Partneri

exohosting

Exohosting

Profesionáli s rokmi praxe v spravovaní priestoru na webe a správy serverov. Ponúkame kvalitný webhosting pre jednoduché aj profesionálne stránky či náročné webové projekty, za dobrú cenu. 


logo

Familypark Rakúsko

Familypark je viac ako iba zážitkový park s jednotlivými atrakciami. Ponoríte sa do fantastického sveta plného zábavy a dobrodružstva, ktorý bolo dotvorený do najmenších detailov s fantáziou a hojnosťou kreativity. Ideálne výletné miesto v bezprostrednej blízkosti Neziderského jazera, v ktorom sa mladí i starí cítia rovnako dobre. Cesta autom z Bratislavy sem trvá približne hodinu. 


umc

Únia materských centier Slovenska

Únia materských centier (ÚMC) je mimovládnou neziskovou organizáciou, ktorá združuje materské a rodinné centrá po celom Slovensku


logo SND

Slovenské národné divadlo

Slovenské národné divadlo je jedna z najvýznamnejších kultúrnych inštitúcií Slovenska. Tvoria ho tri zložky so stálym profesionálnym umeleckým súborom: Činohra, Opera a Balet. Súbory Slovenského národného divadla hrajú v dvoch divadelných budovách, v Historickej budove SND a v novej budove Slovenského národného divadla. Slovenské národné divadlo je repertoárovým divadlom. Predstavenia na všetkých scénach SND sa konajú počas divadelnej sezóny zväčša každý deň (opera a balet), respektíve každý deň okrem pondelka (činohra). Divadelná sezóna trvá od začiatku septembra do konca júna


11218882 1654527951442684 4711948147232838139 n

Detské rádio Žofka

Detské internetové rádio. Príďte sa pozrieť na moju stránku www.detskeradio.sk! Je plná najlepších detských pesničiek a najkrajších rozprávok.


incheba

Incheba

Incheba je lídrom na slovenskom trhu výstavníctva a patrí jej popredné miesto v organizovaní eventov a podujatí. Je dejiskom nezabudnuteľných udalostí a miestom, kde sa rodia zážitky. Počas svojej existencie hostila najrôznejšie podujatia slovenského i medzinárodného rozsahu.


14088547 10157269886995697 6858558931911830899 n

ZOO Bojnice

Najstaršia a najnavštevovanejšia ZOO na Slovensku


bibiana

Bibiana, medzinárodný dom umenia pre deti

BIBIANA, Medzinárodný dom umenia pre deti, je kultúrna inštitúcia s medzinárodnou pôsobnosťou. Orientuje sa na umeleckú tvorbu pre deti a mládež. Sprístupňuje deťom umenie netradičnými spôsobom.


spievankovo logo NOVE

Spievankovo

Spievankovo je čarovná krajina plná hudby a spevu. Jej obyvatelia - Spievanka a Zahrajko pomáhajú už 15 rokov detičkám naučiť sa veľa užitočných vecí. Naučia sa, vďaka krásnym pesničkám, napríklad o ročných obdobiach, o zvieratkách, o slušnom správaní, o hygienických návykoch, o povolaniach, o dopravnej výchove, o hudobných nástrojoch, či získajú základy angličtiny a bohatú slovnú zásobu. 

Obľúbenú dvojicu môžete vidieť na DVD, počuť na CD a stretnúť na živých interaktívnych koncertoch po celom Slovensku.

 


detskazeleznicake

Detská železnica Košice

Košická detská historická železnica je jedinečnou a unikátnou historickou úzkorozchodnou železničkou so zriedkavým rozchodom 1000 milimetrov. V prevádzke železničky sú historické vozne a vzácna parná lokomotíva "Katka", vyrobená v Nemecku v roku 1884, čo ju robí najstaršou prevádzkovanou parnou lokomotívou v strednej Európe.


2

Dino Park

Unikátny zábavný park s desiatkami statických a robotických modelov dinosaurov v životných veľkostiach, detské atrakcie, 3D kino v cene vstupenky, detské paleontologické ihrisko s ukrytou kostrou pravekého tvora a mnoho ďalšieho. DinoPark je skvelý tip na výlet pre celú rodinu!


S T

Smejko a Tanculienka

Herecká dvojica z Divadla Maska, vlastnými menami Peťa Ševčíková a Marek Kováč - sú známi v detskom svete skôr ako čmelko Smejko a lienka Tanculienka. Hrajú svoje pesničky pre malých aj väčších chrobáčikov. Na treťom DVD Smejka a Tanculienky sa môžete tešiť na 16 úžasných piesní a dokonca príde aj motýlik Huncúlik!


miracle

Studio Miracle, Bratislava

Kurzy a krúžky pre deti a mamičky. V príjemnom, čistom a voňavom prostredí, ktoré je priateľské k deťom a rodičom.


logo 3

Fíha tralala

Milý škriatok „Fíha“ učí deti prostredníctvom pesničiek spoznávať svet. 

Divadlo na kolesách pôsobí v umeleckej sfére už takmer 10 rokov. Pod vedením Martiny Jelenovej vytvorilo vyše 20 projektov pre deti a mládež, organizuje Festival autorskej slovenskej tvorby, zamestnáva mladých umelcov. V súčasnosti uskutočňuje cca 10 predstavení pre deti mesačne. 


Logo veterany

Veterany.eu

Spravodajský magazín o veteránoch, historických vozidlách a historickej technike, všetko o veteránoch doma i vo svete. Podpora záchrany historických vozidiel, informovanie, vytváranie archívov veteránov, vydávanie príležitostných tlačovín...


mobik

Aqua baby Mobik - Plavecké jasličky

Plávanie" dojčiat, batoliat a detí predškolského veku od 4 mesiacov do 4 rokov v Ružinovskej poliklinike a v Hoteli Kormorán **** v Šamoríne.


KZP

KZP - Kultúrne zariadenia Petržalky

Kultúrne zariadenia Petržalky (KZP) sú kultúrno-osvetovým zariadením, ktorého zriaďovateľom je Miestne zastupiteľstvo Bratislava-Petržalka. KZP majú v súčasnosti v správe 3 zariadenia - DK Zrkadlový háj, DK Lúky a CC Centrum, kde organizujú podujatia pre všetky kategórie obyvateľov (súťaže, festivaly, koncerty, hudobno-tanečné, divadelné a filmové predstavenia, prehliadky, výstavy, voľno-časové podujatia, kurzy, krúžky, tvorivé dielne a ďalšie aktivity v rôznych odboroch kultúrnej a osvetovej činnosti).


Tramtaria logo ofic png

TRAMTÁRIA Slovakia

Ich cieľom je vytvárať a realizovať produkty prispievajúce k zmysluplnému tráveniu voľného času, kvalitnej zábave, relaxu, vzdelávaniu, rozvoju rôznych vedomostí a zručností...bdz

Bábkové divadlo Žilina

Bábkové divadlo Žilina je najstaršie profesionálne bábkové divadlo na Slovensku. V roku 2010 oslávilo 60 rokov existencie!


1451999 10152031708811893 2048741834 n

Bux.sk

Bux.sk je jedno z najväčších internetových kníhkupectiev na Slovensku, ktoré ponúka tisíce kníh, DVD a CD nosičov, darčekové predmety z rôznych oblastí za skvelé ceny. 
Bux.sk patrí pod vydavateľstvo IKAR, ktoré pôsobí na knižnom trhu už 20 rokov. Počas nich vydalo takmer 3300 kníh rozličných žánrov, domácich i zahraničných autorov, pre všetky vekové kategórie. Spolu sa za toto obdobie predalo približne 21 miliónov kusov kníh.


unnamed

ITEnS - komplexné IT riešenia

Špecializujeme sa na služby s využívaním IT vhodné pre menšie aj veľké firmy. Dodávame komplexné riešenia založené na vlastných produktoch, virtualizácii, automatizácii a prepojení s ďalšími systémami. Staviame na dlhoročných skúsenostiach, pričom sa usilujeme ponúknuť zákazníkovi vždy tie najlepšie riešenia.