20. 03. 2023 Víťazoslav 19°C Oblačno

Najočakávanejšie filmové premiéry pre deti v roku 2023 TOP

Filmy nielen pre deti, na ktoré sa môžeme tešiť v roku 2023.

Hry na dvor či záhradu TOP

30 nápadov na outdoor aktivity pre deti. Teplé slnečné lúče lákajú na dvor či záhradu, preto sme pre vás našli niekoľko hier na von, ktoré deti nielen zabavia ale aj niečo naučia.

Kam s deťmi v marci? TOP

Pomaly sa začína jar, slniečko sa na nás usmieva čoraz viac a láka nás do prírody. Dni sú o čosi dlhšie a tak máme viac času na spoločný rodinný program. Kam sa s deťmi chystáte v marci? Ak ste sa ešte nerozhodli, možno sa inšpirujete našimi tipmi. :)

Aké sú jarné trendy pre deti na rok 2023?

Jar nám klope na dvere a to znamená, že treba pomaly upratať v skrini, vytriediť veci a urobiť miesto na nové. Posvietili sme si na jarné trendy roka 2023

TOP karnevalové masky našich fanúšikov

Aktuálnou témou je karneval a na našom Facebooku sme vás vyzvali o zaslanie fotografií vašich kostýmov a masiek. A poslali ste nám niekoľko naozaj prepracovaných home-made kostýmov. Pozrite si výber tých najlepších, ktoré nás zaujali až fascinovali. Ktorá sa páči najviac vám?


Voľné dni 2023

Prinášame Vám prehľad voľných dní a prázdnin v roku 2023. Polročné prázdniny skončili, čaká nás až 8 predĺžených víkendov.

Darujte do nového roka kurz informatiky alebo programovania

Darujte do nového roka svojim deťom, súrodencom a blízkym kurz informatiky, programovania.Majiteľ vianočného poukazu si môže vybrať akýkoľvek kurz s termínom, ktorý mu vyhovuje. Kupón je platný počas celého roka 2023 (ročne je k dispozícii približne 100 rôznych termínov kurzov).

Urobte deťom radosť a darujte úsmev dvakrát!

Adventný čas klope na naše srdcia. Otvorme ich pre úsmevy detí, ktoré aj vďaka tomu budú môcť stráviť Vianoce spoločne so svojimi rodinami.

Ako zapojiť deti do vianočných príprav?

Vianočné prípravy vo väčšine rodín zaberú niekoľko dní, často pritom začínajú už pred obdobím adventu. Približne po tretích narodeninách už aj deti prejavujú záujem sa do príprav aktívne zapojiť. Ako na to?

Čo obliecť deťom do škôlky či školy v jeseni?

Jeseň je tu a my vám radi prinášame tipy na novinky na slovenskom trhu!