26. 05. 2022 Dušan 26°C Skoro jasno

Top 15 tipov ako si s deťmi užiť májové dni TOP

Viete, ako si vychutnať májové dni? Prečítajte si naše tipy a nechajte sa inšpirovať. :)

Starostlivosť o zdravie dieťaťa TOP

Väčšina detí prijíma potrebné množstvo výživných látok z vyváženej stravy. Povedzme si ale na rovinu – ľahšie sa o tom hovorí, ako sa to robí

Kam s deťmi v máji? TOP

Vonku je krásne a slniečko priam láka na rodinnú prechádzku a spoznávanie krás Slovenska. Viete, kam sa vydať s rodinou v máji? Inšpirujte sa našimi tipmi. :)

Viete, aké vtáčiky môžete vidieť a počuť v našich lesoch? TOP

Les je momentálne hlučným miestom, všade môžete počuť spev rôznych vtáčikov. Spev sa tu zlieva do jedného veľkého speváckeho predstavenia. Kto všetko je spevákom v tomto zbore? Predstavme si spolu tých najbežnejších.

Poznávajte s deťmi jarné kvietky TOP

Jar je úžasná. Po zime sa príroda prebúdza, všetko sa zelená, pučí a lúky, stromy i záhradky zakvitli všetkými farbami vďaka jarným kvietkom. Niektoré sú na okrasu, niektoré môžu byť jedovaté. No vedeli ste, že niektoré z nich v sebe skrývajú aj obrovskú silu? Liečia mnohé choroby a môžete si z nich pripraviť čaj, mastičky, tinktúry, alebo ich nasušiť na zimu. Vyberte sa s deťmi do prírody a nájdite ich všetky. :)


Aktivity (nielen) na Deň Zeme TOP

Aj keď nie každý považuje starostlivosť o životné prostredie za osobnú prioritu, každý môže osobne trošku pomôcť planéte.

Na čo si dať pozor pri výbere detských sandálov na leto?

Sandále sú v lete takmer nepostrádateľnou obuvou, ale môže byť ťažké nájsť pár, ktorý najlepšie zohľadní individuálne potreby vášho dieťaťa.

Májový prídavok na dieťa vo výške 100 €

Pomoc rodinám vo forme jednorazového zvýšenia prídavku na dieťa na celkovú sumu 100 eur. Rodiny ho na svoj účet dostanú už v júni.

Frog Bikes - jedinečné detské bicykle!

Poznáte značku Frog? Táto britská značka sa špecializuje na výrobu špičkových detských bicyklov od 1-14 rokov.

Tvorenie s deťmi - dúha

Vyrobte si s deťmi vlastnú dúhu. Dúhové tvorenie z cestovín, papiera, gombíkov či korálkov zabaví a poteší celú rodinku.