Aha ! Krásna matematika. TOP

Príďte sa sami presvedčiť na našu výstavu Aha! Krásna matematika o tom, že násobenie, delenie, grafy, kružnice a logika dokážu byť zábavné a zažijete to na vlastnej koži.
Termín: 18.10.2019 a ďalšie
Mesto: Prešov

Verejné korčuľovanie v Crow Aréne

Termín: 19.10.2019 a ďalšie
Mesto: Košice

Rozprestri krídla

Nový rodinný film v kinách. Christian, vizionársky vedec, študuje voľne žijúce husi. Pre jeho syna Thomasa predstavuje myšlienka stráviť prázdniny s otcom v prírode nočnú moru. Otec a syn sa však predsa len zblížia vďaka bláznivému plánu na záchranu zanikajúceho vtáčieho druhu...
Termín: 24.10.2019 a ďalšie
Mesto: Celá SR

Dušičkový výstup na Hrad Hričov

Aj tento rok pripravujeme pre vás už 5. ročník našej tradičnej akcie Dušičkový výstup.
Termín: 02.11.2019
Mesto: Dolný Hričov

Strašidelný Nestville Park

Počas strašidelných prehliadok je pre najmenších pripravená detská zóna, v ktorej bude súbežne s prehliadkami prebiehať divadelné predstavenie a tešiť sa môžete aj na bohatý sprievodný program a aktivity,
Termín: 01.11.2019 a ďalšie
Mesto: Hniezdne

Verejné korčuľovanie

Každú sobotu a nedeľu.
Termín: 26.10.2019 a ďalšie
Mesto: Veľký Krtíš

Dušičky z Nového zámku

Slovenské banské múzeum – oddelenie histórie srdečne pozýva všetkých Štiavničanov a návštevníkov mesta na podujatie Dušičky z Nového zámku- večernú prehliadku expozície spojenú s atraktívnou vyhliadkou na „dušičkovú“ Banskú Štiavnicu.
Termín: 02.11.2019
Mesto: Banská Štiavnica

Lampiónový sprievod v Podlaviciach 2019

Na konci sprievodu je pre Vás pripravené predstavenie – ohňová show.
Termín: 02.11.2019
Mesto: Banská Bystrica

Halloweenska party

Tak a je to tu!! Tak ako aj minulé roky tak aj tento rok sme si pre vás pripravili superskú strašidelnú paarty!! Naše rozprávkové centrum premeníme na strašidelné centrum, v ktorom vás bude čakať veľa prekvapení, súťaží a zábavy.
Termín: 02.11.2019
Mesto: Rovinka

Fiesta De Los Muertos vo Familyparku

V roku 2019 sa Halloween vo Familyparku bude konať v znamení mexickej oslavy na počesť mŕtvych – jedného z najdôležitejších sviatkov v Mexiku. Dospelí a deti chodia vtedy v pestrých kostýmoch a s namaľovanými lebkami po uliciach, kde spievajú, tancujú, oslavujú a pripomínajú si tak svojich zosnulých.
Termín: 25.10.2019 a ďalšie
Mesto: Rakúsko