Tipy / Celá SR Filter

Januárové vychytávky redaktoriek sdetmi.com TOP

V januári sme pre vás objavili ďalšie skvelé novinky. Uvarte si horúci čaj, vyložte nohy a začítajte sa do našich januárových vychytávok. Ktorú vyskúšate? :)

TOP 8 originálných miest s dobrotami v Košiciach TOP

Máte chuť na niečo dobré, malé, rýchle a jedinečné? Navštívte s deťmi jedinečné miesta v Košiciach a zamaškrťte si na dobrotách, ktoré vám pohladia jazýčky aj brušká

Top 10 originálnych miest s dobrotami v Bratislave TOP

Navštívte s deťmi jedinečné miesta v Bratislave, kde sa môžete občerstviť a pochutnať si na chutných dobrotách.

Tip pre rodičov - Ako jednoducho vyčistiť koberce a sedačky?

Pravidelné vysávanie kobercov je síce dôležité, ale rozhodne nestačí na to, aby sme ich udržali naozaj čisté. Podobne sú na tom aj poťahy na sedačkách, na ktorých bývajú známky používania viac ako zjavné. Aspoň raz za rok by sme preto mali zahájiť dôkladnú očistu kobercov i čalúnenia.

Top 5 aktivít, čo robiť s deťmi počas jarných prázdnin okrem lyžovania

Neviete, kam s deťmi počas jarných prázdnin? Týždeň voľna vie byť náročný na vymýšľanie programu, ale niektoré zážitky sú stálicami, ktoré deťom zakaždým rozžiaria oči.

Výborné a mäkkulinké šišky

Aj vy ste dostali chuť na šišky, ale odradila vás ich príprava? Práve preto som si pre vás pripravila naozaj jednoduchý recept, ktorý zvládne každý:) A

Viete, ako budovať a upevňovať silné rodinné vzťahy?

Vzťahy, to nie sú len zamilované putá a rodinné väzby. Najdôležitejšie sú vzťahy s malými deťmi, ktoré vďaka našej pozornosti a záujmu môžu vyrásť v sebavedomých a samostatných dospelých. Ako si správne budovať a upevňovať medziľudské vzťahy, najmä tie s deťmi?

Ako sa porátať kolikou a refluxom

Neustály plač, nadúvanie, hltavé pitie a grckanie. Výsledkom je nespokojné bábätko a unavení a frustrovaní rodičia. Viete, ako vášmu bábätku pomôcť?

Zmenené názvy 4 zástavok

Zmenené názvy štyroch zastávok.

Overené recepty na vianočné koláčiky z redakcie sdetmi.com

Aj vy tak zbožňujete toto predvianočné "vypekacie" obdobie?:) Každý rok o takomto čase som vždy hľadala svoje papiere s popísanými overenými receptami... Vždy sa mi záhadou niekam zapatrošili... Tak sme sa tento rok v našej partičke rozhodli spísať článok, s našimi top receptami na vianočné koláčiky:)