Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
My máme pre vás jednoznačné riešenie: VYTVORILI SME PRE VÁS RODINNÉ DETSKÉ CENTRUM KABYŠKO
Vybudovali sme ho s láskou tak, aby sa v ňom vaše ratolesti cítili príjemne a bezpečne. Je to skutočne jedinečné miesto, kde ponúkame rôzne aktivity, rozvíjajúce duševnú a telesnú stránku každého člena rodiny. V našom centre si mamičky môžu zacvičiť, poklebetiť s kamarátkami, alebo dozvedieť sa tiež nové informácie o zdravej výžive detí od rôznych odborníkov.
Oteckovia sa zas môžu naučiť nielen variť famóznu sviečkovú na smotane v kurze varenia, ale si aj v pokoji vybaviť pracovné telefonáty pri chutnej dobrej káve – na slnečnej terase, s krásnym výhľadom na naše hory.
A pre Vašich drobčekov je pripravený kútik pre rozvoj výtvarných, pohybových, dramatických zručností, pod vedením profesionálnych lektorov.
Budeme sa snažiť poskytovať taktiež služby opatrovania pre rodičov, ktorí sú buď pracovne, alebo iným spôsobom zaneprázdnení. A v danom prípade bude naša služba vhodným prostriedkom, ako zabezpečiť starostlivosť a opateru o Vašich miláčikov.
PO-PIA - 9.00 - 17.30
SO: otvorené v prípade podujatia
V prípade potreby vieme opateru zabezpečiť podľa potrieb rodiča kontakt: 0908 436 788
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Mapa: N 49° 12′ 50″ E 19° 17′ 50″
Mapa sa nahráva...
25.08.2025, 11:16
Thermal Corvinus Veľký Medermiro
boli sme 19.8.25 a ako vždy všetko ok až na ľadovú vodu v unášajucej rieke až mala 21°C tak to bolo moc a píšete že 28-30°C tak velke sklamanie. A nedá sa kupať ani v plaveckom tam je tiež 21°C a bývalo aspon 24°C Vlny tam bola voda tročku prijatelnejšia ale tiež tak 24-25°C mala mx a píšu 28-30°C vstupne išlo hore ale vodu v týchto bazenoch neohreju škoda tento rok už nepôjdeme
24.08.2025, 16:58
KuchajdaJana Očenášová Bc.
Výborné miesto na prechádzku, či krátke okúpanie, ovlaženie sa s deťmi i bez. Výborné miesto na koncert či zábavu
20.08.2025, 12:08
Dobrý večer, prosím Vás čím-ako sa vám podarilo prilepiť tie cestoviny na kartón ? Skúšame všelijaké riešenie a zatiaľ bezúspešne. Prosím je to nejaký trik alebo špeciálne lepidlo ? Ďakujem vopred za nápady, tipy, rady
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
maria starka 07.01.2018, 18:02
personal na vysokej urovni
Zuzan 22.12.2015, 22:57
Množstvo milých detí, ktoré sa hralo svorne na jednom mieste s ostatnými. Otváracie hodiny sú pre moj pracovný čas ideálne.
Marcela 22.11.2015, 17:49
super strávený čas...v milom prostredi a s milým personálom
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár