10 tipov pre všetky gazdinky: Čo rozhodne (ne)držať v chladničke TOP

Snažíte sa, aby sa vaša rodina stravovala pestro a zdravo, a tak dávate nakúpené potraviny do chladničky mysliac si, že im tak automaticky predĺžite trvanlivosť a zaručíte, že budú dlhšie pekné a chutné? No nie všetky potraviny to naozaj potrebujú.

5 tipov na hračky pod stromček pre najmenšie bábätká

Hľadáte hračku, ktorá by skutočne potešila vášho drobca? Poradíme vám, čo by bábätká napísali Ježiškovi.

7 tipov na darčeky pod stromček pre malých chlapcov

Chlapci vo veku 2-3 rokov sú občas riadni loptoši. V duchu hesla „kto sa hrá, nehnevá“ sme sa pozreli na to, aký darček na Vianoce poteší každého malého beťára.

Adventný čas, Vianoce a Silvester v St. Martins

Užite si krásny čas so svojimi najbližšími.

Čo jednému odpad - druhému poklad

S pojmom obrátený adventý kalendár ste sa už zaiste stretli a možno ste si aj povedali, že nápad to je síce fajn, ale kam s nepotrebnými vecami z tohto kalendára? Tak my Vám poradíme :-)

Hotel Kolping - kde aj rodičia vypustia paru

Rodinný hotel len 2 hodinky cesty z Bratislavy.

Sladký ovocný advent pre malých nedočkavcov

Advent je rozprávkový, ale pre deti je skôr obdobím nekonečného čakania na Štedrý deň. Spríjemnite predvianočný čas sebe aj tým najmenším a zaobstarajte im adventný kalendár od spoločnosti HARIBO.

Veselé želatínové Vianoce s HARIBO

Tešíte sa vy aj vaši najmenší na Vianoce? Užite si obdobie adventu s tematickými cukríkmi!

Montessori knihy a pomôcky pre bábätká do 1 roka

Bábätká sa každý deň naučia niečo nové. Preto je na nás, aby sme im umožnili spoznávať okolitý svet a rozvíjali ich schopnosti. A kde inde začať, ak nie pri výbere kníh a hračiek?

Aj Mikulášska nádielka môže byť zdravá

Onedlho príde Mikuláš a detičky sa už nevedia dočkať, kedy vyložia na okno nablýskané čižmičky. Ak rozmýšľate, čím malých maškrtníkov potešiť a zároveň chcete, aby to bolo aj zdravé, siahnite po dobrotách z nášho článku. Určite neoľutujete. :)