Dovolenky, Tábory / Celá SR Filter

Ste tu: Celá SR » Dovolenky, Tábory » Tábory pobytové

Filtruj podľa kategórie
Zrušiť výber

Tipy na letné pobytové tábory TOP

Riešite kam s deťmi cez leto? Pripravili sme pre vás výber táborov, ktoré stoja za to.
Termín: 27.05.2019 a ďalšie
Mesto: Celá SR

Stanový tábor s Táborčatami TOP

Miluje Vaše dieťa prírodu, stanovačku, večer pri ohníku, táborové hry a LARP? Tak tento tábor je preňho to pravé. Tábor je vhodný pre deti od 10 do 14 rokov.
Termín: 10.08.2019 - 17.08.2019
Mesto: Domaniža

Jazykové tábory cez prázdniny

Aj počas tohtoročnej jari a leta sme pre Vaše ratolesti pripravili jazykové tábory plné zábavného učenia i pestrých poobedných aktivít.
Termín: 01.07.2019 a ďalšie
Mesto: Bratislava

Letný anglický tábor

Tábor je vhodný pre všetky deti vo veku 5 až 14 rokov, ktoré sa chcú naučiť anglický jazyk, získať prvotné vedomosti alebo sa v ňom zdokonaliť. Jazykové tábory budú prebiehať v Sabinove a Prešove.
Termín: 08.07.2019 a ďalšie
Mesto: Prešov - Sabinov

Parkour tábor 2019

Občianske združenie Vlči Parkour sa rozhodol okrem tréningov pripraviť aj detský letný parkourový tábor počas letných prázdnin.
Termín: 13.07.2019 a ďalšie
Mesto: Žilina

Na parádu - zážitkový pobytový tábor

Zážitkový letný tábor v prírode plný dobrodružstva a pestrého programu. Pre deti od 7 do 16 rokov v areáli chaty Lubetha.
Termín: 22.07.2019 a ďalšie
Mesto: Ľubietová

Letný tábor SunnyRelax

Pobytový tábor v krásnom lesnom prostredí len pár metrov od známej vodnej nádrže Duchonka pri Topoľčanoch. Čaká vás nekončiaca zábava v bazéne, aquazorbing, skákací hrad, vodné bicykle, návšteva vyhliadkovej veže v Bojniciach či ZOO.
Termín: 28.07.2019 a ďalšie
Mesto: Duchonka

Letný tábor SunnyGames

Pobytový tábor, ktorý prináša kopu nových workshopov a atrakcií. Môžete sa tešiť na bláznivé hry, večernú opekačku, táborové tance, karneval či výlet plný atrakcií v Action Parku v Čunove. To všetko v krásnom areáli rekreačného zariadenia Tesáre pri Topoľčanoch s bazénom a tobogánom.
Termín: 03.08.2019 a ďalšie
Mesto: Tesáre

Leto na zámku s Lesmi

Máte radi les a spoznávanie jeho tajomstiev? Prežite nezabudnuteľné chvíle uprostred krásnej prírody, pozorujte divo žijúcu lesnú zver a spoznajte les a prírodu s našimi lesnými pedagógmi v Účelovom zariadení lesnej pedagogiky Antonstál pri Nemšovej.
Termín: 05.08.2019 a ďalšie
Mesto: Nemšová

Golfový tábor

Doprajte deťom objaviť čaro golfu počas letných prázdnin vo Vysokých Tatrách. Je pripravený aj negolfový program, hra na golfovom ihrisku, kúpanie vo wellness centre, návšteva WildParku, Tricklandie, hra footgolfu, opekačka a množstvo oddychových aj vzdelávacích aktivít od pondelka do piatka.
Termín: 08.07.2019 - 30.08.2019
Mesto: Veľká Lomnica