Doprajte aj vy svojim deťom nezabudnuteľné rozprávkové zážitky! TOP

Vďaka najpohodlnejšej vstupenke – abonentke, predplatenej vstupenke na sériu vybraných divadelných predstavení, zažijú deti chvíle plné zábavy a oddychu.

Familypark – Osviežujúca zábava v horúcich letných dňoch TOP

Najväčší zábavný park v Rakúsku neďaleko Neziderského jazera je rajom pre celú rodinu aj počas horúcich dní.

Očami rodičov: 10 rád, ako zvládnuť let s malými deťmi

S blížiacou sa dobou letnej dovolenky si stále viac a viac rodičov kladie otázku, ako a kde tú tohtoročnú strávi. Máme radšej zostať v SR alebo si môžeme už dovoliť odletieť niekam ďalej? Zvládne to naše dieťatko? Na aké nástrahy sa máme pripraviť a čo je potrebné zariadiť?

Rodinné ostrovy v St. Martins

Letné zážitky a dobrodružstvá v obľúbenom rezorte St.Martins.

Poriadna letná pauza

Slniečko, cestovanie, chvíle strávené s priateľmi a rodinou. S blížiacimi sa prázdninami začína doba relaxu a zážitkov.

Vydajte sa s nami za históriou školstva a vysvedčenia

Už čoskoro sa školské zvony rozoznejú naposledy, deti si preberú vysvedčenie a rozutekajú sa na prázdniny. Dnes sa rozdávanie vysvedčení nesie v slávnostnom duchu, ale nebolo tomu tak vždy. Viete, kam až siaha jeho história? Poďte sa s nami pozrieť na túto stránku histórie a zaspomínajte si na svoje vysvedčenia.

Summer Island v St. Martins - zábava pre celú rodinu

Len kúsok od Bratislavy s relaxom pre celú rodinu.

Liptoviedky - rodinná hra na Liptove 2018

S novou rodinnou hrou LIPTOVIEDKY môžeš vstúpiť do rozprávky. Kedysi dávno na Liptove žili čarovné bytosti. Dnes nie je jednoduché nájsť ich, ale ak túžiš po dobrodružstve, môžeš natrafiť na miesta, kde rozprávka stále žije. Tie miesta sú dodnes čarovné a opradené tajomstvami.

Ako s drobcami najlepšie osláviť Deň detí?

Využite príležitosť a vyrazte s deťmi 1. júna von do začínajúceho leta. Vyberať môžete z bohatého programu, na Deň detí sa totiž po celej republike konajú rôzne festivaly a zábavné popoludnia. Najmenších členov rodiny tiež poteší domáca oslava. Stačí nakúpiť zásobu pestrofarebných balónikov, pripraviť chutné a zároveň zdravé pohostenie a zábava môže začať.

Podporte skrytý potenciál vašich detí potrebnou výživou

Určite si želáte, aby sa vašim deťom v škole darilo. Všetci rodičia deťom žičia, aby načerpali čo najviac vedomostí, pretože chápu spojenie medzi vzdelaním a životným úspechom. Ako im môžete pomôcť rozvinúť ich potenciál? Ako zabezpečiť, aby kvôli vírusovým infekciám chýbali na vyučovaní čo najmenej?