30. 11. 2021 Ondrej/Andrej 4°C Sneženie

Koncert Hanička a Murko v Petržalke

07.10.2021 Autor: Externý prispievateľ, Foto: Hanička a Murko
Termín: 10.10.2021 Mesto:Bratislava Čas:16.00-17.00 Zdroj:stránka organizátora
BAkoncert plagat hanicka a murko 3

Zdroj: Hanička a Murko

Malá speváčka Hanička a jej kocúrik Murko sú obľúbené bábky. Deti ich poznajú z YouTube, z Detskej televízie JOJKO, z CD a DVD, ale aj zo živých koncertov po celom Slovensku!

Vystúpenie Haničky a Murka je kombináciou živého a dynamického koncertu a bábkového divadla. Spoločne s Haničkou a Murkom si zaspievame obľúbené hity z ich CD (ako napr. Autá, Slniečko, Ika-tika-gymnastika, Hasiči, Malá opička, Červený kacheľ, biela pec a ďalšie).

Bábky vedú profesionálni bábkoherci. Do koncertného vystúpenia sú okrem Haničky a Murka aktívne zapojení aj dvaja speváci. Sú zároveň aj v role animátorov - sprevádzajú deti a aktívne ich zapájajú do tancovania a spievania, aby si vystúpenie naplno užili.

Predstavenie trvá 60 minút. Predstavenie je určené pre malé deti - predovšetkým v škôlkarskom veku. Zabavia sa však aj staršie deti a tiež dospelí. Tešíme sa na vás!

KEDY: 10.10.2021 o 16hod.
KDE: DK Zrkadlový Háj, Bratislava - Petržalka

Cena vstupenky: 6 eur / osoba
Každé dieťa dostane ako darček k vstupenke nálepku Haničky a Murka a Murkove lízatko.
Zľavy: ZŤP dieťa / 1 euro
1 sprevádzajúca osoba k ZŤP dieťaťu / 1 euro.
Každý návštevník musí mať platnú vstupenku (dospelý aj dieťa staršie ako 1 rok).

Deti do 1 roka majú vstup zdarma (bez nároku na miesto na sedenie) - avšak len v prípade, že budú dodržané pravidlá COVID automatu a nebude prekročená maximálna kapacita návštevníkov v priestore podujatia.

V prípade, že sa vstupenky nevypredajú v predpredaji, bude možné ich zakúpiť na mieste podujatia. Vstup do foyer: 30 minút pred predstavením.

Podujatia realizujeme v tzv. režime "Základ", t.z. kapacita priestorov je znížená na 50% a nie je potrebné sa preukazovať testom alebo očkovaním.

Vstup a pobyt v mieste podujatia je možný len s prekrytím horných dýchacích ciest (napr. rúško, respirátor) v zmysle aktuálne platného nariadenia UVZ. Výnimky pri nosení rúška aj respirátora tvoria deti do 6 rokov veku. 

Kúpiť lístok

Napíšte komentár