25. 06. 2024 Tadeáš

Dovolenky, Tábory / Celá SR Filter

Ste tu: Celá SR » Dovolenky, Tábory » Tábory pobytové

Filtruj podľa kategórie
Zrušiť výber

Letný jazdecký tábor

Zažijeme spolu turistiku, spoznávanie prírody, hry v lese, stopovačky a šifrovačky, opekačku, tanec, súťaže aj tvorenie a veľa iného.
Termín: 30.06.2024 a ďalšie
Mesto: Ľubietová

Kam na letný pobytový tábor 2024

Riešite kam s deťmi cez leto? Hľadáte ten správny tábor pre vaše deti? Pripravili sme si pre vás niekoľko tipov na letné tábory, kde sa deti určite nebudú nudiť. Zažijú zábavu, spoznajú nových kamarátov, prežijú dobrodružstvo, zájdu na skvelé výlety, naučia sa niečo nové. Postupne vám predstavíme tábory, ktoré stoja za to...
Termín: 01.07.2024 a ďalšie
Mesto: Celá SR

Detské tábory Čarokraj

Nezabudnuteľné letné prázdniny a zážitky na celý život. Čarokraj je miesto, kde deti získajú zážitky a priateľstvá na celý život. Je to miesto, kde nuda nemá priestor a každý deň je plný nových dobrodružstiev a zábavy.
Termín: 07.07.2024 a ďalšie
Mesto: Bystrá

Camp Wonderland - pobytový anglický tábor

Tábor je určený pre deti od 8 do 17 rokov, ktoré rozdelíme do skupín podľa veku a jazykových znalostí. Nezáleží na tom, či deti už „spíkujú“, alebo sa v angličtine ešte necítia doma. Keďže tvoríme pravé medzinárodné prostredie, vítame aj deti z iných krajín alebo cudzincov žijúcich na Slovensku. Chceme, aby všetci z tábora odchádzali s pocitom, že už vedia prežiť krásne chvíle aj vo svetovom jazyku.
Termín: 07.07.2024 a ďalšie
Mesto: Smolenice