14 tipov čo robiť s deťmi v apríli TOP

Máme tu apríl a my vám prinášame tipy, čo robiť s deťmi aj tento mesiac.

Najočakávanejšie filmové premiéry pre deti v roku 2020 TOP

Filmy nielen pre deti, na ktoré sa môžeme tešiť v roku 2020.

Privítajte jar s deťmi alebo 17 tipov, čo robiť s deťmi v marci TOP

Jar je čo nevidieť za dverami, privítajte ju spoločne celá rodina tak, ako sa patrí! Vychutnajte si jarné lúče slnka, prechádzajte sa, vyrobte si domov pekné dekorácie, nadopujte sa vitamínmi... Inšpirujte sa našimi tipmi. :)

Prírodné antibiotikum: Viete, kde rastie medvedí cesnak v okolí Trnavy?

Medvedí cesnak je zázračná bylinka, ktorá by nemala chýbať vo vašom jarnom jedálničku. Skvele chutí, má blahodarné účinky a príroda nám ho ponúka zadarmo.

Kedy a ako budú prebiehať zápisy do materských a základných škôl a prijímačky počas koronavírusu

Dozviete sa, ktoré termíny sú pre vás dôležite, ak zapisujete tento rok deti do materskej či základnej školy a ako to bude prebiehať zápis na stredné školy počas koronavírusu

Ako zabaviť deti doma?

Lámete si hlavu čo vymyslieť pre deti aby sa zabavili a rýchlo im ubehol deň? Pripravili sme pre vás niekoľko praktických tipov. Garantujeme vám, že s našimi nápadmi máte o program postarané.

Kam s deťmi v marci?

Pomaly sa začína jar, slniečko sa na nás usmieva čoraz viac a láka nás do prírody. Dni sú o čosi dlhšie a tak máme viac času na spoločný rodinný program. Kam sa s deťmi chystáte v marci? Ak ste sa ešte nerozhodli, možno sa inšpirujete našimi tipmi. :)

Aj polročné vysvedčenie si zaslúži odmenu

Školský rok sa od februára prehupne do svojej druhej polovice, takže si dnes prevezmú polročné vysvedčenia. Chystáte aj nejakú drobnú odmenu? Pár tipov od nás.

Kam s deťmi vo februári?

Plánujete s rodinou spoločný výlet cez víkend alebo počas jarných prázdnin? Február bude plný super podujatí, ktoré by ste určite nemali zmeškať. :) Pozrite si naše tipy.

Top 5 aktivít, čo robiť s deťmi počas jarných prázdnin okrem lyžovania

Neviete, kam s deťmi počas jarných prázdnin? Týždeň voľna vie byť náročný na vymýšľanie programu, ale niektoré zážitky sú stálicami, ktoré deťom zakaždým rozžiaria oči.