26. 05. 2024 Dušan 26°C Prehánky, búrky

FAQ

1. Ako pridám krúžok / podujatie / zariadenie na vašu stránku?

Pridanie článku na stránku je jednoduché. Ak ide o jednorazové pridanie podujatia, stačí vyplniť formulár - PRIDAŤ ČLÁNOK - a odoslať na schválenie. Ak máte záujem pravidelne pridávať podujatia alebo upravovať text vášho zariadenia, vopred sa registrujte TU a po registrácii pridávajte/ upravujte svoje príspevky na schválenie.

2. Je pridanie zariadenia / podujatia / krúžku platené?

Áno aj Nie. Pridanie podujatia je zdarma. Komerčné zariadenia ako aj krúžky platia jednorazový poplatok 40 eur. Spoplatnené sú aj ďalšie doplnkové služby ako - topovanie na hlavnej stránke, topovanie v rámci kategórie, uverejnenie na Facebook, zaradenie do víkendového newslettra atď. Viac info v sekcii reklama

3. Ako dlho trvá kým bude pridaný príspevok zverejnený?

Denne nám na schválenie príde množstvo príspevkov, ktoré sú schvaľované chronologicky. Našou snahou je schváliť ich do 3 dní od prijatia. Avšak doporučujeme pridať - hlavne podujatia - s dostatočným predstihom cca 1 týždeň, aby boli schválené načas.

4. Nie sme registrovaní na stránke, no máme tam uvedené naše zariadenie. Ako môžeme text a obrázky zmeniť / upraviť?

Zaregistrujte sa na našu stránku - tu - a po registrácii nám pošlite na mail info@sdetmi.com  názov článku/ zariadenia a email, ktorým ste sa u nás registrovali. Článok / zariadenie následne priradíme k vašej email adrese a získate tak možnosť kedykoľvek si ho upravovať za jednorazový manipulačný poplatok 40 eur.

5. Keď pridám podujatie na vašu stránku, automaticky ho zverejníte aj na vašom Facebooku?

Nie, na Facebooku zverejňujeme len vybrané podujatia zariadení, s ktorými spolupracujeme, alebo na ktoré je pre verejnosť voľný vstup. Ostatné príspevky sú spoplatnené podľa platného cenníka.

6. Mám záujem spropagovať svoje zariadenie / podujatie / krúžok na vašej stránke, no mám obmedzený rozpočet do 250 eur. Čo mi odporúčate?

V sekcii REKLAMA v pravom rohu dole pravidelne uverejňujeme akciové ponuky ako na bannerovú, tak aj na textovú inzerciu. Sledujte našu akciovú ponuku, kde často získate možnosť bannerovej inzercie aj pod 100 eur a potom ju využite. Stačí nás kontaktovať na info@sdetmi.com, kde cenovú ponuku prispôsobíme vašim potrebám.

7. Som akčná mamina, zaujíma ma všetko v mojom okolí a rada by som prispievala na vašu stránku článkami, fotkami či hocičím iným. Čo mám pre to urobiť?

Napíš nám na info@sdetmi.com niečo o sebe a čím by si mohla byť pre náš portál prínosom. Určite sa ti ozveme späť.