25. 06. 2024 Tadeáš

Nivy bavia malých aj veľkých

Hľadáte to správne miesto, kde si cez víkend nakúpiť, dobre sa najesť a ešte aj zabaviť deti? Prečítajte si článok, ako minidiamodblog vyrazila v sobotu so svojou rodinou na Nivy.

Boli sme, videli sme... Ekopark Piešťany

Hodinu od Bratislavy sa nachádza jedno úžasné miesto vhodné nielen pre rodiny s deťmi - Ekopark Piešťany. Nielenže tu nájdete viac ako 100 druhov rôznych zvierat nielen z Afriky, Ázie, Južnej a Severnej Ameriky, z Austrálie a Európy, ale aj veľké lanové ihrisko a množstvo iných atrakcií pre deti.

Testovačka sdetmi.com: prístroj Luli Chef Midi

Určite poznáte Miomat, čarovný prístroj na príkrmy a smoothie, ktorý je na trhu od roku 2013. Veľmi sme sa potešili, keď sme vtedy spoznali šikovné slovenské podnikateľky, ktorým záležalo na zdravom stravovaní a svoje podnikanie zamerali na prístroj, ktoré uľahčoval prípravy pokrmov.

Boli sme, videli sme.. Zoo a Zámok Schönbrunn vo Viedni

27. apríla sme sa z redakcie zúčastnili novinárskej cesty do rakúskeho zámku Schönbrunn a zoologickej záhrady, nachádzajúcej sa v areáli zámku. Prečítajte si, ako sa nám páčilo.

Boli sme, videli sme... Výstava Harry Potter vo Viedni

Harry Potter je knižná aj filmová senzácia, ktorá svojimi kúzlami očarila všetky generácie. Teraz už nemusíte ísť do Londýna, aby ste sa pozreli na detaily z čarodejníckeho sveta, ale stačí ísť hodinu autom z Bratislavy na okraji Viedne.


Tipy na filmy a seriály na dlhé dni či večery

Ste v chorý alebo máte voľnú chvíľku? Prinášame nám naše tipy na filmy a seriály, ktoré sa oplatí pozrieť.

Jesenné tipy na filmy a seriály, ktoré nás zaujali

Tipy na jesenné filmy či seriály, ktoré nás zaujali.

Boli sme, videli sme... Gazdovský dvor Náš sen

Ako každé dieťa, aj ten náš 5 ročný drobec miluje zvieratká. Takže keď sa toho nášho drobca opýtame, kam by chcel ísť na výlet, odpoveď je jasná: ,, Za zvieratkami." Už dlho sme sa chystali na Gazdovský dvor Náš sen. Toto úžasné miesto sa nachádza iba niekoľko minút od Bratislavy a už ako sme parkovali, som vedela, že sa sem vrátime minimálne ešte raz :)

Naše najobľúbenejšie spoločenské hry

Spoločenské hry nikdy nevyjdú z módy a nič lepšie ako čas strávený hraním sa s deťmi nie je. Ak sa práve rozhodujete, ktorú hru si vybrať, možno vám prídu vhod tipy na rodinné hry, ktoré máme odskúšané a majú v našich rodinách úspech.

Boli sme, videli sme... Papagájová zoologická záhrada

Jedinečná zoologická záhrada zameraná na chovateľstvo exotických vtákov a papagájov.