24. 05. 2022 Ela 23°C Skoro jasno

Dovolenky, Tábory / Celá SR Filter

Tipy na letné denné tábory v Bratislave a okolí TOP

Tipy na letné denné tábory v Bratislave a okolí.
Termín: 04.07.2022 a ďalšie
Mesto: Bratislava a okolie

Denné letné tábory 2022 v Žiline a okolí

Máme pre vás pár tipov na denné tábory v Žiline a okolí, ktoré ponúkajú kvalitný program počas leta. Stačí si len vybrať.
Termín: 24.05.2022 a ďalšie
Mesto: Žilina

Detský tábor JumpItUp

Príď do denného tábora v JumpItUp aréne v Prešove! Je to tábor plný skákania, športu, hier, cvičení a rozprávkovej zábavy s tou najlepšou partiou.
Termín: 04.06.2022 a ďalšie
Mesto: Prešov

Malý zverinec 2

Denný letný tábor pre malých veterinárov, chovateľov a zoológov.
Termín: 04.07.2022 a ďalšie
Mesto: Banská Bystrica

Denné tábory Mixiland

Pozývame deti vo veku 4-10 rokov na denné letné tématické tábory v Mixiland detský svet Zvolen. Počas celých letných prázdnin sa môžete tešiť každý týždeň na pestrý a zábavný program v priestoroch herne ale aj v exteriéri. Deťom je zabezpečená strava formou desiaty, obeda, olovrantu a pitného režimu počas celého tábora. Spolu zažijete krásne leto plné zážitkov, dobrodružstiev a nových priateľstiev.
Termín: 04.07.2022 a ďalšie
Mesto: Zvolen


Denný letný plavecký tábor

Denný plavecký tábor je zameraný predovšetkým na výučbu plávania a je obohatený pestrým športovým programom a tvorivými dielňami. Tábor má nezameniteľnú rodinnú atmosféru a našim cieľom je, aby sa deti plávaním bavili, mali radosť z pohybu a tešili sa z nových zážitkov.
Termín: 04.07.2022 a ďalšie
Mesto: Prešov

Prázdninová jazdecká škola

Pozývame do jazdeckej školy v najväčšom Slovenskom Žrebčíne Motešice.
Termín: 04.07.2022 a ďalšie
Mesto: Motešice

Denný tábor Údolie Manitou 2022

V zaujímavom vynovenom prostredí areálu ÚDOLIA MANITOU, prostredníctvom hry a zábavy, priblížime deťom environmentálne vzdelávanie zamerané na spoznávanie prírody, života v lese a objavovanie prírodných tajomstiev prostredníctvom hier a zážitko
Termín: 04.07.2022 a ďalšie
Mesto: Košice

Denný tanečný tábor

Pripravili sme pre Vaše deti originálne tanečné tábory v tanečnej škole Frimart, na ktorých sa dozvedia o čare spoločenských tancov a etikete spoločenského správania. Vysvetlíme im, ako prebiehajú skutočné súťaže profesionálnych tanečníkov. Podporíme u detí kreativitu a naučíme ich vytvoriť vlastnú tanečnú zostavu.
Termín: 04.07.2022 a ďalšie
Mesto: Prešov

Anglické denné tábory

Chcete aby si Vaše deti hravou formou zdokonalili angličtinu a sú vo veku od 5 -14 rokov? Tak tento denný anglický tábor je presne to, čo hľadáte. Deti čaká leto plné aktivít a zážitkov, popri ktorých si zdokonalia angličtinu. Tábory sa konajú v Prešove a Sabinove s EXTRA KIDS CAMP.
Termín: 04.07.2022 a ďalšie
Mesto: Prešov a Sabinov