Vymeňte deťom cukor za med

Prečo siahať po sladkostiach, ktoré sú plné bieleho rafinovaného cukru, ktorý nie je pre ľudský (najmä ten detský) organizmus nijako prospešný, keď ho môžete vymeniť za prírodný med? Med od včelárov a ich včiel je predsa lepší ako cukor!

Tipy na darčeky pre deti k MDD

1. júna oslavujú svoj sviatok všetky deti. Nezabudnite na nich a pripravte im jeden krásny špeciálny deň len pre ne. :) Prinášame vám niekoľko tipov na darčeky, ktoré ich určite potešia.

S bicyklom môžete za cykloturistikou cestovať aj v MHD

S bicyklom môžete za cykloturistikou cestovať aj v MHD.

Cyklovýlety pre rodiny s deťmi v Bratislave a okolí

Jednoduché cyklotrasy pre celú rodinu.

Detský kútik na bratislavskej hlavnej stranici

Pre rodičov s deťmi čakajúcich na vlak pripravili zaujímavú novinku.

Ako zaujať deti na vyučovaní? Nový vzdelávací projekt vznikol aj vďaka banke

Vyučovanie na školách sa postupne mení a inovuje. Vzdelávanie je témou, ktorú dnes podporujú nielen vzdelávacie inštitúcie.

Jar je už tu, no dávajte pozor: 8 nečakaných miest kde môžete prechladnúť

Ak ste vonku a presúvate sa z jedného miesta na druhé, číhajú na vás mikróby. Pozrite si pár jednoduchých spôsobov, ako sa vyhnúť bežnému prechladnutiu alebo chrípke.

12 najkrajších miest Slovenska

Dvojica Hike The World vytvorili jedinečné video, ktoré zachytáva 12 najkrajších miest Slovenska, ktoré by mal navštíviť nielen každý Slovák, ale aj zahraničný turista.

Tipy na originálne veľkonočné odmeny pre šibačov a oblievačov

Veľká noc je čochvíľa tu. Lámete si hlavu nad tým, čím obdarujete malých a veľkých šibačov na Veľkú noc? Inšpirujte sa našimi tipmi.

Maminka, veľmi ťa ľúbim

"Maminka, veľmi ťa ľúbim". To je najkrajšie vyznanie, ktoré ako mama môžem počuť. Ani si už nepamätám presne, kedy mi to môj Škôlkar prvýkrát povedal. Ale milujem tie momenty, keď mi to povie len tak a objíme ma. Alebo to použije v situácii, kedy niečo zlé spraví a ja sa veľmi hnevám.