13. 06. 2024 Anton

Bábkové predstavenie: Líška - lekárka

Líšky majú úžasné schopnosti. A líška, ktorú uvidíte v našom predstavení, si dokonca trúfla aj na medicínu! Len tí, ktorí prídu na predstavenie, sa dozvedia, prečo a ako to dokázala.
Termín: 14.04.2024
Mesto: Bratislava

Divadlo Fí: Bodkovaný pes

U Barborky doma sa všetko zmení príchodom nevychovaného Dunča!
Ale ako zmeniť to, aby sa deti v škole bavili s jej susedkou a najlepšou kamarátkou Natálkou? Čo s tým všetkým má Dunčo spoločné?
Termín: 14.04.2024
Mesto: Bratislava

Rozprávková nedeľa: Veľkonočné vajíčko

Deti sa na tomto krásnom jarnom predstavení môžu tešiť na mačičku Mňau, tajomné prekvapenie, mačaciu šibačku a veselé pesničky. Po divadielku bude nasledovať hľadanie veľkonočných vajíčok v areáli školy, ktoré tam veľkonočný zajačik postrácal.
Termín: 14.04.2024
Mesto: Lozorno

Výstava Človek a Zviera v OC Central

Výstava ponúka množstvo jedinečných interaktívnych exponátov, kde si môžete porovnať svoje schopnosti a zručnosti s rôznymi zvieratami.
Termín: 30.04.2024 a ďalšie
Mesto: Bratislava

Domáce príšerky

Vedeli ste, že vo vašom dome žije niekto bez toho, aby ste ho videli? Elfinovia sú malé chlpaté príšerky, ktoré udržiavajú v každom dome pokoj a harmóniu. Ich úlohou je premeniť váš dom na domov. Finnick nie je ako všetci ostatní Elfinovia.
Termín: 04.05.2024 a ďalšie
Mesto: SR


Krotitelia duchov: Mrazivá hrozba

Nesmrteľná značka Krotitelia duchov prichádza s ďalším pokračovaním! Callie (Carrie Noon) a Gary (Paul Rudd) sa s deťmi po udalostiach z roku 2021 usadia v New Yorku a naplno sa venujú pomoci tým, ktorých trápia nepríjemní duchovia a prízraky.
Termín: 11.05.2024 a ďalšie
Mesto: SR

Poď sa hrať Pokémon!

Dlháčik znova otvára svoje brány pre všetkých malých aj veľkých fanúšikov Pokémonov. Po veľkom úspechu sme pre vás a vaše rodiny pripravili špeciálne stretnutie nadšencov Pokémonov.
Termín: 14.04.2024
Mesto: Bratislava

Aprílový program v RC Macko

Príďte si dobiť pozitívnu energiu, zažiť nové zážitky, užiť si cestu do rozprávky, vysadiť stromček, vymeniť rastlinu, či prísť na prvú Otcovskú sobotu.
Termín: 29.04.2024 a ďalšie
Mesto: Bratislava

Výstavy a aprílové programy v Bibiane

Aprílový program a 3 aktuálne výstavy v Bibiane.
Termín: 30.04.2024 a ďalšie
Mesto: Bratislava

Aprílový program v Divadle Nová scéna

Obľúbené rodinné muzikály, ktoré si deti zapamätajú na celý život.
Termín: 30.04.2024 a ďalšie
Mesto: Bratislava