18. 10. 2021 Lukáš 15°C Jasno

Zbierajte Gumíkov a získajte nádhernú ilustrovanú knižku o ohrozených druhoch zvieratiek TOP

Tucet zvieratiek Gumíkov na gumovanie, nádhernú ilustrovanú knižku aj užitočné informácie o ohrozených druhoch zvieratiek na našej planéte získate odteraz až do 14. novembra v Avione!

Ako sa korona podpísala na vedomostiach našich detí?

Pomoc pre deviatakov prichádza v podobe pracovných zošitov, ktoré im pomôžu pri upevňovaní vedomostí. Nielenže si učivo zopakujú a utvrdia, testami odhalia slabiny, ktoré by mali dobehnúť, aby boli v testovaní čo najúspešnejší a potrebné vedomosti preukázali najmä pri blížiacich sa prijímacích pohovoroch na stredné školy.

Rodičovské hlášky, ktoré chtiac nechtiac používate aj vy

"Kým budeš bývať pod mojou strechou, budeš robiť, čo ti poviem!" Hlášky, ktoré prežili generácie a používate ich aj vy, alebo si ich dodnes pamätáte

Jesenné tipy na filmy a seriály, ktoré nás zaujali

Tipy na jesenné filmy či seriály, ktoré nás zaujali.

Letná nostalgia v podaní Matky roka

Našu matku roka už určite poznáte s jej odľahčeným prístupom k životu s deťmi. Po lete ju chytila jemná nostalgia ale aj tak vyskúšala toho pre vás celkom dosť. Čítajte!


Dolné Rakúsko na jeseň

Aké je Dolné Rakúsko na jeseň? No, je to nádhera. Dozrieva vinič, všade cítiť babie leto, vôňu hrozna, marhúľ a sliviek... Požičajte si bicykel a vybehnite s deťmi obdivovať prírodu, užite si prechádzky pri Dunaji, dobré jedlo v "Heuriger" alebo zájdite na prehliadku viníc a vínnych pivníc. Pokojne aj s deťmi. :)

Hľadáte inšpirácie pre deti? Vyskúšajte Akadémiu stromu života

Chceli by ste, aby s vami vaše deti trávili viac času v prírode? Boli aktívnejšie, spoločenskejšie a zaujímali sa o ochranu prírody? Prihláste sa s nimi do Stromáckej akadémie.

Odišlo by vaše dieťa dobrovoľne s cudzím človekom?

Viaceré sociálne experimenty poukázali na to, že deti sa častokrát dôverčivo nechajú zlákať cudzím dospelým na odchod z ihriska kvôli roztomilému psíkovi alebo ľahko vpustia do domu cudzieho človeka. Stačí iba trochu vynaliezavosti. Nájdite si chvíľku na rozhovor s Vašou ratolesťou, veríme, že Vám pomôžu rady od Polície Slovenskej republiky

Pár overených tipov aby vaše bábätko nebolelo bruško

Poznáte ten pocit keď vaše bábätko veľmi plače kvôli bolestiam bruška a vy neviete čo s tým? Vyskúšajte týchto pár overených tipov na zmiernenie bolesti bruška a určite sa tomu vášmu drobcovi aspoň na chvíľku uľaví. Ak poznáte iné rady proti bolestiam bruška, budeme rady ak sa s nimi podelíte do komentára:)

Súťaž Chupa Chups pomôže deťom. Detským domovom daruje kolobežky

Na Slovensku žije v detských domovoch takmer 5 000 detí a mladých ľudí. Rok pandémie koronavírusu ešte viac zhoršil situáciu týchto detí vyrastajúcich bez rodičov. Nezostali však bez pomoci a pomáhajú im vychovávatelia, dobrovoľníci, študenti a firmy, ku ktorým sa pripojila aj značka Chupa Chups a rozhodla sa venovať deťom kolobežky. Podobnú pomoc Chupa Chups poskytne aj deťom v českých zariadeniach pre ohrozené deti – v Klokánkoch.