetky deti zo základných škôl, ktoré objavili niektorú z kultúrnych pamiatok v Prešovskom kraji, pripravila zaujímavú súťaž.

15 tipov na jednoduché tvorenie zo slamiek

Ostali vám slamky a nechcete ich zahodiť? Zrecyklujte ich jednoduchým tvorením s deťmi.