23. 05. 2024 Želmíra 24°C Prehánky, búrky

Aqua baby klub Mobik

Aktívne a spoločne strávený čas s Vaším dieťatkom je to najlepšie, čo mu môžete dopriať. Príďte si k nám užiť lekcie "plávania", ktoré sú plné hry, spevu, zmysluplných aktivít podporujúcich zdravý rozvoj detí a radosti z pobytu vo vode.
Hodnotenie:
Mesto: Bratislava

All Right - online anglická jazyková škola

All Right je online anglická jazyková škola pre deti od 4 do 12 rokov. Ponúkame individuálne hodiny s učiteľom pre deti od 4 do 12 rokov. Program je prispôsobený rôznym úrovniam a zohľadňuje aj vlastnosti a záujmy detí v závislosti od veku.
Hodnotenie:
Mesto: online

Korčuľovanie nielen pre intelektuálne znevýhodnené detičky

Pripravili sme pre Vás tréningový proces pod vedením hokejového trénera Tibora Višňovského s tímom. Tréning je zameraný na výuku korčuľovania a hry na ľade nielen pre intelektuálne znevýhodnené detičky, taktiež súrodencov, kamarátov a rodičov.
Hodnotenie:
Mesto: Bratislava

Folklórik v RC Ráčik

Pokračovanie kurzu Folklórik u nás v Ráčiku. Prihlasovanie na nový kurz „Na gazdovstve“ bude čoskoro spustené cez webovú stránku
Hodnotenie:
Mesto: Bratislava

BabySalsa v RC Dlháčik

Chcete začať nový rok aktívne a zároveň stráviť čas so svojím malým pokladom? V Rodinnom centre Dlháčik máme pre vás pripravený špeciálny rozvrh plný zábavy, relaxu a zdravého pohybu!
Hodnotenie:
Mesto: Bratislava


Kurz Capky-Lapky

Tento kurz je zameraný na podporu správneho držania tela, posilnenie brušných svalov a prevenciu plochonožia, pričom všetko prebieha formou hry a hudby.
Hodnotenie:
Mesto: Bratislava

Mladý ochranca prírody na Kamzíku

Zaujíma sa Vaše dieťa o prírodu, rado báda a záleží mu na životnom prostredí? Prihláste ho na náš prírodovedný krúžok. Prvé pilotné stretnutie, 9.1.2024 je zdarma a môžu sa ho zúčastniť aj rodičia.
Hodnotenie:
Mesto: Bratislava

Detský výtvarný ateliér HalabaLand

Detský výtvarný ateliér inak. Halabala žijeme, halabala tvoríme!
Hodnotenie:
Mesto: Bratislava

Proton Kids by BrandX

Funkčné a zábavné tréningy v dvoch vekových kategóriách (8-12 a 13-17) v Bratislava Nove Mesto v prevádzke CrossFit Proton na Turbínovej ulici 1. Dostupné hromadnou dopravou aj autom(vlastné parkovisko pred prevádzkou).
Hodnotenie:
Mesto: Bratislava

KId Génius Mentálna aritmetika

Škola KID GENIUS je medzinárodné centrum pre intelektuálny rozvoj. Našim cieľom je povzbudzovať a rozvíjať intelektuálne schopnosti a zručnosti detí od útleho veku a maximálne prebudiť ich mentálne schopnosti.
Hodnotenie:
Mesto: Bratislava