1. týždeň: Najlepšie inšpirácie na vianočné darčeky pre deti TOP

Nechajte sa inšpirovať najlepšími tipmi na darčeky pre deti pod vianočný stromček. S našim zoznamom iste nájdete vianočný darček, ktorý poteší chlapca aj dievča a vyčaruje úsmev na Vianoce.

Tipy na vianočné darčeky pre otecka, mamičku, deduška a babičku TOP

Premýšľate, čo kúpiť svojim najbližším na Vianoce? Niekto má pátranie po vianočných darčekoch rád, pre iného je to skôr utrpenie. Ak patríte do tej druhej skupiny, ponúkame vám niekoľko tipov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní .

Vitajte doma s Galvani HOME TOP

Aj Vy práve teraz hľadáte kvalitné a hlavne moderné bývanie za prijateľnú cenu? V takom prípade ste tu na správnej adrese.

Projekt Čerešne v Dúbravke TOP

Komplex Čerešne living predstavuje ideálne miesto pre rodinný život a bývanie s deťmi.

TOP 8 originálných miest s dobrotami v Košiciach TOP

Máte chuť na niečo dobré, malé, rýchle a jedinečné? Navštívte s deťmi jedinečné miesta v Košiciach a zamaškrťte si na dobrotách, ktoré vám pohladia jazýčky aj brušká

Ako som zariadila spoločnú detskú izbu pre chlapca a dievča TOP

Čertica a Škôlkar majú novú detskú izbu! Ako som sa sama popasovala so zariaďovaním izby pre chlapca a dievča vo veku 4 roky a 1,5 roka? Čítajte a pokojne komentujte :)

Top 10 originálnych miest s dobrotami v Bratislave TOP

Navštívte s deťmi jedinečné miesta v Bratislave, kde sa môžete občerstviť a pochutnať si na chutných dobrotách.

Prečo s deťmi dovolenkujem na Slovensku TOP

Prezradím Vám prečo s deťmi trávime dovolenku najradšej na Slovensku.

Mamičky pozor! Nárok na rekreačný príspevok máte aj vy.

Určite si spomínate na legislatívne zmeny, ktoré vstúpili do platnosti 1. januára 2019 v súvislosti s príspevkom na rekreáciu pre zamestnancov na celom Slovensku. Vedeli ste, že nárok na príspevok majú aj mamičky počas materskej či rodičovskej dovolenky?

Rozžiarme očká deťom na Vianoce

Vianoce sú sviatkom radosti, lásky, pokoja a vďačnosti. Rozžiarme spoločne na Vianoce očká detí, ktoré to v živote nemajú ľahké.