V zámockom areáli s veľkolepou terasovitou barokovou záhradou a čarovným vidieckym statkom, si môžete vychutnať prebúdzanie prírody v najrozmanitejších podobách.
Termín:
16.04.2023 a ďalšie
Mesto: Schloss Hof (AT)
Živé farby, bezhranične motívy a rôzne dekoratívne materiály do ktorých sú „oblečené“ kraslice, to všetko môžu vidieť návštevníci na novej tematickej výstave Vítanie jari, ktorú pripravilo Kysucké múzeum.
Ponuka bude ako vždy bohatá. Nájdete časom overených trhovníkov, ale aj úplné novinky. Veríme, že okrem vašich očí a duší potešíme opäť aj vaše chuťové poháriky.
Žiaci, študenti i dospelí si vďaka tvorivým dielňam vyskúšajú pletenie korbáčov či ďalších výrobkov z prútia s majstrom košikárom. Vajíčka si vyzdobia s krasličiarkami drôtikovaním, technikou dierkovania a maľovania voskom
17.02.2026, 09:04
Jarná súťaž o 3 rodinné vstupenky do Domu mora vo ViedniEva
Pekne a zaujímavý vylet