Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Len 2 hodiny cesty autom od Košíc sa nachádza Maďarské mesto Nyíregyháza, ktoré je určite vynikajúcim miestom pre výlet s deťmi.
Na 30 hektárovom pozemku sa návštevníkovi predstavujú všetky kontinenty. Ten, kto sem vstúpi, si môže prezrieť celú našu zemeguľu a môže pozorovať, ako život tamojších zvierat. Hlavné atrakcie Polárneho sveta sú ľadové medvede a tučniaky, ktoré si možno pozrieť aj v ich sklenenom bazéne, respektíve úžasné tulenie show a soby, ktoré sú dôležitými a osožnými zvieratami severských národov.
Súčasťou ZOO je aj oceanárium, v ktorom zažijete ilúziu podmorského sveta. V 12 obrovských akváriách sa preháňajú nielen milé farebné rybičky, ale i nebezpečné murény a iné podivuhodné tvory. Najväčšou atrakciou je osem metrov dlhý tunel, okolo ktorého sú obrovské žraloky. Nad Oceanáriom sú ďalšie tri poschodia. Dostanete sa na ne buď klasicky po schodoch, alebo s troškou adrenalínu po lianových a povrazových mostíkoch. A ocitnete sa v dažďovom pralese. Okolo vás steká voda, ktorá zavlažuje bujnú tropickú vegetáciu. V nej sa skrývajú opice a na poslednom poschodí vo voliérach sú exotické vtáky. Ak vstúpite do otvorenej voliéry, papagáje lietajú okolo vás a ak máte šťastie, tak si vám i sadnú na plece.
Pozor: Deti z tade nechcú ísť domov!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Mapa: N 47° 56′ 58″ E 21° 43′ 28″
Mapa sa nahráva...
30.12.2025, 15:19
Nám sa páčilo v Escape room TATRY. Pre niekoho sa môže zdať vyššie vstupné, ale my to berieme ako
"atrakciu" počas letnej dovolenky , ktorú vždy trávime na Slovensku a poväčšine v Tatrách.
30.12.2025, 10:03
Zimná detská pátracia hraKatarína
Boli sme si e v nedeľu a info centrum bolo zatvorené ( som si to dopredu neverila), ale mapky som vytlačila už doma a deti si to veľmi izili
12.12.2025, 09:00
Detský kútik TIME OUT v Auparku BratislavaIveta
Veľmi príjemný kútik, zábava pre detičky, oddych pre rodičov., bola som s vnučkou ktorá nechcela ísť domov tak sa jej veľmi páčilo.Vrelo odporúčam
25.11.2025, 17:15
Vyrobte si doma modelovaciu hmotu len z 3 ingredienciíDada
Perfektné ďakujeme. Deti budu mať vianočné trhy v škôlke tak sme spravili ❤️
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Marika 07.09.2016, 15:02
Krajšie ako ZOO na Slovensku. Niektoré zvieratká by si ale zaslúžili oveľa väčší výbeh. Deťom sa páčilo oceanárium.
Tünde 28.08.2016, 20:29
Odporucam pre celu rodinu!
Petra 29.07.2016, 08:32
Ziadna slava teda, vase superlativa su onicom, chodte a zazijte sklamanie...
Mary 16.12.2015, 22:43
Pridávam sa k ďalším pozitívnym recenziam, ktoré pripadajú na toto oceanarium :) Krásne morské živočíchy a aj také, ktoré často v TV ani nevidíme.
aja 12.12.2015, 00:27
Veľmi pekné oceanarium a aj v tomto prípade nie je vysoké vstupné. Toľko nadšencov v oceanariu som ešte nevidela ako Nyiregyhaze,
Eva 03.12.2015, 09:48
Nádherná zoologická neďaleko slovenských hraníc (teda pre tých, čo žijú na východnom Slovensku), podľa mňa sa tam oplatí ísť na dva dni, lebo zoo je dosť veľká, takže je tam čo robiť. Množstvo druhov zvierat, krásne vybudované pavilóny, kopec mláďat, dobré služby. Nemám žiadne výhrady.
Martin 02.12.2015, 21:02
Boli sme tam túto jeseň, a musím hodnotiť len a len pozitívne. Ozaj krásna zoo, nádherné výbehy, veľa druhov zvierat, perfektná vtipná tulenia šou, aj šou s papagájmi. Veľkým plus bolo aj označovanie zvierat v slovenskom jazyku.
Aja 26.11.2015, 21:26
Boli sme tam s detmi toto leto. Vrele odporucam, je tam krasne. Je tam toho tolko, ze jeden den je ajmalo :-) Deckam sa fakt pacilo.
Dagmar Vasiľová 25.11.2015, 11:49
odporúčame celá rodiny...super bolo :)
miriam 22.11.2015, 21:44
nádhera, odporúčam
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár