Tipy / Celá SR Filter

Januárové vychytávky redaktoriek sdetmi.com TOP

V januári sme pre vás objavili ďalšie skvelé novinky. Uvarte si horúci čaj, vyložte nohy a začítajte sa do našich januárových vychytávok. Ktorú vyskúšate? :)

Výroba vtáčej búdky TOP

Spoločnými silami sa naučíme zhotoviť si vtáčiu búdku.

30+ tipov na masky na karneval, ktoré si poľahky vyrobíte aj sami doma TOP

Sezóna karnevalov je v plnom prúde a my pre vás máme niekoľko originálnych tipov na masky, ktoré si hravo vyrobíte aj sami doma.

10 tipov na masku na karneval TOP

Naša redakcia sa prináša nenáročné tipy, ako sa nezruinovať a aj napriek tomu deckám zabezpečiť karneval ich snov. 10 originálnych, doma vyrobených kostýmov na karneval!

Aj vy môžete mať doma astronauta :-) - tip na karneval, či hračku na doma TOP

Niečo pre inšpiráciu ako doma vytvoriť ľahko a lacno hračku či kostým na karneval pre dieťa, ktoré zatúžilo byť astronautom. Väčšie deti sa môžu do výroby aj zapojiť.

Nápady na karnevalové masky vyrobené doma TOP

Karnevaly začínajú a tu Vám prinášame nápady a inšpiráciu na doma vyrobené karnevalové masky.

Tipy ako využiť obaly z kinder vajíčok na tvorenie

Máte doma nepotrebné obaly z kinder vajíčok či iných sladkostí a rozmýšľate ako ich využiť? Prinášame vám super inšpirácie z internetu

Výborné a mäkkulinké šišky

Aj vy ste dostali chuť na šišky, ale odradila vás ich príprava? Práve preto som si pre vás pripravila naozaj jednoduchý recept, ktorý zvládne každý:) A

Poskladajte si s deťmi jednoduché Origami skladačky z papiera

Počuli ste už niekedy o Origami? Je to staré japonské umenie skladania papiera. Určite ste aj vy ako deti skladali spoločne s rodičmi lodičky, letadielká, skákacie žabky či hru "nebo - peklo". Pozrite si naše obrázkové návody a poskladajte si spoločne s deťmi originálne zvieratká, zmrzlinu či dokonca klavír.

Valentínka, ktorú hravo zvládnu aj detské ručičky

Vyrobte si s deťmi milé valentínky, ktorými potešíte rodinu, kamarátov, spolužiakov či učiteľov a poviete, ako vám na nich záleží