Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Všetky ihriská spája jednotný motív rozprávkovej včielky Maje, ktorej príbehy deti, ale aj generácia ich rodičov veľmi dobre poznajú. Maja a jej priatelia sú aktívnou súčasťou herných prvkov obsiahnutých v rámci ihriska, ktorého rozmery sú 20 m x 16 m.
Skladbou je určené pre deti vo veku od 2 do 12 rokov. Žihadielko so symbolom rozprávkovej včielky Maje zaujme zaručene aj tých najmenších objaviteľov, ktorým je určená časť pri vstupe. Dopadovú plochu tvorí mäkká liata guma. Táto zóna ponúka veľa zábavy na pružinových hojdačkách, kolotoči či v domčeku určenom pre deti od 2 do 6 rokov.Samozrejmosťou je veľké pieskovisko. Práve vďaka dopadovej liatej gume sa môžu aj tí najmenší vyšantiť do sýtosti.
Dominantou zóny pre deti od 6 do 12 rokov je veľký hrad so štyrmi vežami, ktorý nabáda odvážlivcov k množstvu lezeckých výziev. Z hradu sa dá odbehnúť na dva rôzne typy hojdačiek umiestnených v zadnej časti ihriska. V tejto zóne tvorí dopadovú plochu štrk. Pri vstupe je stojan na bicykle, informačná tabuľa s prevádzkovým poriadkom a poruke je aj odpadkový kôš. Na zvýšenie bezpečnosti hrajúcich sa detí je celé ihrisko oplotené. Dostatok lavičiek rozmiestených v každej časti ihriska zabezpečí aspoň chvíľu oddychu pre deti a ich rodičov.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
21.10.2025, 15:00
Hrady v Prešovskom kraji - navštívili ste už všetky? Lujza
Navštívili sme všetky! Tiež vieme iba o týchto 17 hradných zrúcaninách, či hradoch.
13.10.2025, 16:04
Madagaskar ParkPatrícia
Je tu strašná zima a personal strašne neochotný. Neodporucam
23.09.2025, 23:46
Detský kútik TIME OUT v Auparku KošicePedro
Uplna spokojnost. Maly sa na hodinku zabavil, oci mu svietili este aj po odchode. Personal mily, obcerstvenie fajn, prostredie bolo prijemne, radi aa zastavime opat, ked pojdeme okolo.
Dakujeme
23.09.2025, 20:47
Detský kútik TIME OUT v OC CentralSimona
Bola som dnes s ročným synom, 23.9.2025. Prvý dojem fajn, hračiek dosť, každé dieťa si tam príde určite na svoje. Slečny na recepcii mi prišli ok, až do momentu, kedy jeden chlapec (mohol mat tak 5r) tam bol bez dozoru, čiže bez rodičov. Kto naňho mal dávať pozor? Mám pocit, že presne tie slecny, ktore na recepcii čumeli do mobilu. Ten chlapec bol odporný a zlý, neustále do mna a syna naschval narážal motorkou, mne prešiel po nohe a aj napriek niekoľkým upozorneniam, neprestal. Prestal, až keď prišla po neho mama a odišiel. Vykúpenie.
Moje odporúčanie znie, ak sa Vaše deti nevedia chovať a očividne na nich nemá kto dávať pozor, nenechávajte ich samé v detských kutikoch, pretože to maximálne znepríjemňujú ostatným deťom a rodičom.
A ceny tiež nie su aktuálne, pretože tu píšete 4,50€ do 60min a my sme platili 6,90 + 2,20 doprovod. Skoro 10€ a ešte mi to tam aj ten chlapec znepríjemnil.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár