Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Vitajte u nás v Cafe Ziegelfeld
Nachádzame sa na magickom mieste, kde sa dávno pradávno ťažil hlina na výrobu tehál, ktoré dávali základ budúcnosti na mieste, kde sa od nepamäti stretávali ľudia či už kvôli práci, zábav alebo hlavne športu, kde vôňa mesta a histórie dodnes pretrváva. S východom slnka sa tu prebúdza život do nového dňa a so západom upadá do tajov magickej noci. Áno ste tu správne, ste na mieste, kde sa cítite magicky!
Cafe Ziegelfeld, kaviareň s detským kútikom, lahodou kávičkou, výbornými koláčikmi, kvalitným vínkom a čapovaným pivkom Vás nebude chcieť pustiť domov. Okrem príjemného prostredia si môžete vychutnať posedenie na terase, či pozrieť zápas, ktorý premietam na plátne. Robíme to s láskou pre Vás. Vitajte v Cafe Ziegelfeld, v kaviarni kráľov!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.08.2025, 11:16
Thermal Corvinus Veľký Medermiro
boli sme 19.8.25 a ako vždy všetko ok až na ľadovú vodu v unášajucej rieke až mala 21°C tak to bolo moc a píšete že 28-30°C tak velke sklamanie. A nedá sa kupať ani v plaveckom tam je tiež 21°C a bývalo aspon 24°C Vlny tam bola voda tročku prijatelnejšia ale tiež tak 24-25°C mala mx a píšu 28-30°C vstupne išlo hore ale vodu v týchto bazenoch neohreju škoda tento rok už nepôjdeme
24.08.2025, 16:58
KuchajdaJana Očenášová Bc.
Výborné miesto na prechádzku, či krátke okúpanie, ovlaženie sa s deťmi i bez. Výborné miesto na koncert či zábavu
20.08.2025, 12:08
Dobrý večer, prosím Vás čím-ako sa vám podarilo prilepiť tie cestoviny na kartón ? Skúšame všelijaké riešenie a zatiaľ bezúspešne. Prosím je to nejaký trik alebo špeciálne lepidlo ? Ďakujem vopred za nápady, tipy, rady
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár