19. 06. 2024 Alfréd

Jarné tvorenie s deťmi TOP

K jari neodmysliteľné patria mláďatká a rozkvitnuté kvietky a stromy. V článku vám prinášame niekoľko inšpirácií z internetu na jarné tvorenie s deťmi.

Ako upliesť venček z púpavy? Pozrite si náš jednoduchý návod.

o, čo nás učili naši rodičia, teraz učíme my naše deti: hádzať žabky do Váhu, upliesť pupavový venček, pískať na steble trávy... Čo z detstva ste naučili deti vy?

Vianočné ozdoby zo sódy

Niektorí z nás si radi vyrábajú vianočné ozdoby sami. Domáca modelovacia hmota zo sódy a škrobu je ideálnou surovinou na tvorenie vianočných ozdôb. Ozdoby môžete zavesiť na vianočný stromček, vložiť do kvetináča alebo podarovať ako darček.

Tekvičky - tip na jesenné tvorenie s deťmi

Zabavte sa spolu s deťmi a vytvorte si doma tekvičky z papiera či ponožiek

TOP karnevalové masky našich fanúšikov

Aktuálnou témou je karneval a na našom Facebooku sme vás vyzvali o zaslanie fotografií vašich kostýmov a masiek. A poslali ste nám niekoľko naozaj prepracovaných home-made kostýmov. Pozrite si výber tých najlepších, ktoré nás zaujali až fascinovali. Ktorá sa páči najviac vám?


Vyrobte si doma lampión

Chystáte sa na lampiónový sprievod? A nestihli ste kúpiť lampión. Vyrobte si...

Tvorenie s deťmi - dúha

Vyrobte si s deťmi vlastnú dúhu. Dúhové tvorenie z cestovín, papiera, gombíkov či korálkov zabaví a poteší celú rodinku.

Tvorenie s deťmi - tulipány

Jarné kvietky sú vždy vďačnou témou na tvorenie s deťmi. Veselé farebné tulipány vás určite potešia aj zabavia. Šablónky stačí rozkliknúť, vytlačiť, vystrihnúť a môžete tvoriť.

Tvorenie s deťmi: ako si vytvoriť veselý brmbolec

Vytvorte si veselý brmbolec na čiapku, či napríklad na kľúčenku.

Tvorenie s deťmi - srdiečka

Srdiečka všade samé srdiečka. Zábavné srdiečkové tvorenie nielen na Valentína.