18. 06. 2024 Vratislav/Vratislava

Tajomná dračia škola. Nová fantasy séria, ktorá vás nadchne!

Je tu nová séria Tajomná dračia škola od Emily Skye. Napínavá, zábavná a dobrodružná. Prvý diel úspešnej fantasy série pre deti, ktorej nechýba humor a napätie.

5 detských kníh: nový Harry Potter, Olívia, dráčik aj nezbedný Popík

Vedeli ste, že deti, ktorým rodičia prvých 5 rokov čítajú knižky každý deň majú oproti deťom bez čitateľských aktivít výhodu až 1,4 milióna počutých slov? Je to neuveriteľné číslo, ktoré im môže pomôcť pri ďalšom vývoji a spoznávaní sveta.

Čarovný les a mágia v tretej knihe série Dievča menom Willow

Vydajte sa na ďalšiu výpravu do čarovného lesa, objavte tajomný svet prírodných duchov a nepoznané krásy lesa.

Najobľúbenejšia séria Denník odvážneho bojka pokračuje novinkou Dutá hlava

Ďalšie nové dobrodružstvá školáka Grega Heffleyho, ktorému sa na päty lepí smola a trapasy. Tentoraz musí zachrániť školu...čo v jeho svete znie ako sci-fi.

AHA! Rodičovstvo. Svetový bestseller pre všetkých rodičov

Vychádza veľa kníh pre rodičov, v ktorých nájdete rady a tipy, ako vychovávať deti, ako ich pochopiť a čo robiť. Mnohé sú inšpiratívne, ale teraz vyšla jedna, ktorá sa stala naozaj bestsellerom.


5 detských knižiek, ktoré potešia, poučia a zabavia

Aj vaši drobci radi čítajú a vždy sa potešia novej knihe? Máme pre vás dobrú správu - práve vyšli krásne knižky o zajačikovi, ktorý chce skákať tak vysoko ako jeho súrodenci.

Knihy Guľôčko a Ihličko

Tretia kniha o bratoch Guľôčkovi a Ihličkovi, ktorí sa ocitli v rozprávkovej krajine. Zrozumiteľné ilustrácie a vtipný príbeh plný rozprávkových postáv.

4 detské knihy plné rozprávok, dobrodružstva a čarovnej atmosféry

Vianoce bez detských kníh by neboli Vianocami. Máme pre vás 4 nádherné tipy – z toho až 3 od slovenských autorov

Držte sa svojich detí, aby ste ich nestratili!

V knihe Držte sa svojich detí uznávaný lekár a autor bestsellerov Gabor Maté spája svoje sily s Gordonom Neufeldom, PhD, psychológom, ktorý preniká do podstaty komplexného rodičovstva.

3 detské knihy, ktoré si zamilujete! Básničky, psíky, aj knižnica pána Losa

Tu sú 3 krásne tipy na detské knihy, ktoré vašich drobcov potešia, zabavia sa pri nich a niečo sa aj naučia. Nenásilne a hravou formou.