29. 03. 2023 Miroslav 9°C Polooblačno

Nevie sa vaše dieťa rozhodnúť, na akú strednú školu podať prihlášku?

Máte doma deviataka? Čo však, ak vaše dieťa nevie akú školu si vybrať? Prečítajte si článok o inovatívnej technike Moje správne miesto™, ktorá vám tento problém vyrieši v priebehu jedného stretnutia.

Boli sme, videli sme... Výstava Harry Potter vo Viedni

Harry Potter je knižná aj filmová senzácia, ktorá svojimi kúzlami očarila všetky generácie. Teraz už nemusíte ísť do Londýna, aby ste sa pozreli na detaily z čarodejníckeho sveta, ale stačí ísť hodinu autom z Bratislavy na okraji Viedne.

Testovačka sdetmi.com – prístroj Luli Chef

S týmto prístrojom si pripravíte jednu zdravá porciu 350 ml jedla. Prečítajte si, ako sa nám s týmto prístrojom pracovalo.

Tipy na filmy a seriály na dlhé dni či večery

Ste v chorý alebo máte voľnú chvíľku? Prinášame nám naše tipy na filmy a seriály, ktoré sa oplatí pozrieť.

Jesenné tipy na filmy a seriály, ktoré nás zaujali

Tipy na jesenné filmy či seriály, ktoré nás zaujali.


Boli sme, videli sme... Gazdovský dvor Náš sen

Ako každé dieťa, aj ten náš 5 ročný drobec miluje zvieratká. Takže keď sa toho nášho drobca opýtame, kam by chcel ísť na výlet, odpoveď je jasná: ,, Za zvieratkami." Už dlho sme sa chystali na Gazdovský dvor Náš sen. Toto úžasné miesto sa nachádza iba niekoľko minút od Bratislavy a už ako sme parkovali, som vedela, že sa sem vrátime minimálne ešte raz :)

Naše najobľúbenejšie spoločenské hry

Spoločenské hry nikdy nevyjdú z módy a nič lepšie ako čas strávený hraním sa s deťmi nie je. Ak sa práve rozhodujete, ktorú hru si vybrať, možno vám prídu vhod tipy na rodinné hry, ktoré máme odskúšané a majú v našich rodinách úspech.

Boli sme, videli sme... Papagájová zoologická záhrada

Jedinečná zoologická záhrada zameraná na chovateľstvo exotických vtákov a papagájov.

Boli sme, videli sme... Zoo Zlín

Deti milujú zvieratká a keďže sme mali okolité zoo prejdené, spravili sme si výlet kúsok za hranice do Českej republiky a navštívili sme krásnu Zoo Zlín, kde sa ocitne akoby na štyroch rôznych kontinentoch.

Boli sme, videli sme... Zámok Schloss Hof

Ideálny tip na celodenný výlet s deťmi neďaleko Bratislavy.