Vtipné detské hlášky si zaslúžia mať vlastný zápisník TOP

Hľadáte pekný štýlový zápisníček kam si zapíšete detské hlášky? Darček, ktorý poteší každú mamičku či budúcu mamičku. Zápisník ako pamätníček vašich rodinných hlášok.

Cestovateľský denník pre deti, ktorý nemá na Slovensku konkurenciu TOP

Knižka je venovaná malým cestovateľom do 10 rokov a ponúka pre nich množstvo zábavy na cestách za dobrodružstvom.

Prázdniny s opicou Škoricou

Poučné i veselé príbehy opice Škorice s nádhernými ilustráciami Sabíny Liptákovej vyšli zatiaľ v dvoch knižkách: Dobrý deň, opica Škorica a Opica Škorica opäť vystrája.

Zvieratá Slovenska

Táto jedinečná knižka slovenských autorov, určená naozaj celej rodine, predstavuje päťdesiat zvierat žijúcich na Slovensku a ponúka mnohé také zaujímavosti z ich života, o akých zväčša ani netušíme.

Kniha Spojení navždy - všetko, čo by ste mali vedieť o mobiloch a tabletoch v rukách vašich detí

Kniha SPOJENÍ NAVŽDY od autorky Zuzany Gránskej nahliada do detstva dnešných detí, ktoré je diametrálne odlišné od toho, v ktorom vyrastali ich rodičia. Je sondou do života rodín, ktoré nevedia, ako sa k technológiám a ich používaniu deťmi postaviť.

Tipy na najkrajšie vianočné knihy pre deti

Vianoce sú o chvíľku tu. Tešia sa na nich malí aj veľkí. :) Ak si chcete navodiť doma čarovnú vianočnú atmosféru, s krásnou tematickou vianočnou je knižkou to bude úplne dokonalé. Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi a vyberte si tú svoju.

Pontyho hora

Mauglíovská variácia volá mladých aj dospelých čitateľov do rozprávkového, metaforického sveta. Sveta, ktorý je rozdelený medzi ľudí z mesta a ľudí z divočiny.

Interaktívne leporelá pre najmenších

Vo vydavateľstve Fortuna Libri vychádzajú ďalšie interaktívne leporelá z pera slovenskej autorky Eleny Rabčanovej, ktoré určite potešia všetky deti, najmä tie mladšie. Vďaka nim zažijú veľa zábavy.

Heidi, dievčatko z hôr

Heidi stratila obidvoch rodičov a nemá sa o ňu kto starať. Najbližší príbuzný je jej starý otec, ktorý žije vysoko v horách. Drsná alpská príroda a dlhoročná samota však spôsobili, že je z neho široko-ďaleko vyhlásený mrzút.

Psychológia pre milujúcich rodičov

Psychológia pre milujúcich rodičov – príručka plná tipov, rád a odporúčaní pre rodičov maličkých bábätiek. O spánku, nadmernom plači, o emóciách, inteligencii detí, o vzťahoch, hrách... 3 slovenské odborníčky pútavo a zrozumiteľne podávajú rôzne vedecké výskumy.