Dovolenkové novinky: pozrite si naše júlové vychytávky! TOP

Tie najzaujímavejšie novinky, ktoré zaujali mamičky z našej redakcie.

Letné prázdniny s hrami bez nudy

Na prázdniny k starým rodičom? Pri týchto aktivitách nuda rozhodne nehrozí. Chcete sa vyhnúť nude a stereotypu počas prázdnin u starých rodičov a zabaviť nielen deti, ale aj seniorov? Ponúkame zopár tipov.

Prírodný repelent - vyrobte si ho sami doma

Ak vás obťažuje každý hmyz alebo sa len jednoducho chcete vyhnúť komárom a kliešťom, vyskúšajte si doma vyrobiť prírodný repelent. Je bez akýchkoľvek konzervantov a chemikálií a preto je vhodný aj pre deti.

Tipy pre rodičov ako predchádzať úrazom detí

Deti sú také naše malé živly, ktoré sa učia, ako každý deň fungovať na maximum, bez ohľadu na prostredie a okolnosti. Nebezpečenstvo úrazu na nich číha na každom rohu, ako vonku, tak aj doma. Predchádzajte úrazom detí. Prečítajte si ako.

Balíte sa na dovolenku? Pozrite si zoznam, na čo určite nezabudnúť!

Užitočné tipy ako sa zbaliť na letnú dovolenku.

Tatralandia – raj pre rodiny s deťmi

Školský rok sa skončil, leto sa naplno rozbieha a to je ten správny čas na relax, zábavu a dobrodružstvo. To všetko sa dá nájsť na jednom mieste – v Tatralandii.

3D kovové modely

Ak hľadáte dokonalú zábavu nielen pre deti, ale aj pre seba, na pulty našich predajní konečne dorazili kovové 3D modely dopravných prostriedkov, zvierat či ikonických pamiatok, ktoré by vás mohli zaujať.

Vychytávky leta 2019

Máme tu leto a čaká nás krásnych pár mesiacov plných slnka, tepla, vody, prázdnin a dovoleniek. Vychutnajte si ho naplno s našimi TOP vychytávkami na toto leto.

Zber jahôd - kam s deťmi na jahody 2019?

Pozbierajte si s deťmi jahody a pochutnajte si na sladučkom ovocí.

Tipy na darčeky pre deti k MDD

1. júna oslavujú svoj sviatok všetky deti. Nezabudnite na nich a pripravte im jeden krásny špeciálny deň len pre ne. :) Prinášame vám niekoľko tipov na darčeky, ktoré ich určite potešia.