02. 07. 2020 Berta 32°C Prehánky, búrky

Vtipné detské hlášky si zaslúžia mať vlastný zápisník TOP

Hľadáte pekný štýlový zápisníček kam si zapíšete detské hlášky? Darček, ktorý poteší každú mamičku či budúcu mamičku. Zápisník ako pamätníček vašich rodinných hlášok.

Hravé učenie pre deti. Nová kartová hra Jeden-dva-TRI!

Ak teda chcete, aby sa vaše deti zabavili a pritom aj niečo naučili, vyskúšajte novú hru Jeden-dva-TRI!

Vichodňarske rozpravočki

Humorné ilustrované rozprávky so silným posolstvom pre deti, ale aj dospelých napísaných vo východoslovenskom dialekte .

Ako odhaliť problémy sluchu u pred/školáka?

Vedia rodičia, ako odhaliť, že ich dieťa môže trpieť niektorou z porúch sluchového vnímania? A vedia, ako postupovať, aby tieto prejavy zmiernili? Pozrite sa aj na najčastejšie chyby rodičov.

Prázdniny sú tu! A s nimi aj naše júnové vychytávky

Prázdniny sú pred nami a my vám prinášame tie najlepšie vychytávky na leto!


Afrika z kufríka. Zábava pre deti

Kufrík a leporelo Afrika z kufríka fungujú ako harmonický celok, a to aj zásluhou pôsobivého dizajnu a ilustrácií z dielne mladej slovenskej výtvarníčky Kataríny Hutníkovej.

Letíme do vesmíru! Pridáte sa?

Uhádnete, o ktoré oblasti sa najviac zaujímajú deti vo veku 5 až 10 rokov? Dinosaury ...a vesmír! Ak máte doma malého astronauta, ktorý sa rád pozerá na nočnú oblohu, máme pre vás jeden skvelý tip.

Na spadnutie - pokračovanie Denníka odvážneho bojka

Teraz je tu 14.diel, v ktorej musí rodina Heffleyovcov ustáť neplánovanú rekonštrukciu. A ako to v ich rodine býva – najmä ak je nablízku smoliar Greg – bude to veľmi dobrodružné, zábavné a napínavé.
Napokon, prestavba a rekonštrukcia domu nie je nikdy zábava, no nie?

Májové vychytávky redakcie sdetmi.com

Máj so sebou priniesol veľa pozitívneho. Pandémia ustupuje, slniečko sa na nás usmieva a my môžeme tráviť čoraz viac času spoločne v prírode. Pozitívne sú aj naše májové vychytávky. Pripravili sme ich špeciálne pre vás, aby vám zlepšili každý deň ešte viac. :) Čo na nich poviete?

Správny rozvoj grafomotoriky u škôlkarov

Tretina škôlkarov nemá správne grafomotorické návyky. Čo robiť, aby ste k nim nepatrili?