21. 04. 2024 Ervín 13°C Občasný dážď

Dovolenky, Tábory / Žilina Filter

Ste tu: Žilina » Dovolenky, Tábory

Filtruj podľa kategórie

Kam na letný pobytový tábor 2024 TOP

Riešite kam s deťmi cez leto? Hľadáte ten správny tábor pre vaše deti? Pripravili sme si pre vás niekoľko tipov na letné tábory, kde sa deti určite nebudú nudiť. Zažijú zábavu, spoznajú nových kamarátov, prežijú dobrodružstvo, zájdu na skvelé výlety, naučia sa niečo nové. Postupne vám predstavíme tábory, ktoré stoja za to...
Termín: 01.07.2024 a ďalšie
Mesto: Celá SR

Kam s deťmi cez predĺžené májové víkendy?

V máji nás čakajú dva skvelé voľné dni. Užite si ich na tých najlepších miestach pre rodiny s deťmi. Vyberte si miesto, ktorý vám sedí najlepšie a doprajte si oddych spolu s celou rodinkou.
Termín: 21.04.2024 a ďalšie
Mesto: Celá SR

TOP dovolenka pre rodiny s deťmi na Slovensku

Máte radi naše milované Slovensko? Prinášame Vám výber top dovolenky u nás doma.
Termín: 21.04.2024 a ďalšie
Mesto: Celá SR

Letný jazdecký tábor

Zažijeme spolu turistiku, spoznávanie prírody, hry v lese, stopovačky a šifrovačky, opekačku, tanec, súťaže aj tvorenie a veľa iného.
Termín: 30.06.2024 a ďalšie
Mesto: Ľubietová

Denné letné tábory 2024 v Žiline a okolí

Máme pre vás pár tipov na denné tábory v Žiline a okolí, ktoré ponúkajú kvalitný program počas leta. Stačí si len vybrať.
Termín: 01.07.2024 a ďalšie
Mesto: Žilina


Camp Wonderland - pobytový anglický tábor

Tábor je určený pre deti od 8 do 17 rokov, ktoré rozdelíme do skupín podľa veku a jazykových znalostí. Nezáleží na tom, či deti už „spíkujú“, alebo sa v angličtine ešte necítia doma. Keďže tvoríme pravé medzinárodné prostredie, vítame aj deti z iných krajín alebo cudzincov žijúcich na Slovensku. Chceme, aby všetci z tábora odchádzali s pocitom, že už vedia prežiť krásne chvíle aj vo svetovom jazyku.
Termín: 07.07.2024 a ďalšie
Mesto: Smolenice

Tábory pre deti v Martine

Zverte svoje deti do rúk overených profesionálov, ktorí sa táborom venujú už šiesty rok. Vyberte si z ponuky denných letných táborov pre deti.
Termín: 08.07.2024 a ďalšie
Mesto: Martin