Najočakávanejšie filmové premiéry pre deti v roku 2020 TOP

Filmy nielen pre deti, na ktoré sa môžeme tešiť v roku 2020.

Prázdniny a voľno v školskom roku 2019/2020 TOP

Prázdniny a voľno v školskom roku 2019/2020.

Top 5 aktivít, čo robiť s deťmi počas jarných prázdnin okrem lyžovania

Neviete, kam s deťmi počas jarných prázdnin? Týždeň voľna vie byť náročný na vymýšľanie programu, ale niektoré zážitky sú stálicami, ktoré deťom zakaždým rozžiaria oči.

Kam s deťmi v januári?

Využite s rodinou januárové dni naplno a navštívte niektoré z januárových podujatí po celom Slovensku. Ktoré si vyberiete? :)

Kam s deťmi medzi sviatkami?

Najväčší vianočný zhon je za nami a tak je čas užiť si spoločný čas aktívne, aby vianočné kilá nemali šancu. Inšpirujte sa našimi tipmi ako a kde stráviť čas medzi Vianocami a Novým rokom.

Vianočné prekvapenia pre deti

Vianočné prekvapenia pre deti? S týmito tipmi ich zvládnete raz-dva! Máme ich pre vás hned niekoľko a nájdete ich na Dňoch Vianoc v Inchebe.

Ako si skrátiť jesenné večery? Čo tak sa spoločne zahrať?

Jeseň vie byť krásna, no občas aj poriadne pochmúrna. Chladných a upršaných dní je čoraz viac, denného svetla stále menej. Takéto nevľúdne počasie láka von naozaj len málokoho. Prečítajte si niekoľko tipov, ako si užiť príjemný a na zážitky bohatý večer a nevystrčiť pritom päty z domu.

Najkrajšie mikulášske básničky a riekanky

Pripravte sa s detičkami na príchod Mikuláša a naučte sa naspamäť tie najkrajšie mikulášske básničky a riekanky. :)

Tipy na darčeky pre deti od Mikuláša do čižmičky

Aj vy sa už tešíte na Mikuláša? Ak ste poslúchali, možno vám prinesie aj nejakú sladkú či slanú maškrtu. :) Nezabudnite si 5. decembra večer poriadne vyčistiť čižmičky a vyložiť ich na okno. A potom sa môžete spoločne pred spaním dívať cez okno Vašej izbičky, možno ho niekde v diaľke zahliadnete...

Najlepšie inšpirácie na vianočné darčeky pre deti

Nechajte sa inšpirovať najlepšími tipmi na darčeky pre deti pod vianočný stromček. S našim zoznamom iste nájdete vianočný darček, ktorý poteší chlapca aj dievča a vyčaruje úsmev na Vianoce.