Copček - detské kaderníctvo a manikúra

Autor: Externý prispievateľ, Foto: Studio Photo
copcek napis 194x104cm subnadpis low3 Large
Adresa:OC Retro, 1.poschodie, Nevädzova 6, Bratislava Telefón:+421948849657 E-mail:info@copcek.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Krásne a detsky zariadené kaderníctvo a manikúra pre dievčatá a chlapcov. Vytvoríme nový účes pre vašu princeznú alebo malého rockera! Ak sa Vaše dieťa bojí strihania, príďte sa najprv pozrieť. Dieťa sa môže pohrať v našom detskom kútiku, nasadnúť do auta a zoznámiť sa s prostredím. Naše milé kaderníčky každé dieťa presvedčia, že k ostrihaniu vláskov žiaden plač netreba. A za každé statočné ostrihanie ich neminie malá sladká odmena. A rodičia si u nás zatiaľ môžu dať kávičku.

Potrebujete nový “fancy” účes na party, oslavu alebo inú príležitosť?  Zvládneme všetko cez umývanie, regeneráciu, strihanie, česanie, kulmovanie až po namodelovanie účesu hviezd. A k skvelému účesu patria aj upravene nechtíky. Naše vybavenie je prispôsobené priamo pre deti.

Kresielka ako športový kabriolet alebo offroad nadchnú každé dieťa. A pre princezné máme vyšperkované kreslo ako z rozprávky. Všetky služby poskytujeme s použitím prírodnej vegánskej a vegetariánskej kozmetiky (vodou umyvateľné laky na nechty, netoxický minerálny makeup nielen pre deti, vlasové produkty bez parabénov s výťažkom z rozmarínu, ktorý odoženie aj všičky) . Túto si u nás môžete rovno aj zakúpiť. Ocenia ju nielen detičky ale aj mamičky. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • Olivia 05.01.2018, 10:35

    Deti vchádzali do tohto kaderníctva ''strapaté'' a vychádzali krásne začesané, ostrihané.

  • Alžbeta 08.12.2017, 09:18

    Veľmi milý prístup a krásne prostredie pre deti. Ostrihaní sme boli raz dva. :)

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár

Toto pole je požadované