07. 08. 2020 Štefánia 34°C Jasno

Vychytávky leta 2020 TOP

Leto je v plnom prúde a my sme pre vás vyskúšali najnovšie, špeciálne vychytávky tohto leta, ktoré jednoznačne musíte vyskúšať. :)

Kam s deťmi v auguste? TOP

Polovica prázdnin je za nami, ale stále ostáva kopec času stráviť spolu s rodinou krásne chvíle na spoločných výletoch. Naše Slovensko je naozaj nádherné a ponúka veľmi veľa možností na spoznávanie prírodných krás, historických pamiatok i menej známych miest.
Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi a prežite krásnu druhú polovicu leta. :)

Termíny prázdnin a pracovného voľna v školskom roku 2020-2021

Už vieme ako vychádzajú prázdniny a sviatky na ďalší rok!

Kam s deťmi v júli?

Prázdniny sú tu a s nimi kopec voľného času pre naše ratolesti. Využite tento letný čas spoločne a vyrazte niekam na výlet. Spoznávajte krásy nášho Slovenska a vytvorte si pekné spomienky na tohtoročné letné prázdniny.

Prázdniny sú tu! A s nimi aj naše vychytávky

Prázdniny sú pred nami a my vám prinášame tie najlepšie vychytávky na leto!


Kam s deťmi v júni?

Ak hľadáte tipy, kam sa vybrať s rodinou počas júna, máme pre vás skvelý prehľad, kde nájdete "z každého rožka troška". :) Tak čo, už ste si vybrali?

Zber jahôd - kam s deťmi na jahody 2020?

Kam s deťmi na samozber? Pozrite si, kde všade sa už zbierajú!

Májové vychytávky redakcie sdetmi.com

Máj so sebou priniesol veľa pozitívneho. Pandémia ustupuje, slniečko sa na nás usmieva a my môžeme tráviť čoraz viac času spoločne v prírode. Pozitívne sú aj naše májové vychytávky. Pripravili sme ich špeciálne pre vás, aby vám zlepšili každý deň ešte viac. :) Čo na nich poviete?

Kam s deťmi v máji?

Vonku je krásne a slniečko priam láka na rodinnú prechádzku a spoznávanie krás Slovenska. Viete, kam sa vydať s rodinou v máji? Inšpirujte sa našimi tipmi. :)

Poznávajte s deťmi jarné kvietky

Jar je úžasná. Po zime sa príroda prebúdza, všetko sa zelená, pučí a lúky, stromy i záhradky zakvitli všetkými farbami vďaka jarným kvietkom. Niektoré sú na okrasu, niektoré môžu byť jedovaté. No vedeli ste, že niektoré z nich v sebe skrývajú aj obrovskú silu? Liečia mnohé choroby a môžete si z nich pripraviť čaj, mastičky, tinktúry, alebo ich nasušiť na zimu. Vyberte sa s deťmi do prírody a nájdite ich všetky. :)