Maminka, veľmi ťa ľúbim

"Maminka, veľmi ťa ľúbim". To je najkrajšie vyznanie, ktoré ako mama môžem počuť. Ani si už nepamätám presne, kedy mi to môj Škôlkar prvýkrát povedal. Ale milujem tie momenty, keď mi to povie len tak a objíme ma. Alebo to použije v situácii, kedy niečo zlé spraví a ja sa veľmi hnevám.

Zubnému kazu sa dá predchádzať

Podľa zubných lekárov je zubný kaz najrozšírenejším, a pritom najčastejšie neliečeným ochorením svetovej populácie. Najdôležitejšia je prevencia. Prečítajte si, vďaka čomu môžete zubnému kazu predísť.

Naše najobľúbenejšie detské knihy za rok 2018

Každý máme toho v dnešnej dobe veľmi veľa a tiež chceme mať chvíľku pre seba. Aj keď prečítate len jednu stranu, vaše dieťa bude vďačné. Ani neviete koľko mu tou jednou stránkou dáte. A hlavne dáte mu to najcennejšie, čo mu do života môžete dať – svoj ČAS venovaný spoločnej chvíli.

Slovenskí pestovatelia a chovatelia Slovenská farma

Pestrá a vyvážená strava je základom zdravého životného štýlu a dobrej kondície. Dlhodobým celoeurópskym trendom v oblasti výživy je dôraz na čerstvosť, kvalitu a domáci pôvod všetkých jej zložiek. Nakupujeme, čo poznáme.

Meranie teploty bez stresu, aj v spánku

Meranie teploty u bábätiek predstavuje často problém. Ak dieťa plače bez príčiny, je nepokojné, zmieta sa v horúčke, meranie teploty spôsobuje stres navyše. Vyskúšajte to bezbolestne.

Láska s chuťou mlieka a čokolády: Kinder Maxi v zimnej edícii je tu!

Užite si aj vy mliečno-čokoládovú súhru Milky a Chockiho v lahodných tyčinkách Kinder Maxi a nechajte sa uniesť ich nákazlivou zamilovanosťou.

Najnovšie trendy v nakupovaní, nájdete sa v nich aj vy?

Len nedávno sa uskutočnil reprezentatívny prieskum spoločnosti BILLA na vzorke 500 respondentov, ktorý veľa napovedá o najnovších trendoch v nakupovaní a našom vnímaní potravinových značiek. Poďme sa teda spolu pozrieť na to, akí sme.

EKO téma: Viete, ako správne separovať v Trenčíne a okolí?

V spolupráci s firmou Marius Pedersen sme pripravili krátky článok ako správne separovať odpad v Trenčíne a okolí.

Kde má to dieťa vypínač?

Jedného dňa som si povedala dosť a odvtedy bol u nás poriadok.

V Dobrej Hračke sa popri hraní naučíte veľa nového

Do interaktívnej galérie v Tatranskej Lomnici prednedávnom spolu s rodičmi zavítala štvorročná Zuzka. Zuzanka sa rozhodla vyskúšať rôzne povolania a všetky hračky, ktoré doma nemá. Skúste si tipnúť, aké povolanie si malá slečna najviac zamilovala?