24. 05. 2022 Ela 23°C Skoro jasno

Starostlivosť o zdravie dieťaťa TOP

Väčšina detí prijíma potrebné množstvo výživných látok z vyváženej stravy. Povedzme si ale na rovinu – ľahšie sa o tom hovorí, ako sa to robí

Viete, aké vtáčiky môžete vidieť a počuť v našich lesoch? TOP

Les je momentálne hlučným miestom, všade môžete počuť spev rôznych vtáčikov. Spev sa tu zlieva do jedného veľkého speváckeho predstavenia. Kto všetko je spevákom v tomto zbore? Predstavme si spolu tých najbežnejších.

Aktivity (nielen) na Deň Zeme TOP

Aj keď nie každý považuje starostlivosť o životné prostredie za osobnú prioritu, každý môže osobne trošku pomôcť planéte.

Na čo si dať pozor pri výbere detských sandálov na leto?

Sandále sú v lete takmer nepostrádateľnou obuvou, ale môže byť ťažké nájsť pár, ktorý najlepšie zohľadní individuálne potreby vášho dieťaťa.

Májový prídavok na dieťa vo výške 100 €

Pomoc rodinám vo forme jednorazového zvýšenia prídavku na dieťa na celkovú sumu 100 eur. Rodiny ho na svoj účet dostanú už v júni.


Frog Bikes - jedinečné detské bicykle!

Poznáte značku Frog? Táto britská značka sa špecializuje na výrobu špičkových detských bicyklov od 1-14 rokov.

Pomoc rodinám: 200 Eur na dieťa

Zvýšenie prídavkov na deti, daňového bonusu a nový príspevok na krúžky.

Ako vybrať ten správny airtrack?

Milujete gymnastiku, prepadli ste parkouru alebo ste zapálenými vyznávačmi bojových športov? V tom prípade by vo vašom športovom vybavení určite nemal chýbať airtrack. Podľa čoho ale vybrať ten najvhodnejší?

Vydavateľstvo Orbis In vyhlasuje ďalší ročník prestížnej ankety Mama Roka

3.ročník ankety MAMA ROKA 2022 práve začína. Vďaka tomuto projektu sme spoznali mamy a otcov, ktorí si zaslúžia pozornosť a sú inšpiráciou a povzbudením pre všetkých.

Dovolenka plná hravosti so SOREA bez starostí

Radi by ste strávili príjemný čas s rodinou plný zábavy a oddychu a ešte ste sa nerozhodli kam sa s deťmi vybrať ? Vyskúšajte jeden z hotelov SOREA v najkrajších lokalitách Slovenska ako sú Vysoké Tatry, Nízke Tatry či Spiš a zaručene neoľutujete.