Tipy ako si ozdobiť stromček

Neodmysliteľným symbolom Vianoc je vianočný stromček. Prinášame Vám niekoľko inšpirácií z internetu ako si ozdobiť stromček. Farebný, prírodný či biely - fantázii sa medze nekladú.

Najočakávanejšie filmové premiéry pre deti v roku 2019

Filmy pre deti, na ktoré sa môžeme tešiť v roku 2019.

Aj vy môžete mať poháre od Jamieho Olivera!

Nechajte si poradiť pri výbere pohárov od slávneho Jamieho Olivera! Ako si správne vybrať? A ako servírovať nápoje? Ponúkame niekoľko tipov, ako poháre používať tak, aby ste naplno využili ich potenciál.

Advent 2018 v Dolnom Rakúsku: 6 regiónov s čarovnými vianočnými trhmi

Chcete si spríjemniť adventný čas a zaujímajú vás rôzne regionálne tradície? Určite navštívte dolnorakúske adventné trhy.

Zima v lyžiarskom stredisku St. Corona

Hľadáte vhodné lyžiarske stredisko, kde by sa vaše deti naučili svoje prvé oblúčiky? Rodinné lyžiarske stredisko St. Corona je lyžiarskom rajom pre deti, na svoje si však prídu aj dospelí. Iba 80 minút od Viedne!

Zima v lyžiarskom stredisku Mönichkirchen-Mariensee

Rýdzu radosť z lyžovania môžu začiatočníci i profesionáli zažiť na 11 svahoch na lyžiarskom okruhu Mönichkirchen-Mariensee. Lyžiarske stredisko sa špecializuje na rodiny s deťmi, každý si tam preto nájde niečo svoje.

10 tipov pre všetky gazdinky: Čo rozhodne (ne)držať v chladničke

Snažíte sa, aby sa vaša rodina stravovala pestro a zdravo, a tak dávate nakúpené potraviny do chladničky mysliac si, že im tak automaticky predĺžite trvanlivosť a zaručíte, že budú dlhšie pekné a chutné? No nie všetky potraviny to naozaj potrebujú.

25 tipov na výnimočné vianočné darčeky pre deti

Už tretím rokom vám prinášame najkrajšie tipy na vianočné darčeky pre deti.

Ako budú otvorené obchody v Prešove počas sviatkov?

Veríme, že počas sviatkov a jesenných prázdnin si budete užívať voľno s deťmi a že nápady na trávenie voľného času čerpáte z našej stránky :-). Ak však z nejkáho dôvodu nestihnete nakúpiť prinášame vám prehľad otváracích hodín.

Samozber jabĺk - kam s deťmi na jablká 2018

Najobľúbenejšie ovocie pre deti i dospelých v samozbere opäť na viacerých farmách.