Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Pozorovateľňa vtáctva je situovaná na okraji Prírodnej rezervácie Žitavský luh medzi obcami Veľká Maňa a Žitavce na súradniciach 48.173442, 18.301087. Ak pôjdete od Veľkej Mane, prejdete miestnu časť Gedra (stojí tam opustený vodný mlyn) a po ľavej strane za Gedrou uvidíte rozhľadňu.
Pozorovateľňa je prístupná pre verejnosť a umožňuje návštevníkom územia vidieť ukážku zachovalej krajiny Požitavia z vtáčej perspektívy s možnosťou sledovať vtáčie druhy vyskytujúce sa v území.
Sprístupnená pre verejnosť je od augusta 2019.

Zdroj: FB Pozitavie
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Mapa: N 48° 7′ 39″ E 18° 16′ 15″
Mapa sa nahráva...
30.12.2025, 15:19
Nám sa páčilo v Escape room TATRY. Pre niekoho sa môže zdať vyššie vstupné, ale my to berieme ako
"atrakciu" počas letnej dovolenky , ktorú vždy trávime na Slovensku a poväčšine v Tatrách.
30.12.2025, 10:03
Zimná detská pátracia hraKatarína
Boli sme si e v nedeľu a info centrum bolo zatvorené ( som si to dopredu neverila), ale mapky som vytlačila už doma a deti si to veľmi izili
12.12.2025, 09:00
Detský kútik TIME OUT v Auparku BratislavaIveta
Veľmi príjemný kútik, zábava pre detičky, oddych pre rodičov., bola som s vnučkou ktorá nechcela ísť domov tak sa jej veľmi páčilo.Vrelo odporúčam
25.11.2025, 17:15
Vyrobte si doma modelovaciu hmotu len z 3 ingredienciíDada
Perfektné ďakujeme. Deti budu mať vianočné trhy v škôlke tak sme spravili ❤️
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár