Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: muzeum.sk
Volkswagen Slovakia v spolupráci s STM-Múzeom dopravy v Bratislave pripravuje špeciálnu výstavu vozidiel pri príležitosti osláv 30. výročia pôsobenia firmy. Nahliadnite do sveta automobilového priemyslu a zoznámte sa s modernou históriou značky Volkswagen, ktorá na Slovensku pôsobí už 30 rokov.
Trinásť jedinečných modelov zo zbierky „historických a špeciálnych vozidiel“, ktoré vzišli z bratislavského závodu, zachytáva postupný rozvoj Volkswagen Slovakia. Z malej fabriky, v ktorej sa vozidlá najskôr vyrábali ručne, vyrástol moderný závod, ktorý sa pýši mnohými oceneniami a s využitím najmodernejších technológií produkuje čoraz technologicky náročnejšie produkty. Od prvého Passatu z roku 1991, ktorý vyšiel z bratislavského závodu, sa tu vyrobilo viac ako 6 000 000 vozidiel pätnástich modelov s logom piatich koncernových značiek. Volkswagen Slovakia sa tak radí medzi najväčších automobilových výrobcov na Slovensku, ktorého modely sa stali synonymom kvality a prémiovosti po celom svete.
Navštívte výstavu v STM-Múzeu dopravy, spoznajte vozidlá vyrobené na Slovensku a ich unikátne príbehy.
Trvanie výstavy: 15. 5. 2021 – 30. 4. 2022
Informácie o múzeu a vstupnom TU.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
15.05.2022, 17:08
Kde je najlepšia zmrzlina v Banskobystrickom kraji?Kristína
Lopejska zmrzlina bola najlepšia, ale už to tak vôbec nie je. Minulý rok cez leto sme boli a povedala by som že to bola najhoršia zmrzlina akú som v to leto mala.
07.05.2022, 18:10
KOVOZOO - jediná kovová ZOO v EurópeJarka
Je to v skutku úžasná ZOO a hrdo sa môže pýšiť jedinečnosťou. Na SR síce je šrot park v Devinskej, ale ten žiaľ nesiaha ani po členky tejto kovo ZOO. Úžasné na tom je to, že to robia aj zamestnanci šrotoviska - niektorí z presvedčenia iní z presvedčenia a zároveň "pri prešľape" v práci. Zatiaľ čo oni makajú (rodia zvieratká) ich rodina si užíva krásny deň v ZOO. ÚŽASNÁ MYŠLIENKA.
03.05.2022, 12:17
Rodinné fotenie so živými kačičkamiIveta
deti sa uz velmi tešia na kacicky a tiez na najlepšiu rodinnu fotografku v celej ziline.
30.04.2022, 14:34
KOVOZOO - jediná kovová ZOO v EurópeErika
aj na slovensku máme šrot park v devínskej novej vsi v Bratislave ... takže kovozoo neni jediná zoo v europe.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár