Biblia rozpráva o Ježišovi

Detský titul, ktorý vyhral niekoľko cien, opisuje Príbeh, ktorý stojí za všetkými biblickými príbehmi...

Denník odvážneho bojka - Rodinný úlet

Je tu Denník odvážneho bojka 12.diel s názvom Rodinný úlet.
A verte, že sa budete opäť baviť.

Detský mozog vysvetlený rodičom

Neuropsychológ Álvaro Bilbao, ktorý je sám trojnásobným otcom, približuje rodičom mentálny svet detí, aby ich mohli vychovávať v súvislosti s pochopením ich vnútorných potrieb.

Ako a čo robiť s autistickými deťmi?

Pre rodičov s autistickými deťmi vyšla Sada Autizmus, ktorá je však vhodná nielen pre nich, ale aj pre učiteľov, vychovávateľov, psychológov a ďalších pracovníkov, ktorí pracujú sa autistickými deťmi.

25 tvorivých nápadov na jednorožce

Jednoducho, Môj jednorožec – kreatívny zošit ponúka 25 tvorivých nápadov na pečenie, zdobenie a krásu.

Tipy na detské knihy: pobavia aj poučia

Objavte s deťmi čaro príbehov a vyberte si čítanie podľa svojho vkusu. Je tu nový sprievodca svetom kníh Knižný kompas. Inšpiruje vás a odporučí dobré čítanie. Recenzenti, prekladatelia, literárni fajnšmekri a knihomoli radia, čo sa oplatí čítať a prečo.

Môj epický zápisník

V novinke Môj epický zápisník nájdete veľa nápadov a myšlienok, ktorými sa môžete od svojho jednorožca inšpirovať. A tak sa stať úspešnejšou vo všetkom, čo robíte. Môžete si sem zapisovať svoje Želania, plány alebo zážitky.

Nová detská séria U nás doma v ZOO

Hlavná hrdinka Lea miluje zvieratká, jej mama Mária je riaditeľkou ZOO a Mila najlepšia Leina kamoška. Doma majú napríklad Gagarina. Nie toho kozmonauta, ale gunára, ktorý patrí Lei. Hlavná hrdinka Lea miluje zvieratká, jej mama Mária je riaditeľkou ZOO a Mila najlepšia Leina kamoška.

Rastlinopis

Podivuhodné pravdy a výmysly zo zeleného sveta.

Malý zázrak

Čarovný príbeh o priateľstve a dobrodružstve pre deti i dospelých. Vitajte v Domove pre neposlušné a nechcené tvory slečny Pleslivej...