Čo všetko by mali vedieť rodičia o koronavíruse? TOP

Súhrn informácii o koronavíruse a prevencii ako aj odporúčania pre rodičov s deťmi.

Ako vybaviť ošetrovné a nemocenské pre koronavírus – bez návštevy lekára a SP TOP

V súvislosti s aktuálnym rizikom šírenia nákazy koronavírusu Sociálna poisťovňa zjednodušila postupy pri uplatňovaní nároku poistencov na ošetrovné a nemocenské (PN-ku) tak, aby sa obmedzil osobný kontakt verejnosti v ambulanciách všeobecných lekárov, pediatrov a v pobočkách Sociálnej poisťovne.

Prírodné antibiotikum: Viete, kde rastie medvedí cesnak v okolí Trnavy?

Medvedí cesnak je zázračná bylinka, ktorá by nemala chýbať vo vašom jarnom jedálničku. Skvele chutí, má blahodarné účinky a príroda nám ho ponúka zadarmo.

Nový turististický sprievodca v Trnave

Počuli ste už o tom, že Trnava je novodobým rajom pre hipsterov? Aj to sa dozviete vďaka novému turistickému sprievodcovi Trnavou, ktorý vydala oblastná organizácia cestovného ruchu (OOCR) Trnava Tourism. Teraz je dostupný aj online.

Pozor: Rodičia na OČR musia poslať Sociálnej poisťovni čestné vyhlásenie!

Sociálna poisťovňa upozorňuje všetkých poistencov, ktorí si v súvislosti s pandémiou koronavírusu uplatnili alebo ešte len uplatnia nárok na dávku ošetrovné (OČR), že musia do príslušnej pobočky poslať čestné vyhlásenie. Ide v ňom o oznámenie skutočností potrebných pre nárok na výplatu ošetrovného za príslušný mesiac. Sociálna poisťovňa potrebuje poznať presné dni, kedy sa ktorý rodič o dieťa staral.

Mäkučká Veľká noc

Veľká noc sa pomaly blíži, nezabudnite sa preto zásobiť sladkými dobrotami, ktoré potešia každého malého šibača. :)

Detská Univerzita Komenského Online špeciál, určená pre deti na celom Slovensku

Divadlo Aréna v spolupráci s IT spoločnosťou DATALAN spúšťa vzdelávací projekt Detská Univerzita Komenského Online špeciál, určený pre deti na celom Slovensku

Sociálna poisťovňa predĺži OČR-ky automaticky

Sociálna poisťovňa automaticky – bez žiadosti – predĺži aktuálne začaté 14-dňové OČR-ky

Ako sa čo najľahšie stane zo škôlkára školák?

Bezproblémový štart v škole. Ako na to?

Dostali ste chuť na niečo dobré? Donáška jedla z ázijskej kuchyne a pizze!

Zostaňte v pohodlí domova a objednávajte. Pizzu a jedlá ázijskej kuchyne či čerstvý chlieb a pečivo vám privezú v Šamoríne a okolí v čase od 11.30 do 20.00 do hodiny od objednávky.