Vtipné detské hlášky si zaslúžia mať vlastný zápisník TOP

Hľadáte pekný štýlový zápisníček kam si zapíšete detské hlášky? Darček, ktorý poteší každú mamičku či budúcu mamičku. Zápisník ako pamätníček vašich rodinných hlášok.

Cestovateľský denník pre deti, ktorý nemá na Slovensku konkurenciu TOP

Knižka je venovaná malým cestovateľom do 10 rokov a ponúka pre nich množstvo zábavy na cestách za dobrodružstvom.

Rozumejú vaše deti tomu, čo čítajú?

Väčšina detí prichádza do školy s nadšením. Tešia sa na knihy, pochvaly od pani učiteľky a na to, že sa už konečne naučia čítať, písať a počítať. O to väčšie môže byť ich rozčarovanie, keď sa objavia prvé problémy. V prvých ročníkoch základnej školy sú to najčastejšie práve problémy s čítaním. Čo keby ste tento čas s deťmi venovali práve čítaniu a jeho vylepšovaniu?

Praktická príručka detskej psychológie pre moderných rodičov

Rodičia, chcete lepšie pochopiť svoje deti a rozumieť im? Konečne?!
Máme pre vás skvelý tip. Táto kniha vám určite pomôže. Užitočná príručka Čo si myslí moje dieťa ponúka moderný pohľad na to, ako sa vyznať vo svojom dieťati

Ako učiť deti doma? Vynikajúcou pomôckou je kniha!

Školy sú zatvorené, no zdá sa, že aj napriek tomu dostávame najväčšie životné lekcie. Ako rodič stojíte pred mnohými novými situáciami a jednou z nich je aj otázka: Ako vyučovať svoje deti doma?

Hravé čítanie pre celú rodinu. Tipy, ako sa doma nenudiť

Dni karantény môžu byť príležitosťou na oddych a utriedenie myšlienok. Mnohí z nás sa v posledných dňoch zdržiavajú doma, so svojimi partnermi a rodinami, a popri práci z domu príde čas aj na spoločné aktivity, ktoré musíme prispôsobiť aktuálnej situácii.

Online katalóg Staromestskej knižnice

Staromestská knižnica v Bratislave umožňuje svojim čitateľom požičiavať elektronické knihy do svojich zariadení (mobil, tablet, čítačka) ZADARMO cez online katalog.

Naše najobľúbenejšie detské knihy za posledný rok

V redakcii sme partia mamičiek, ktoré milujú knihy a vedú aj svoje detičky k čítaniu. Preto sme si pre Vás znova pripravili článok s tipmi na naše najobľúbenejšie detské knihy za posledný rok

Prázdniny s opicou Škoricou

Poučné i veselé príbehy opice Škorice s nádhernými ilustráciami Sabíny Liptákovej vyšli zatiaľ v dvoch knižkách: Dobrý deň, opica Škorica a Opica Škorica opäť vystrája.

Zvieratá Slovenska

Táto jedinečná knižka slovenských autorov, určená naozaj celej rodine, predstavuje päťdesiat zvierat žijúcich na Slovensku a ponúka mnohé také zaujímavosti z ich života, o akých zväčša ani netušíme.