Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: dubnica.eu
Najväčšie literárne podujatie v meste je tento rok naplánované na 16. júna a môžeme vám sľúbiť, že sa máte na čo tešiť. Na svoje si totiž prídu všetky vekové kategórie.
Dubnická noc literatúry začne o 16.00 h. predstavením divadla SpozaVoza, vďaka ktorému návštevníci zažijú jedinečnú atmosféru exotických Havajských ostrovov na vlastnej koži.
O 17.00 h. sa čitateľom prihovorí Dominika Sakmárová, ktorú mnohí poznajú ako autorku kníh „Kórejské halušky“ a „Mačací kožuch a ťava pri Čínskom múre“. Dominika Dubničanom porozpráva o jej živote v Južnej Kórei a miestnych tradíciách.
Neskôr ju vystrieda spevák Archívny chlapec. Po ňom bude nasledovať čítanie z tvorby českých undergroundových básnikov Krchovského, Bondyho, Jirousa, Topola či Smrčku. Tešiť sa môžete aj na swap kníh, tvorivé dielničky pre deti a iný sprievodný program.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
21.10.2025, 15:00
Hrady v Prešovskom kraji - navštívili ste už všetky? Lujza
Navštívili sme všetky! Tiež vieme iba o týchto 17 hradných zrúcaninách, či hradoch.
13.10.2025, 16:04
Madagaskar ParkPatrícia
Je tu strašná zima a personal strašne neochotný. Neodporucam
23.09.2025, 23:46
Detský kútik TIME OUT v Auparku KošicePedro
Uplna spokojnost. Maly sa na hodinku zabavil, oci mu svietili este aj po odchode. Personal mily, obcerstvenie fajn, prostredie bolo prijemne, radi aa zastavime opat, ked pojdeme okolo.
Dakujeme
23.09.2025, 20:47
Detský kútik TIME OUT v OC CentralSimona
Bola som dnes s ročným synom, 23.9.2025. Prvý dojem fajn, hračiek dosť, každé dieťa si tam príde určite na svoje. Slečny na recepcii mi prišli ok, až do momentu, kedy jeden chlapec (mohol mat tak 5r) tam bol bez dozoru, čiže bez rodičov. Kto naňho mal dávať pozor? Mám pocit, že presne tie slecny, ktore na recepcii čumeli do mobilu. Ten chlapec bol odporný a zlý, neustále do mna a syna naschval narážal motorkou, mne prešiel po nohe a aj napriek niekoľkým upozorneniam, neprestal. Prestal, až keď prišla po neho mama a odišiel. Vykúpenie.
Moje odporúčanie znie, ak sa Vaše deti nevedia chovať a očividne na nich nemá kto dávať pozor, nenechávajte ich samé v detských kutikoch, pretože to maximálne znepríjemňujú ostatným deťom a rodičom.
A ceny tiež nie su aktuálne, pretože tu píšete 4,50€ do 60min a my sme platili 6,90 + 2,20 doprovod. Skoro 10€ a ešte mi to tam aj ten chlapec znepríjemnil.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár