25. 09. 2022 Vladislav 15°C Občasný dážď

Leto plné zábavy vo Familyparku

11.07.2022 Autor: MS, PR správa
Termín: 10.09.2022 a ďalšie Mesto:Rakúsko Zdroj:stránka organizátora

Najväčší zábavný park Rakúska je zárukou perfektného osvieženia počas teplých letných dní. Familypark sa nachádza uprostred krásnej prírody Rustskej pahorkatiny neďaleko Neziderského jazera a na ploche 14 hektárov ponúka zábavu a dobrodružstvá celej rodine. 

FP LeonardosFlugmaschine cMatula Web14

Zdroj: Familypark.at

Dobrodružstvá, kam oko dovidí

Viac ako 31 atrakcií, ihriská a preliezky v štyroch s láskou navrhnutých tematických celkoch sú zdrojom nezabudnuteľných zážitkov pre malých i veľkých.

Jednou z najobľúbenejších atrakcií v parku je horská dráha Blesk bohov – ideálna pre všetkých, ktorí majú radi, keď im vietor sviští okolo uší. Dynamickú jazdu s rýchlymi zmenami smeru si celá rodina užije na horskej dráhe Potkaní mlyn.

FP Rattenmuhle cHafenscher Web08

Zdroj: Familypark.at

Jedinečný okružný let až vo výške 20 metrov ponúka Leonardov lietajúci stroj – ak sa nebojíte, môžete sa točiť aj okolo vlastnej osi. Z Rímskej veže si vychutnáte úžasný 360° výhľad na chránené územie Rustskej pahorkatiny a Neziderské jazero.

Počas horúcich letných dní schladia návštevníkov mnohé vodné atrakcie: napríklad Lietajúce ryby, kde môžete zamieriť rovno do striekajúcich prúdov vody, či Krokodília dráha s veľkým čľupnutím na záver. Určite si nenechajte ujsť ani zábavu v Neptúnovom vodnom svete a v areáli Vodný svet s vodnými vírmi a rôznymi hrami. A ak naozaj milujete vodu, nesmiete obísť ani našu novú atrakciu…

FP Biberburg Splash 03 cSemeliker WEB

Zdroj: Familypark.at

NOVINKA ROKU 2022: Bobrí hrad

Najväčšia vodná šmykľavka v Rakúsku „Bobrí hrad“ v tematickom celku Gazdovský dvor sa už čoskoro postará o fantastickú zábavu. Počas 4- až 5-minútovej jazdy budete pozorovať výjavy zo života bobrej rodinky a zažijete nejedno prekvapenie. Vzrušenie si užijete aj vo výťahu, ktorý vás zavezie do výšky 17 metrov, odkiaľ budete rýchlosťou až 65 km/h svišťať dolu. Pasažieri i diváci sa pritom môžu tešiť na mokré pristátie v obrovskom bazéne. Pripraviť sa, pozor, bobor!

Všetky informácie o atrakcii Bobrí hrad a jej otvorení nájdete na www.familypark.at/neu

FP Entenparade cHafenscher Druck01

Zdroj: Familypark.at

Nenechajte si ujsť

Bobrí hrad zďaleka nie je jediná novinka, ktorú tento rok nájdete vo Familyparku.

Kto chce vedieť, či má dobré oko a istú ruku, môže vyskúšať niektorú z veselých hádzacích hier na novej atrakcii „Filippov jarmok“ oproti Lesnému expresu.

Ak pri toľkých dobrodružstvách vyhladnete, určite vás poteší obrovský výber jedál v niektorom z našich 17 gastronomických zariadení, ktorých ponuka je prispôsobená jednotlivým tematickým celkom. Aj tu si park pre hostí pripravil nejednu novinku: už teraz sa môžete tešiť na zväčšenú reštauráciu Malá kajuta a drvenú zmrzlinu crash ice nájdete aj pri atrakcii Jazda na kohútovi.

Po vzrušujúcich dobrodružstvách na Bobrom hrade si v novom obchode so suvenírmi „Sack & Pack“ môžete kúpiť pekný darček, ktorý vám bude pripomínať návštevu Familyparku.

S trochou šťastia sa vám možno podarí stretnúť nášho maskota, kocúra Filippa, a vyfotiť sa s ním. Milú spomienku na výlet si nakoniec môžete kúpiť vo „Filippovom čarovnom obchode“ so suvenírmi.

RZ FP Logo 72dpi freigestellt 4c
Sezóna 2022

9. apríl – 1. november
Otváracie hodiny viď www.familypark.at/sk

Ceny

Denný lístok od 3 rokov: 30,00 euro (ušetrite pri nákupe v online shope!)
Deti do 3 rokov: vstup zdarma

Napíšte komentár