25. 10. 2020 Aurel 17°C Občasný dážď

September plný nových vychytávok TOP

Máme pre vás množstvo krásnych tipov na horúce novinky a vychytávky, ktoré sme objavili počas septembra u nás v redakcii.

Urobte si radosť tričkom s príbehom nejednej mamy

V našej partii mamičiek sme naozaj rôznorodé. Zo srandy sme si vytvorili tričká, ktoré vystihujú naše každodenné fungovanie, životnú filozofiu alebo aktuálne rozpoloženie.

Dokonalý záver leta s našimi augustovými vychytávkami

Ani v auguste sme nezaháľali a hľadali sme špecialitky a novinky, ktoré by vám spríjemnili a uľahčili život.

Vychytávky leta 2020

Leto je v plnom prúde a my sme pre vás vyskúšali najnovšie, špeciálne vychytávky tohto leta, ktoré jednoznačne musíte vyskúšať. :)

Prázdniny sú tu! A s nimi aj naše vychytávky

Prázdniny sú pred nami a my vám prinášame tie najlepšie vychytávky na leto!


Májové vychytávky redakcie sdetmi.com

Máj so sebou priniesol veľa pozitívneho. Pandémia ustupuje, slniečko sa na nás usmieva a my môžeme tráviť čoraz viac času spoločne v prírode. Pozitívne sú aj naše májové vychytávky. Pripravili sme ich špeciálne pre vás, aby vám zlepšili každý deň ešte viac. :) Čo na nich poviete?

Bláznivo dobré aprílové vychytávky redakcie sdetmi.com

Ako sa doma máte? Ako vám ubiehajú tieto dni? My sa veru nenudíme a poctivo doma makáme aj s deťmi, aby sme vám mohli denne prinášať zaujímavé články a tipy. Apríl nebol iný a tak si môžete prečítať, aké bláznivé vychytávky sme pre vás našli, aby boli aj vaše dni o čosi veselšie. :)

Privítajte jar s marcovými vychytávkami mamičiek sdetmi.com

Jar je tu a my sme si pre vás pripravili zoznam tých najlepších vychytávok od mamičiek z našej redakcie, ktoré vás naladia na tú správnu jarnú vlnu. :)

Februárové vychytávky mamičiek sdetmi.com

Februárové (nielen) valentínske vychytávky, alebo čo nám v tomto mesiaci "frnglo" do nosa.

Januárové vychytávky redaktoriek sdetmi.com

V januári sme pre vás objavili ďalšie skvelé novinky. Uvarte si horúci čaj, vyložte nohy a začítajte sa do našich januárových vychytávok. Ktorú vyskúšate? :)