29. 11. 2023 Vratko

Tipy na najkrajšie vianočné knihy pre deti TOP

Vianoce sú o chvíľku tu. Tešia sa na nich malí aj veľkí. :) Ak si chcete navodiť doma čarovnú vianočnú atmosféru, s krásnou tematickou vianočnou je knižkou to bude úplne dokonalé. Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi a vyberte si tú svoju.

4 detské knihy plné rozprávok, dobrodružstva a čarovnej atmosféry

Vianoce bez detských kníh by neboli Vianocami. Máme pre vás 4 nádherné tipy – z toho až 3 od slovenských autorov

Držte sa svojich detí, aby ste ich nestratili!

V knihe Držte sa svojich detí uznávaný lekár a autor bestsellerov Gabor Maté spája svoje sily s Gordonom Neufeldom, PhD, psychológom, ktorý preniká do podstaty komplexného rodičovstva.

3 detské knihy, ktoré si zamilujete! Básničky, psíky, aj knižnica pána Losa

Tu sú 3 krásne tipy na detské knihy, ktoré vašich drobcov potešia, zabavia sa pri nich a niečo sa aj naučia. Nenásilne a hravou formou.

5 kníh pre deti, ktoré ich počas leta určite zabavia

Knihy o kúzlach, hľadaní pokladu, ale aj o zvieratkách, priateľstve, láske a rodine. Vydavatelia nezabúdajú na detských čitateľov ani počas leta a prinášajú príbehy plné dobrodružstiev a napätia.


Skandar je späť...a niekto brutálne zabíja jednorožcov!

Dobrodružná YA fantasy, pri ktorej si skvele oddýchnete. Skandar sa stal vlani svetovým hitom, aj na Slovensku si získal tisíce fanúšikov a teraz prichádza nové dobrodružstvo s názvom Skandar a Prvý jazdec.

Denník odvážneho bojka inšpiroval vyše 600 detí, aby napísali vtipné texty na pesničku. Pozrite si zábavné video.

Vydavateľstvo IKAR vyhlásilo súťaž o napísanie pesničkového textu. Témou 17. dielu Denníku odvážneho bojka je práve príbeh o rockovej skupine, ktorú si založí brat hlavného hrdinu Grega Heffleyho, Rodrick.

Príbehy, vďaka ktorým Harry Potter zničil horcruxy!

Do čarovného kotlíka pridajte štipku kúziel, za priehrštie huncútstva a jednu naberačku smiechu. Poriadne zamiešajte a vychutnajte príbehy barda Beedla, ktoré už od dávnych vekov fascinovali malých i veľkých čarodejníkov.

17.diel fenomenálnej série - Denník odvážneho bojka

Jeff Kinney má bezbrehú zásobu fantázie a dobrodružstiev, ktoré pravidelne pripravuje smoliarovi Gregovi zo série denník odvážneho bojka. Práve vyšiel už 17.diel série – Preplnený mechúr.

Ako naučiť deti zbaviť sa predsudkov? Táto kniha to dokáže

Zoznámime sa so psíkom, ktorý ešte ako šteniatko dostal meno Mačka. Jeho mama bola borderská kólia a ocko laponský pes. Je teda kríženec.