12. 04. 2021 Estera 19°C Občasný dážď

Ako vyfúknuť vajíčko

Otestovali sme viaceré spôsoby na vyfukovanie vajíčok. Prečítajte si ako vyfúknuť vajíčko

Oddych a história v okolí Patiniec

Rozmýšľate nad výletom na južnom Slovensku a zaujíma Vás, čím vyplníte svoj voľný čas, ak sa zlepší situácia a pominie hrozba pandémie? Okolie Patiniec ponúka široké možnosti pre rodiny s deťmi, zamilované dvojice a páry v najlepších rokoch. Poradíme Vám zaujímavosti, atrakcie a tipy na výlety, ktoré sa oplatí vidieť či zažiť.

Ako s deťmi osláviť Veľkú noc 2021?

Aj tento rok bude Veľká noc iná, ale to neznamená, že musí byť smutnejšia. Naše tipy na veľkonočné aktivity s deťmi nájdete v článku.

Naučte deti veľkonočné básničky, riekanky či vinšovačky

K veľkonočným zvykom patria aj veľkonočné básničky či vinšovačky, na ktoré by bolo škoda zabudnúť.

Kam s deťmi vo februári?

Máme tu február a kde-tu už začali vykúkať aj prvé snežienky. Obmedzenia proti šíreniu pandémie nám stále nedovoľujú navštíviť niektoré miesta, to nám však nebráni vyraziť s rodinkou na pekný výlet do prírody a užiť si spoločnú zábavu. Inšpirujte sa našimi tipmi na tento mesiac.


Pripravte si s deťmi domáci fašiangový karneval

Fašiangový čas je tu a keďže je čas karnevalov, korona nás neodradí! Pripravte si s deťmi vlastný fašiangový karneval!

Kam s deťmi v januári?

Nový rok nám zaklopal na dvere a s ním aj chladný január. Stihli ste sa už tento rok lyžovať alebo sánkovať? Postavili ste snehuliaka? Navštívili zaujímavé nové miesto? Ak nie, pozrite si naše tipy, ako spolu celý rodina stráviť január. :)

Ako si vyzdobiť vianočný stôl

Už viete ako bude vyzerať váš štedrovečerný stôl? Niekoľkých milých nápadov z internetu na vianočné dekorácie, ktoré vám skrášlia vaše sviatočné prestieranie.

Kam na antigénové testovanie v Nitrianskom kraji?

Ak sa rozhodnete ísť otestovať zdarma antigénovými testami, pozrite sa, aké miesta v Nitrianskom kraji sú otvorené.

Darujte zážitok pre svojich blízkych

Niekedy je ťažké zvoliť vhodný darček. Je veľkým šťastím, ak vaši najbližší majú všetko, čo potrebujú. Ak im chcete vyčariť úsmev na tvári alebo ich prekvapiť pod vianočným stromčekom, musíte poriadne zapojiť svoju kreativitu - darujte im napríklad darčekovú poukážku na oddychový pobyt.