05. 06. 2020 Laura 23°C Búrky

Pomôž Ovečke Shaun s novou vesmírnou misiou

10.10.2019 Autor: Zuzka, Foto: OC MAX Prešov
Termín: 13.10.2019 a ďalšie Mesto:Prešov Čas:- Zdroj:stránka organizátora
ovecka

Zdroj: OC MAX Prešov

Pomôž Ovečke Shaunovi s novou vesmírnou misiou a vyhraj ovečkovské ceny!

Pomôž Ovečke Shaunovi s novou vesmírnou misiou a vyhraj ovečkovské ceny!

Blízko farmy kde žije Ovečka Shaun so svojimi kamarátmi havaruje mimozemšťanka Lu-La. Veľmi rýchlo sa z nich stanú kamaráti a spolu zažívajú neuveriteľné srandy. Lu-Le sa však cnie za domovom a tak sa jej Ovečka Shaun rozhodne pomôcť. Spolu sa vydajú hľadať Lu-Linu stratenú vesmírnu loď, no zároveň si musia dávať pozor na zlovestných agentov, ktorí lovia mimozemské bytosti ako je Lu- La , aby na nich potom robili pokusy.

Tvojou úlohou bude:

  1. Prísť do nákupného centra 12.10. (sobota) alebo 13.10. (nedeľa)
  2. Pomôcť Ovečke Shaunovi s vesmírnymi úlohami:

Spoznať novú vesmírnu kamarátku Lu-Lu, tak, že nájdeš odznačik s jej podobizňou a pripneš si ho na viditeľné miesto, napríklad na tričko.

Odhaliť, ako vyzerajú jej nepriatelia. Musíš preto nájsť jeden odznačik so žltými agentami, a tiež si ho pripnúť na viditeľné miesto.

Preukázať svoju šikovnosť tým, že správne vyplníš všetky úlohy z tajného dokumentu, ktorý nájdeš v nákupnom centre.

  1. Keď správne vyplníš všetky úlohy a napíšeš svoj kontaktný údaj (emailová adresa) do tajného dokumentu, musíš ísť do kina CINEMAX, kde nájdeš špeciálnu krabicu a vhodíš do nej vyplnený tajný dokument.
  2. Potom musíš byť trpezlivý/á lebo zo všetkých zapojených budeme 21.10.2019 (pondelok)  vyžrebovať 10 šikovných pomocníkov, ktorí vyhrajú ovečkovské ceny. Ak vyhráš, tvoj emailový kontakt, ktorý si napísal/a do tajného dokumentu, bude uvedený na FB stránke tvojho kina CINEMAX.
  3. A nezabudni, kým budeš čakať na žrebovanie, zájdi si na predpremiéru rozprávky OVEČKA SHAUN vo filme: Farmageddon, ktorá sa bude konať cez víkend 12.10 a 13.10. o 15,30 hod. v tvojom CINEMAX.

Aby si vedel, Ovečka Shaun ti určite pomôže! Všade tam, kde nájdeš obrázok  s Ovečkou Shaun, bola určite Lu-La,  ale aj nebezpeční agenti, tak si dávaj veľký pozor!

Tešíme sa na teba!

 

Napíšte komentár