Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
K dispozícii je herňa s hračkami, vo vybraných dňoch telocvičňu a veľký uzavretý dvor s pieskoviskom, šmykľavkou, altánkom a ihriskom. V týchto priestoroch prebiehajú počas pracovných dní - v dopoludňajšom čase - všetky aktivity pre detičky. Okrem pravidelných aktivít prebiehajúcich celoročne poriadame i jednorázové akcie, napr. Stretnutie detí s Mikulášom, Karneval pre deti, Deň detí, Bábkové divadielko a iné. Dozviete sa o nich prostredníctvom letákov na stránke, facebooku, či nástenky pred budovou ScVC.
Vstup do herne na dieťa stojí 1 euro na jednu návštevu centra. Je možnosť zakúpenia mesačnej permanentky za cenu 5 eur.
V centre nezabúdajú ani na mamičky, babičky, či tatinkov. Pre nich sú určené Tvorivé piatky v podvečernom čase, kde môžu realizovať svoj talent pri výrobe rôznych zaujímavých predmetov. Spravidla dvakrát do roka poriadame burzu oblečenia, kde môžete svoje veci za symbolickú cenu posunúť ďalším užívateľom alebo naopak, tovar si zakúpiť.
MC ponúka ideálny priestor na prvé kontakty detí v kolektíve rovesníkov a napomáha k ľahšej socializácii a adaptácii na prostredie v MŠ. Dospelí majú zasa možnosť stretnúť iných dospelých (mamičky, oteckov, babičky), pri káve či čaji sa porozprávať o mamičkovských a ďalších zaujímavých témach, povzbudiť sa navzájom, vymeniť si svoje skúsenosti.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Mapa: N 48° 20′ 3″ E 17° 18′ 40″
Mapa sa nahráva...
09.06.2025, 16:21
Révayovský Deň detíMartin
Po dlhom case bude spristupneny uzasny park pri revayovskom kastieli. Ten sam o sebe stoji za navstevu.....
04.06.2025, 09:57
Spišský hradViktoria
Bola som prekvapena ze v podstate vsetko zaujimave okrem nadvoria je znepristupnene pre rekonstrukciu. Kym to nedokoncia tak sa tam neoplati zajst, za neferove povazujem ze vstupne ostalo v podstate take iste.
31.05.2025, 15:43
Veľké sklamanie a to z jediného dôvodu..nikde na nete sme sa nevedeli dopátrať k časovému harmonogramu,jediný údaj,ktorý sa nám podarilo vypátrať,bol začiatok 10.00. Tak sme šli, o 11tej sme boli na mieste a tam sme zistili,ze pestrý program,ktorý je vypísaný na putavom plagáte za začína až v popoludňajších hodinách..viete si predstaviť sklamanie dvoch tesiacich sa deti,cestovali sme kvôli tomu 100km. Tábor sice rozostavaný mali,ale všetci ucinkujuci posedavali v tieni pri nápojoch, nebolo sa do čoho zapojiť. Jeden jediný pan v kostýme nas oslovil ze si môže vystreliť z kuše,takže malý si 2x strelil a nas program trval 2minuty. Ďakujeme.
28.05.2025, 14:56
KuchajdaJana
Bolo by vhodné opraviť informácie na webe že tam môžu ist aj psí kamaráti .Prišli sme dnes na jazero s malým psíkom len tak sa poprechádzať .A na vstupnej informačnej ceduli bolo že zakaz psov pokuta 33 €.To že tam sedavaju a spia bezdomovci to nevadí nikomu Sedia požívajú alkohol vykonávajú potrebu hocikde ani to nikomu nevadí .
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár