09. 08. 2020 Ľubomíra 34°C Skoro jasno, prehánky

Trnavský Piknik na Kalvárii - Rozprávková edícia 2020

29.07.2020 Autor: Claudinka, Foto: FB Zaži v Trnave a Mesto Trnava
Termín: 02.08.2020 Mesto:Trnava Čas:14.00 - 20.00 hod. Zdroj:stránka organizátora
trnavsky piknik 02082020

Zdroj: FB event

Užite si príjemnú nedeľu s celou rodinou a priateľmi na Trnavskom pikniku – 2. augusta od 14.00 hod. do 20.00 hod. v Parku pri Kalvárii. A nebude hocaký, ale priam rozprávkový!

Rozprávkový piknik na Kalvárii vás vtiahne do sveta fantázie a dobrodružstva. Priestor parku pretvoríme na krajinu za siedmimi horami a dolinami. Priamo pred vašimi zrakmi ožijú hrdinovia z obľúbených knižiek a bájnych príbehov. Zoznámite sa s Donom Quijotom, odhalíte skrýšu Robina Hooda a jeho družiny. Pripijete si chutnou limonádou s vždy kamarátskym a výrečným Vikingom alebo sa spýtate, aké je to ,,žiť si na vysokej nohe” chodúlistu a šaška Fjodora.

Deti sa zabavia interaktívnymi príbehmi a oddýchnu si pri kreatívnych činnostiach vo workshopoch. Užijú si divadielko z dielne Kráľovstva na povale, alebo budú tajiť dych od napätia pri čítaní rozprávok s Braňom Mosným z Divadla Jána Palárika. Zároveň si môžu odniesť suvenír – knižku z čitateľského brlohu, ktorý prichystá Knižnica Juraja Fándlyho.

Určite oceníte aj oddychové zóny, hamaky, bohaté občerstvenie a osvieženie formou tradičných a netradičných pokrmov i nápojov. Vašu zvedavú náturu zasýti Emília Valachovičová s prednáškou o Kalvárii a príjemnou bodkou za celým dňom bude hudobník Peter Adamov.

Vyčarujeme vám piknik ako z rozprávky!

Napíšte komentár