Ste tu:Celá SR »
Podujatia »
Veľká noc + vstup zdarma + keď je zlé počasie + zábava vonku + hrady a múzeá + výstavy, koncerty + burzy a jarmoky + prednášky, workshopy
15. ročník celoslovenského detského čitateľského maratónu s Linkou detskej istoty v Zemplínskej knižnici v Trebišove. Cieľom podujatia je podporiť a zvýšiť záujem detí o čítanie kníh.
Dva týždne pred veľkonočnými sviatkami sa začínajú obľúbené viedenské veľkonočné trhy. Okrem skvelej atmosféry ponúkajú tradičné výrobky, medzi ktorými nesmú chýbať umelecky maľované kraslice a tradičná kvetinová veľkonočná výzdoba.
Srdečne Vás pozývame na medzinárodné podujatie na podporu čítania, ktoré sa organizuje pri príležitosti výročia narodenia dánskeho rozprávkara Hansa Christiana Andersena.
17.02.2026, 09:04
Jarná súťaž o 3 rodinné vstupenky do Domu mora vo Viedni - UKONČENÁ Eva
Pekne a zaujímavý vylet