24. 05. 2022 Ela 26°C Občasný dážď

Partneri

exohosting

Exohosting

Profesionáli s rokmi praxe v spravovaní priestoru na webe a správy serverov. Ponúkame kvalitný webhosting pre jednoduché aj profesionálne stránky či náročné webové projekty, za dobrú cenu. 


logo

Familypark Rakúsko

Familypark je viac ako iba zážitkový park s jednotlivými atrakciami. Ponoríte sa do fantastického sveta plného zábavy a dobrodružstva, ktorý bolo dotvorený do najmenších detailov s fantáziou a hojnosťou kreativity. Ideálne výletné miesto v bezprostrednej blízkosti Neziderského jazera, v ktorom sa mladí i starí cítia rovnako dobre. Cesta autom z Bratislavy sem trvá približne hodinu. 


1451999 10152031708811893 2048741834 n

Bux.sk

Bux.sk je jedno z najväčších internetových kníhkupectiev na Slovensku, ktoré ponúka tisíce kníh, DVD a CD nosičov, darčekové predmety z rôznych oblastí za skvelé ceny. 
Bux.sk patrí pod vydavateľstvo IKAR, ktoré pôsobí na knižnom trhu už 20 rokov. Počas nich vydalo takmer 3300 kníh rozličných žánrov, domácich i zahraničných autorov, pre všetky vekové kategórie. Spolu sa za toto obdobie predalo približne 21 miliónov kusov kníh.


14088547 10157269886995697 6858558931911830899 n

ZOO Bojnice

Najstaršia a najnavštevovanejšia ZOO na Slovensku


logo AK Peter Rak 1

Advokátska kancelária Peter Rak

Spolupracujú s naším portálom v rámci rubriky Právna poradňa - z oblasti rodinného a pracovného práva. Ponúkajú odpovede na otázky týkajúce sa rodinných problémov počnúc svadbou, až po rozvod manželstva.


KZP

KZP - Kultúrne zariadenia Petržalky

Kultúrne zariadenia Petržalky (KZP) sú kultúrno-osvetovým zariadením, ktorého zriaďovateľom je Miestne zastupiteľstvo Bratislava-Petržalka. KZP majú v súčasnosti v správe 3 zariadenia - DK Zrkadlový háj, DK Lúky a CC Centrum, kde organizujú podujatia pre všetky kategórie obyvateľov (súťaže, festivaly, koncerty, hudobno-tanečné, divadelné a filmové predstavenia, prehliadky, výstavy, voľno-časové podujatia, kurzy, krúžky, tvorivé dielne a ďalšie aktivity v rôznych odboroch kultúrnej a osvetovej činnosti).


bibiana

Bibiana, medzinárodný dom umenia pre deti

BIBIANA, Medzinárodný dom umenia pre deti, je kultúrna inštitúcia s medzinárodnou pôsobnosťou. Orientuje sa na umeleckú tvorbu pre deti a mládež. Sprístupňuje deťom umenie netradičnými spôsobom.


spievankovo logo NOVE

Spievankovo

Spievankovo je čarovná krajina plná hudby a spevu. Jej obyvatelia - Spievanka a Zahrajko pomáhajú už 15 rokov detičkám naučiť sa veľa užitočných vecí. Naučia sa, vďaka krásnym pesničkám, napríklad o ročných obdobiach, o zvieratkách, o slušnom správaní, o hygienických návykoch, o povolaniach, o dopravnej výchove, o hudobných nástrojoch, či získajú základy angličtiny a bohatú slovnú zásobu. 

Obľúbenú dvojicu môžete vidieť na DVD, počuť na CD a stretnúť na živých interaktívnych koncertoch po celom Slovensku.

 


detskazeleznicake

Detská železnica Košice

Košická detská historická železnica je jedinečnou a unikátnou historickou úzkorozchodnou železničkou so zriedkavým rozchodom 1000 milimetrov. V prevádzke železničky sú historické vozne a vzácna parná lokomotíva "Katka", vyrobená v Nemecku v roku 1884, čo ju robí najstaršou prevádzkovanou parnou lokomotívou v strednej Európe.


2

Dino Park

Unikátny zábavný park s desiatkami statických a robotických modelov dinosaurov v životných veľkostiach, detské atrakcie, 3D kino v cene vstupenky, detské paleontologické ihrisko s ukrytou kostrou pravekého tvora a mnoho ďalšieho. DinoPark je skvelý tip na výlet pre celú rodinu!


S T

Smejko a Tanculienka

Herecká dvojica z Divadla Maska, vlastnými menami Peťa Ševčíková a Marek Kováč - sú známi v detskom svete skôr ako čmelko Smejko a lienka Tanculienka. Hrajú svoje pesničky pre malých aj väčších chrobáčikov. Na treťom DVD Smejka a Tanculienky sa môžete tešiť na 16 úžasných piesní a dokonca príde aj motýlik Huncúlik!


miracle

Studio Miracle, Bratislava

Kurzy a krúžky pre deti a mamičky. V príjemnom, čistom a voňavom prostredí, ktoré je priateľské k deťom a rodičom.


umc

Únia materských centier Slovenska

Únia materských centier (ÚMC) je mimovládnou neziskovou organizáciou, ktorá združuje materské a rodinné centrá po celom Slovensku


logo 3

Fíha tralala

Milý škriatok „Fíha“ učí deti prostredníctvom pesničiek spoznávať svet. 

Divadlo na kolesách pôsobí v umeleckej sfére už takmer 10 rokov. Pod vedením Martiny Jelenovej vytvorilo vyše 20 projektov pre deti a mládež, organizuje Festival autorskej slovenskej tvorby, zamestnáva mladých umelcov. V súčasnosti uskutočňuje cca 10 predstavení pre deti mesačne. 


logo SND

Slovenské národné divadlo

Slovenské národné divadlo je jedna z najvýznamnejších kultúrnych inštitúcií Slovenska. Tvoria ho tri zložky so stálym profesionálnym umeleckým súborom: Činohra, Opera a Balet. Súbory Slovenského národného divadla hrajú v dvoch divadelných budovách, v Historickej budove SND a v novej budove Slovenského národného divadla. Slovenské národné divadlo je repertoárovým divadlom. Predstavenia na všetkých scénach SND sa konajú počas divadelnej sezóny zväčša každý deň (opera a balet), respektíve každý deň okrem pondelka (činohra). Divadelná sezóna trvá od začiatku septembra do konca júna


mobik

Aqua baby Mobik - Plavecké jasličky

Plávanie" dojčiat, batoliat a detí predškolského veku od 4 mesiacov do 4 rokov v Ružinovskej poliklinike a v Hoteli Kormorán **** v Šamoríne.


active kids slogan new

ActiveKids.sk je e-shop s oblečením pre aktívne deti. Ponúkajú značkové funkčné outdoorové oblečenie pre dievčatá aj chlapcov každého veku. Oblečieme vášho drobca aj teenegera od hlavy až po päty. Merino vlna, softshell, bavlnené tepláky, oblečko do dažďa aj k vode. S nimi oblečiete svoje deti do každého počasia.


Tramtaria logo ofic png

TRAMTÁRIA Slovakia

Ich cieľom je vytvárať a realizovať produkty prispievajúce k zmysluplnému tráveniu voľného času, kvalitnej zábave, relaxu, vzdelávaniu, rozvoju rôznych vedomostí a zručností...


bdz

Bábkové divadlo Žilina

Bábkové divadlo Žilina je najstaršie profesionálne bábkové divadlo na Slovensku. V roku 2010 oslávilo 60 rokov existencie!