Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: Nadácia Detského kardiocentra
Milé naše deti,
srdečne vás pozývame na Medzinárodný deň detí 2025, ktorý sa volá „Vitajte v našej ZOO“
Program
14:00 – Otvorenie podujatia a vystúpenie psíka Robina a Alexandry Vavrovej, ktorí spolu predvedú krásne psie kreácie
14:15 – do parku DKC prídu živé zvieratká, aby potešili všetky prítomné detičky (alpaky, poník, baranček, kozliatko, dravce...)
- zábava s OBI – kreatívne maľovanie vlastných kochlíčkov a sadenie kvetinky do svojho kochlíku, vyfarbovanie škrabošiek.
- maľovanie na tvár, zapletanie vláskov do copíkov
- fúkanie a kreovanie zvieratiek z balónov
15:00 – hudobno-tanečné vystúpenie SuriKaty
15:30 – pokračovanie voľnej zábavy
Čakajú vás aj malé dobroty, fotobúdka, kde si budú môcť rodinky urobiť spoločné fotografie, maskoti zvieratiek, OBI bobrík, veľa balónov a tiež sladkosti a darčeky pre našich malých bojovníkov.
Tešíme sa na vás, aby sme spolu prežili krásne popoludnie plné zábavy a skvelých zážitkov!
Svoju účasť na MDD prosím potvrďte na info@nadaciadkc.sk. Vítaní sú aj súrodenci našich pacientov.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
08.05.2025, 21:23
Bunny day v Bunny Kids CaféZuzana
Pekný kútik v Bratislave, no zarazilo ma, že keď som si objednala banánový chlebík, slečna mi priniesla nakrivo odkrojený kúsok hrúbky asi 1cm na jednej strane a 0,6 mm na druhej strane. Šetria, kde sa dá, koláč bol odstáty, mascarpone krém na nom zoschnutý. Videli sme, ale už sa sem nevrátime. Za 2 hodinovú návštevu sme tam nechali 25 eur, pričom sme si dali jeden čaj, jedno kapučíno a už spomínaný zoschnutý banánový chlebík.
22.04.2025, 12:34
Vedeli ste? Počas víkendov môžete v Bratislave s rodinou cestovať MHD za cenu 1 lístkaMichal
Mozem poprosit link na stranke dpb, kde je tato vikendova akcia popisana? Dakujem
14.04.2025, 00:04
Letný tábor SunnyGAMESZuzana
Super tábor a animátori. Deti tam majú veľa aktivít a nenudia sa tam. Dcéra bola aj v inom tábore od iných cestoviek a tam sa jej nepáčilo. CK Slniečko odporúčame.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár