Tipy / Celá SR Filter

Januárové vychytávky redaktoriek sdetmi.com TOP

V januári sme pre vás objavili ďalšie skvelé novinky. Uvarte si horúci čaj, vyložte nohy a začítajte sa do našich januárových vychytávok. Ktorú vyskúšate? :)

Najočakávanejšie filmové premiéry pre deti v roku 2020 TOP

Filmy nielen pre deti, na ktoré sa môžeme tešiť v roku 2020.

Prázdniny a voľno v školskom roku 2019/2020 TOP

Prázdniny a voľno v školskom roku 2019/2020.

Aj polročné vysvedčenie si zaslúži odmenu

Školský rok sa od februára prehupne do svojej druhej polovice, takže si dnes prevezmú polročné vysvedčenia. Chystáte aj nejakú drobnú odmenu? Pár tipov od nás.

Kam s deťmi vo februári?

Plánujete s rodinou spoločný výlet cez víkend alebo počas jarných prázdnin? Február bude plný super podujatí, ktoré by ste určite nemali zmeškať. :) Pozrite si naše tipy.

Top 5 aktivít, čo robiť s deťmi počas jarných prázdnin okrem lyžovania

Neviete, kam s deťmi počas jarných prázdnin? Týždeň voľna vie byť náročný na vymýšľanie programu, ale niektoré zážitky sú stálicami, ktoré deťom zakaždým rozžiaria oči.

Výborné a mäkkulinké šišky

Aj vy ste dostali chuť na šišky, ale odradila vás ich príprava? Práve preto som si pre vás pripravila naozaj jednoduchý recept, ktorý zvládne každý:) A

Kam s deťmi v januári?

Využite s rodinou januárové dni naplno a navštívte niektoré z januárových podujatí po celom Slovensku. Ktoré si vyberiete? :)

Kam s deťmi medzi sviatkami?

Najväčší vianočný zhon je za nami a tak je čas užiť si spoločný čas aktívne, aby vianočné kilá nemali šancu. Inšpirujte sa našimi tipmi ako a kde stráviť čas medzi Vianocami a Novým rokom.

Vianočné prekvapenia pre deti

Vianočné prekvapenia pre deti? S týmito tipmi ich zvládnete raz-dva! Máme ich pre vás hned niekoľko a nájdete ich na Dňoch Vianoc v Inchebe.