31. 10. 2020 Aurélia 14°C Prehánky

Ako sa s deťmi zahrať vonku v každom počasí TOP

Neviete, čo robiť s deťmi vonku, keď je slniečka málo a navyše je zubaté? Preliezačky a hojdačky sú studené, piesok neupravený, chladný, mokrý... My vám prinášame zopár tipov na hry, ktoré zahrejú nielen deti, ale aj vás. A pritom sa zabavíte. :)

Strašidelné rozprávky a filmy, ktoré si deti zamilujú

A keďže deti milujú strašidelné príbehy, pozrite si spolu s nimi obľúbené filmy s touto tematikou.

Vyrobte si s deťmi jednoduché svietniky zo sadry

Tiež už neviete ako zabaviť v tomto počasí vašich loptošov? Skúste si s nimi vyrobiť tieto jednoduché svietniky a určite zažijete s nimi kopec zábavy pri ich tvorení:) Nielenže tak venujete svoj čas tým svojim drobcom, ale ešte vám aj zostane pekná dekorácia :)

Ako správne prikrmovať vtáčiky v zime

Zima nám už pomaly klope na dvere a s ňou nastáva aj čas prikrmovania vtáčikov. Aj vás zaujíma ako sa postarať o vtáčiky počas zimy? Ako im pomôcť s potravou? Vedeli ste, že prikrmovanie môže byť pre vtáčiky aj nebezpečné? S

Vyrobte si s deťmi jedlé kŕmidla pre vtáčiky

Vyrobte si s deťmi jedlé kŕmitka pre vtáčiky.Kam s deťmi v októbri?

Október so sebou priniesol krásne slnečné jesenné dni babieho leta i chladnejšie daždivé dni. Vonku sa ale všetko zahalilo do nádherných farieb a preto stojí za to si tú krásu užiť najviac, ako sa dá. Skáčte do lístia, tvorte krásne výrobky a popri tom môžete navštíviť aj niektoré z podujatí. Nie je ich veľa, vzhľadom na akutálne opatrenia v súvislosti s pandémiou, ale predsa len sa nejaké nájdu. :)

Kam s deťmi v septembri?

September je tu a s ním aj nový školský rok.

Späť do školy! Tipy a inšpirácie na pomôcky do školy

Tipy na trendové pomôcky do školy, novinky a osvedčené nevyhnutnosti, ktoré nesmú chýbať vo výbave žiadneho školáka.

Kam s deťmi v auguste?

Polovica prázdnin je za nami, ale stále ostáva kopec času stráviť spolu s rodinou krásne chvíle na spoločných výletoch. Naše Slovensko je naozaj nádherné a ponúka veľmi veľa možností na spoznávanie prírodných krás, historických pamiatok i menej známych miest.
Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi a prežite krásnu druhú polovicu leta. :)