24. 09. 2021 Ľuboš, Ľubor 22°C Skoro jasno

Hľadáte inšpirácie pre deti? Vyskúšajte Akadémiu stromu života TOP

Chceli by ste, aby s vami vaše deti trávili viac času v prírode? Boli aktívnejšie, spoločenskejšie a zaujímali sa o ochranu prírody? Prihláste sa s nimi do Stromáckej akadémie.

Odišlo by vaše dieťa dobrovoľne s cudzím človekom?

Viaceré sociálne experimenty poukázali na to, že deti sa častokrát dôverčivo nechajú zlákať cudzím dospelým na odchod z ihriska kvôli roztomilému psíkovi alebo ľahko vpustia do domu cudzieho človeka. Stačí iba trochu vynaliezavosti. Nájdite si chvíľku na rozhovor s Vašou ratolesťou, veríme, že Vám pomôžu rady od Polície Slovenskej republiky

Súťaž Chupa Chups pomôže deťom. Detským domovom daruje kolobežky

Na Slovensku žije v detských domovoch takmer 5 000 detí a mladých ľudí. Rok pandémie koronavírusu ešte viac zhoršil situáciu týchto detí vyrastajúcich bez rodičov. Nezostali však bez pomoci a pomáhajú im vychovávatelia, dobrovoľníci, študenti a firmy, ku ktorým sa pripojila aj značka Chupa Chups a rozhodla sa venovať deťom kolobežky. Podobnú pomoc Chupa Chups poskytne aj deťom v českých zariadeniach pre ohrozené deti – v Klokánkoch.

Tipli: Ako ušetriť pri online nákupoch

Ak ste doteraz nakupovali len počas výpredajov, máme pre vás tip, ako ušetriť pri každom vašom nákupe online. Pomôže vám s tým Tipli.sk. V článku vám ukážeme, ako využívať Tipli naplno a pri každom nákupe cez internet ušetriť desiatky eur.

Septembrový prídavok na dieťa vo výške 100 € pre každého

Jednorazový príspevok bude vo forme navýšenia prídavku na dieťa o 74,50 €. Za mesiac september 2021 teda dostanú rodičia jednorázovo 100 € na každé dieťa do 18 rokov. Prídavok na dieťa bude vyplatený v mesiaci október 2021.


Pre odolnejšiu imunitu celej rodiny

Každá rodinka má svoju dennú rutinu inú. Aké rituály by ste si mali spoločne osvojiť, aby ste každý deň pre svoju imunitu urobili maximum?

Príspevok pre prvákov

Rodičia prváčikov dostanú k septembrovým prídavkom jednorázový príspevok. Slúžiť má na nákup školských pomôcok.

Nová RESERVED kolekcia pre najmenších

Značka RESERVED prichádza na sezónu jeseň/zima 2021 s novou kolekciou pre novorodencov, ktorá je založená na teplých jesenných odtieňoch.

Novinka - PCR testovanie

NOVINKA v Prešove a Bardejove! Na mobilných odberných miestach Vám okrem antigénového testovania urobia aj PCR TEST.

Toliar k narodeniu dieťaťa

Talizman v podobe mince z drahého kovu venovali novorodeniatkam už naši predkovia. Väčšinou tento dar dostávali bábätká od krstných rodičov a to v rodinách bohatých šľachticov ale aj chudobných roľníkov.