Dovolenky, Tábory / Celá SR Filter

Ste tu: Celá SR » Dovolenky, Tábory

Filtruj podľa kategórie

Zimná dovolenka s deťmi. Kde si ju naozaj užijete? TOP

Kopa snehu, vyštípané tváre, super pocit po dobrej lyžovačke či sánkovačke, veselé tváre detí... V akých hoteloch zažijete najlepšiu zimnú dovolenku?
Termín: 15.12.2019 a ďalšie
Mesto: SR

Zážitková zimná dovolenka v rezorte Hilson Jasná

Užite si zimu s deťmi na Liptove! Štýlové ubytovanie v rodinných apartmánoch a štúdiách, lyžiarske svahy pre malých aj veľkých na skok od areálu, osvetlená sánkarská dráha priamo pri apartmánoch, wellness zóna, aquapark do 10 minút a ďalšie atrakcie.
Termín: 15.12.2019 a ďalšie
Mesto: Demänová

Prázdniny na horách na Štrbskom Plese

Vydajte sa za zimným dobrodružstvom, zábavou a oddychom! Strávte voľné chvíle s vašimi najmenšími na horách. Je tu pre nich pripravená doslova hora zábavy na každom kroku.
Termín: 15.12.2019 a ďalšie
Mesto: Štrbské Pleso

Jesenné prázdniny pri Štrbskom plese

Poloha hotela Solisko priamo pri brehoch vyhľadávaného Štrbského plesa poskytuje rodinám s deťmi možnosť okolitých turistických vychádzok, cykloturistické chodníky, možnosť jazdy na konských záprahoch a predovšetkým relax v lone krásnej prírody.
Termín: 15.12.2019 a ďalšie
Mesto: Vysoke Tatry

Vianočný pobyt v Hoteli Chopok****

Pozývame Vás stráviť Vianoce 2019 v Nízkych Tatrách v kruhu svojich blízkych v magickom horskom prostredí.
Termín: 21.12.2019 a ďalšie
Mesto: Demänovská Dolina

Trojkráľový pobyt v Patinciach

Prežite zimné prázdniny s Vašimi deťmi, zregenerujte svoj organizmus do nového roka a doprajte si zážitok z oddychu vďaka našej termálnej vode s blahodarnými účinkami na pohybové ústrojenstvo.
Termín: 02.01.2020 a ďalšie
Mesto: Patince

Tipy na výlety v Patinciach a špeciálna jesenná akcia

Rozmýšľate nad pobytom vo Wellness Hoteli Patince a chcete vedieť, čo všetko môžete objaviť v okolí ? Patince ponúkajú možnosti pre rodiny s deťmi, romantické dvojice či páry v najlepších rokoch. Predstavíme Vám zaujímavé tipy na výlety v okolí nášho hotela, ktoré sa oplatí vidieť.
Termín: 01.09.2019 - 07.01.2020
Mesto: Patince