23. 05. 2024 Želmíra 24°C Prehánky, búrky

5 detských kníh: nový Harry Potter, Olívia, dráčik aj nezbedný Popík TOP

Vedeli ste, že deti, ktorým rodičia prvých 5 rokov čítajú knižky každý deň majú oproti deťom bez čitateľských aktivít výhodu až 1,4 milióna počutých slov? Je to neuveriteľné číslo, ktoré im môže pomôcť pri ďalšom vývoji a spoznávaní sveta.

Tipy na darčeky pre deti k MDD TOP

1. júna oslavujú svoj sviatok všetky deti. Nezabudnite na nich a pripravte im jeden krásny špeciálny deň len pre ne. :) Prinášame vám niekoľko tipov na darčeky, ktoré ich určite potešia.

Jarné tvorenie s deťmi TOP

K jari neodmysliteľné patria mláďatká a rozkvitnuté kvietky a stromy. V článku vám prinášame niekoľko inšpirácií z internetu na jarné tvorenie s deťmi.

Ako sa pripraviť na výlet s priateľkami?

Výlet s priateľkami je príležitosť na vytvorenie nezabudnuteľných spomienok a štýlových zážitkov. Poďme sa pozrieť na to, ako sa pripraviť na tento úžasný dobrodružný výlet z pohľadu módy a štýlu.

Rýchle cookies z arašidového masla

Vyskúšajte super jednoduché arašidové cookies len z troch ingrediencií, bez mlieka a múky, ktoré potešia deti, manžela, ale aj návštevu.


Ako upliesť venček z púpavy? Pozrite si náš jednoduchý návod.

o, čo nás učili naši rodičia, teraz učíme my naše deti: hádzať žabky do Váhu, upliesť pupavový venček, pískať na steble trávy... Čo z detstva ste naučili deti vy?

Testovačka - čo sme vyskúšali v apríli?

Každý mesiac vám prinášame info z testovania nových produktov či služieb, ktoré sme za posledné obdobie vyskúšali. Nie vždy všetko vyzerá tak ako je

5 tipov pre výber dievčenských šiat na špeciálnu príležitosť

Každá mama túži, aby jej dievčatko vyzeralo vždy rozkošne a obliekalo sa do pohodlného i štýlového oblečenia. Vybrať pekné šaty na bežný deň problém nie je. Jednoduché bavlnené šatky s rozprávkovými motívmi sú pre každodenné nosenie ideálne.

Ako zariadiť detskú izbu?

Dobre zariadená detská izba by mala byť rozdelená na tri zóny: spálňa, herňa a pracovňa. Posteľ, podložka na hračky a písací stôl alebo stôl by mali byť od seba oddelené.

Keď slnko nie je kamarát: Ako rozpoznať a liečiť alergiu na slnko u detí

Slnečné lúče môžu byť pre deti rovnako nebezpečné ako ihrisko bez dozoru. Zistite, ako ochrániť vaše dieťa pred alergiou na slnko a čo robiť, keď sa príznaky objavia .