30. 11. 2023 Ondrej/Andrej 3°C Sneženie

Vychytávky na narodeninové oslavy či Halloween párty

Máme tu obdobie karnevalom a rôznych halloweenskych akcií, pozrite si naše tipy na aktuálne trendy a novinky!

Vychytávky a darčeky, ktoré potešia starých rodičov

Čím obdarovať niekoho, kto má zdanlivo všetko a trvá na tom, že nič nepotrebuje? Väčšina seniorov ocení praktickosť a funkčnosť, ale ocenia aj darček, ktorý má pre nich sentimentálnu hodnotu. Ak sa vám podarí vymyslieť niečo, čo im uľahčí, ozdraví alebo spríjemní život, môžete im vyčariť úsmev na tvári.

Vychytávky do detskej izby - výbava, ktorá nesmie chýbať v izbe školáka

Zariaďovanie izby pre školáka je veľká vec, čo by v nej nemalo chýbať?

Vychytávky pre čerstvé mamičky a ich bábätká

Našu redakciu tvoria samé mamičky väčších či menších detí. A tieto vychytávky nám uľahčujú život s nimi :). Možno inšpirujú aj vás a potešíte darčekom aj mamičku čakateľku.

Vychytávky, s pomocou ktorých si naplno užiješ leto a pohodu

Kedy inokedy ako v lete si treba užiť relax a pohodu? Ako si ho dopriať? Stačia maličkosti


Aké vychytávky nesmú chýbať vo vašej tohtoročnej dovolenkovej výbave?

Čas dovoleniek a prázdnin sa blíži. Mnohí už plánujete a vyberáte destináciu, či hotel. Pribaľte si do batožiny pár našich vychytávok a užite si dovolenku ako sa patrí.

Hľadáte tip na darček pre rodinu či priateľov? Čo ich poteší?

Pri výbere darčeka je základ počúvať a navnímať obdarovaného. Nekupovať to, čo sa páči a čo by sa hodilo práve Vám, ale pozerať sa na danú vec z jeho pohľadu. Dajte si čas a vybavte si jeho záľuby, hobby, chute, vkus a nemôžete šliapnúť vedľa. Zopár tipov na rôznorodé darčeky Vám prinášame aj my. Možno vás inšpirujú.

Eko vychytávky, ktoré zlepšia život každej Supermamy

V našej redakcii sa snažíme žiť čím viac ekologicky. Preto sme si pre vás pripravili zoznam našich TOP EKO vychytávok, vďaka ktorým pomáhame šetriť životné prostredie aj svoje zdravie. Máte pre nás aj vy nejaké tipy na tie svoje obľúbené?

Aké vychytávky potrebujú Supermamy pri očiste domácnosti, tela aj duše?

Jarné počasie, teplejšie dni a prebúdzajúca sa príroda ma núti prebudiť sa zo zimnej letargie a urobiť nejaké zmeny v živote. Mám chuť vypratať celý dom a zbaviť sa množstvá harabúrd, už by som vybehla aj do záhrady, ale chcem upratať aj vo svojom vnútri. Poriadok v dome sa rád premieta do poriadku v živote. Verím, že vám naše tipy spríjemnia a zefektívnia toto jarné upratovanie.

Aké vychytávky potrebujú Supermamy pri cestovaní či výletoch s deťmi?

Aké tipy si pre vás nachystala naša usilovná Matka roka ku koncu roka 2022?