03. 12. 2021 Oldrich 4°C Polooblačno

Keď potrebujete pomôcť s poruchami učenia aj doma

Školy zatiaľ ponechali otvorené, ale pandemická situácia ich zatvára regionálne. Opäť prinútila mnohých školákov sadnúť si k online vyučovaniu. A rodičia sa znova menia na učiteľov svojich detí. Či dospelí, či deti, všetci uznávajú, že lepšie je v škole.

Striedavka počas Covid 19 - Lockdown a karanténa jedného z rodičov

Zladiť zabehnutú a dobre fungujúcu striedavú osobnú starostlivosť je pre oboch rodičova ich deti veľmi náročné, zvlášť v tomto náročnom období pandémie Covid-19, keď do života mnohých z nás vstúpila karanténa a lockdown.

Obľúbené vianočné filmy a rozprávky

K Vianociam neodmysliteľné patrí aj spoločná chvíľa strávená pri pozeraní filmov či rozprávok. Vybrali sme pre vás dvadsiatku naj rozprávok a filmov, bez ktorých si sviatky nevieme ani predstaviť.

Matka roka na vianočnom love

November síce končí, ale ja som nezaháľala a celý mesiac som pokukovala po niečom zaujímavom, o čom vám napíšem.

Tipy na vianočné pečenie s deťmi

Z rádia sa ozývajú vianočné pesničky a my zas raz máme k sebe o čosi bližšie a sme na seba milší. Tak prečo tento čas nevyužiť a užiť si predvianočné prípravy spolu deťmi?


Pandémiu deťom vysvetľujme, nestresujme ich

Čo prežívajú v súvislosti s ďalšou vlnou naše deti? Možno sú zmätené, boja sa, pretože situácii nerozumejú. Vraj im školy a škôlky nezavrú, ale zatvorených tried pribúda. Ako sa s deťmi rozprávať na tému koronavírus? Nepanikáriť a vysvetľovať! Buďme zodpovední a naučme to aj naše deti.

Ako úspešne reklamovať detskú obuv?

V dnešnom príspevku si zhrnieme postup, ako reklamovať detskú obuv správnym spôsobom, aby sme dosiahli čo najlepší možný výsledok a aby vaša peňaženka neprišla o peniaze zbytočne.

Nalaďte sa na bezstarostné Vianoce s IKEA

Prečítajte si pár IKEA tipov a budete na tohtoročné Vianoce pripravení!

Vianočná reklama John Lewis 2021

Po Disney je John Lewis tou najočakávanejšou vianočnou reklamou. Každý rok sa tešíme, čo opäť vymyslia a väčšinou je to príbeh so silným posolstvom. Hviezdou tohtoročnej slávnostnej reklamnej kampane je mladá mimozemšťanka a jej prvé Vianoce.

Vianočná reklama Disney 2021

Spoločnosť Disney opäť prináša vianočnú reklamu, ktorá chytí za srdce.