Príďte zistiť, čo spája štáty Európy a čím je ktorá krajina výnimočná. V jeden deň si môžete urobiť selfie pod Eifelovkou, užiť si jazdu na bicykli v Holandsku, vyskúšať pohodlie švédskej detskej izby, či vypočuť si Mozartovu hudbu.
Chcete vedieť, ako vyzeralo naše mesto pred 50 rokmi? A čo tak pred sto rokmi? Vydajte sa s nami na dobrodružnú cestu v čase. Uvidíme spolu Žilinu očami vašich starých a prastarých rodičov.
Príďte navštíviť Lesnícke a drevárske múzeum vo Zvolene a inšpirujte sa interaktívnou výstavou pripravenou výlučne k Lesníckym dňom “Lesy a biodiverzita, s podtitulom … príliš vzácne, aby sme ich stratili”.
Tejto v súčasnosti pre ľudstvo naliehavej téme globálnych environmentálnych problémov sa venuje výstava „Zem, miesto pre život – nespútané živly“, ktorú pripravilo Tribečské múzeum v Topoľčanoch v spolupráci so Slovenským múzeom ochrany prírody a jaskyniarstva v Liptovskom Mikuláši.
11.04.2026, 16:08
Detské ihrisko v Lesoparku VrakuňaKatarína
Super pre deti, odporúčam