23. 05. 2024 Želmíra 24°C Prehánky, búrky

Partneri

exohosting

Exohosting

Profesionáli s rokmi praxe v spravovaní priestoru na webe a správy serverov. Ponúkame kvalitný webhosting pre jednoduché aj profesionálne stránky či náročné webové projekty, za dobrú cenu. 


logo

Familypark Rakúsko

Familypark je viac ako iba zážitkový park s jednotlivými atrakciami. Ponoríte sa do fantastického sveta plného zábavy a dobrodružstva, ktorý bolo dotvorený do najmenších detailov s fantáziou a hojnosťou kreativity. Ideálne výletné miesto v bezprostrednej blízkosti Neziderského jazera, v ktorom sa mladí i starí cítia rovnako dobre. Cesta autom z Bratislavy sem trvá približne hodinu. 


HBlogotyp png modra

Hrad Beckov

Beckovský hrad je opradený množstvom legiend. Je miestom s osobitou atmosférou. Miestom, ktoré spája. Zažite históriu hradu na vlastnej koži. Množstvo programov a expozícií vás prevedie stredovekom zosobneným vojvodom Stiborom zo Stiboríc, ktorý patril k najvýznamnejším šľachticom na dvore kráľa a cisára Žigmunda Luxemburského. 


14088547 10157269886995697 6858558931911830899 n

ZOO Bojnice

Najstaršia a najnavštevovanejšia ZOO na Slovensku


KZP

KZP - Kultúrne zariadenia Petržalky

Kultúrne zariadenia Petržalky (KZP) sú kultúrno-osvetovým zariadením, ktorého zriaďovateľom je Miestne zastupiteľstvo Bratislava-Petržalka. KZP majú v súčasnosti v správe 3 zariadenia - DK Zrkadlový háj, DK Lúky a CC Centrum, kde organizujú podujatia pre všetky kategórie obyvateľov (súťaže, festivaly, koncerty, hudobno-tanečné, divadelné a filmové predstavenia, prehliadky, výstavy, voľno-časové podujatia, kurzy, krúžky, tvorivé dielne a ďalšie aktivity v rôznych odboroch kultúrnej a osvetovej činnosti).


bibiana

Bibiana, medzinárodný dom umenia pre deti

BIBIANA, Medzinárodný dom umenia pre deti, je kultúrna inštitúcia s medzinárodnou pôsobnosťou. Orientuje sa na umeleckú tvorbu pre deti a mládež. Sprístupňuje deťom umenie netradičnými spôsobom.


spievankovo logo NOVE

Spievankovo

Spievankovo je čarovná krajina plná hudby a spevu. Jej obyvatelia - Spievanka a Zahrajko pomáhajú už 15 rokov detičkám naučiť sa veľa užitočných vecí. Naučia sa, vďaka krásnym pesničkám, napríklad o ročných obdobiach, o zvieratkách, o slušnom správaní, o hygienických návykoch, o povolaniach, o dopravnej výchove, o hudobných nástrojoch, či získajú základy angličtiny a bohatú slovnú zásobu. 

Obľúbenú dvojicu môžete vidieť na DVD, počuť na CD a stretnúť na živých interaktívnych koncertoch po celom Slovensku.

 


detskazeleznicake

Detská železnica Košice

Košická detská historická železnica je jedinečnou a unikátnou historickou úzkorozchodnou železničkou so zriedkavým rozchodom 1000 milimetrov. V prevádzke železničky sú historické vozne a vzácna parná lokomotíva "Katka", vyrobená v Nemecku v roku 1884, čo ju robí najstaršou prevádzkovanou parnou lokomotívou v strednej Európe.


2

Dino Park

Unikátny zábavný park s desiatkami statických a robotických modelov dinosaurov v životných veľkostiach, detské atrakcie, 3D kino v cene vstupenky, detské paleontologické ihrisko s ukrytou kostrou pravekého tvora a mnoho ďalšieho. DinoPark je skvelý tip na výlet pre celú rodinu!


umc

Únia materských centier Slovenska

Únia materských centier (ÚMC) je mimovládnou neziskovou organizáciou, ktorá združuje materské a rodinné centrá po celom Slovensku


logo 3

Fíha tralala

Milý škriatok „Fíha“ učí deti prostredníctvom pesničiek spoznávať svet. 

Divadlo na kolesách pôsobí v umeleckej sfére už takmer 10 rokov. Pod vedením Martiny Jelenovej vytvorilo vyše 20 projektov pre deti a mládež, organizuje Festival autorskej slovenskej tvorby, zamestnáva mladých umelcov. V súčasnosti uskutočňuje cca 10 predstavení pre deti mesačne. 


bdz

Bábkové divadlo Žilina

Bábkové divadlo Žilina je najstaršie profesionálne bábkové divadlo na Slovensku. V roku 2010 oslávilo 60 rokov existencie!