Ako som zariadila spoločnú detskú izbu pre chlapca a dievča TOP

Čertica a Škôlkar majú novú detskú izbu! Ako som sa sama popasovala so zariaďovaním izby pre chlapca a dievča vo veku 4 roky a 1,5 roka? Čítajte a pokojne komentujte :)

Deti, ktoré sa odmalička kamarátia s vodou TOP

Voda je médium, ktoré je prospešné už pred narodením aj počas celého života. Nie náhodou sa dieťa vyvíja v plodovej vode. Plávať sa dá s bábätkom už odmalička a je to pre neho zmysluplná aktivita vysoko prospešná pre celkový psychomotorický vývoj.

Aké liečivé bylinky obsahuje prírodná kozmetika a aké majú účinky?

Prírodná kozmetika obsahuje najmä výťažky harmančeka, panthenol a pšeničné proteíny. Dlhoročnú tradíciu má na Slovensku prírodná kozmetika Bübchen. Má neutrálne pH. Produkty sú vyrábané s dôrazom na samoochranu a intenzívnu hydratáciu pokožky dieťaťa aj dospelého.

Domáce ovocné nanuky s prekvapením

Pripravte si domáce ovocné nanuky, ktoré vás príjemne osviežia a navyše ich môžete vyšperkovať podľa vlastnej chuti. Je to úplne jednoduché.

Keď škola volá, no deti sa chcú hrať

Prvé týždne po prázdninách dajú zabrať deťom aj rodičom. Nabehnúť na školský režim sa školákom veľmi nechce. Aby ste ich motivovali zopakovať si staré učivo, zahrajte sa s nimi spoločenské hry, ktoré majú aj vzdelávací podtext.

Po pôrode do formy

Chcete sa po pôrode dostať znova do formy? Výživový poradca a osobný tréner Jakub Fabišík pre vás zozbieral 5 najrozšírenejších mýtov, ktorým sa na ceste za svojou vysnívanou postavou určite vyhnite.

Zdravé stravovacie návyky detí

Pravidelne jesť treba! A pokiaľ je reč o deťoch, platí to dvojnásobne. Bez raňajok by nemali
vytiahnuť ani päty z domu. V opačnom prípade hrozí, že budú kvôli pocitu prázdneho žalúdka
počas vyučovania nesústredené. Ďalší prísun potrebnej energie by im v priebehu dňa mala
zabezpečiť desiata. Pozor však na to, aké jedlá deti konzumujú.

Späť do školy v zábavnej detskej kolekcii H&M x Toca Life!

Dlhé letné dni sa pomaly blížia ku koncu a čoskoro nás opäť čaká začiatok nového školského
roka.

Adoptuj kravičku

Adoptuj kravičku je webová aplikácia umožňujúca virtuálnu adopciu kravičiek a zábavu s adoptovanou kravičkou. Cieľom projektu je vypestovať u detí pozitívny vzťah ku zvieratám a správne stravovacie návyky, ukázať deťom, ale aj ich rodičom, že základom pre mliečne výrobky je mlieko od živých kravičiek, o ktoré sa musia slovenskí poľnohospodári dobre starať.

Neďaleko Prešova pribudne zaujímavosť: drevený megafón, ktorý znásobí zvuky lesa!

Pri Prešove v Slanských vrchoch vznikne v objatí stromov netradičná inštalácia, ktorá nemá
v strednej ani západnej Európe obdobu!