Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Penzión Gejdák sa nachádza v srdci Liptova bohatého na prírodné krásy, turistické atrakcie, kultúrné a historické pamiatky.
Našim cieľom je vytvorenie príjemného prostredia pre relax a oddych, nielen pre turistov, ale aj pre obchodných cestujúcich a najmä pre rodiny s detičkami.
V našom areály penziónu, boli vybudované zóny pre najmenších, akými sú: detské ihriská, pieskovisko, hojdačky, preliezačky, detský domček, jazda na koníkoch a poníkoch a v neposlednej rade minizoo.

a množstvo ďalších atrakcií, ktoré čakajú na vašu návštevu :)

Ponúkame štýlové ubytovanie o celkovej kapacite 53 pevných lôžok + 12 príteľok v 21. izbách a v 6.tich nadštandartne vybavených apartmánoch so samostatným vchodom.
Reštauráciu môžu denne využívať ubytovaní hostia, ale aj pocestní turisti. (Otváracia doba: 11:00 - 22:00 hod + dohoda )

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Mapa: N 49° 3′ 32″ E 19° 17′ 25″
Mapa sa nahráva...
21.10.2025, 15:00
Hrady v Prešovskom kraji - navštívili ste už všetky? Lujza
Navštívili sme všetky! Tiež vieme iba o týchto 17 hradných zrúcaninách, či hradoch.
13.10.2025, 16:04
Madagaskar ParkPatrícia
Je tu strašná zima a personal strašne neochotný. Neodporucam
23.09.2025, 23:46
Detský kútik TIME OUT v Auparku KošicePedro
Uplna spokojnost. Maly sa na hodinku zabavil, oci mu svietili este aj po odchode. Personal mily, obcerstvenie fajn, prostredie bolo prijemne, radi aa zastavime opat, ked pojdeme okolo.
Dakujeme
23.09.2025, 20:47
Detský kútik TIME OUT v OC CentralSimona
Bola som dnes s ročným synom, 23.9.2025. Prvý dojem fajn, hračiek dosť, každé dieťa si tam príde určite na svoje. Slečny na recepcii mi prišli ok, až do momentu, kedy jeden chlapec (mohol mat tak 5r) tam bol bez dozoru, čiže bez rodičov. Kto naňho mal dávať pozor? Mám pocit, že presne tie slecny, ktore na recepcii čumeli do mobilu. Ten chlapec bol odporný a zlý, neustále do mna a syna naschval narážal motorkou, mne prešiel po nohe a aj napriek niekoľkým upozorneniam, neprestal. Prestal, až keď prišla po neho mama a odišiel. Vykúpenie.
Moje odporúčanie znie, ak sa Vaše deti nevedia chovať a očividne na nich nemá kto dávať pozor, nenechávajte ich samé v detských kutikoch, pretože to maximálne znepríjemňujú ostatným deťom a rodičom.
A ceny tiež nie su aktuálne, pretože tu píšete 4,50€ do 60min a my sme platili 6,90 + 2,20 doprovod. Skoro 10€ a ešte mi to tam aj ten chlapec znepríjemnil.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Viera Gurová 02.12.2014, 15:19
Vynikajúce služby aj prostredie. Určite sa vrátime.
Ladislav 28.11.2014, 13:11
Cestou z dovolenky sme sa zastavili v reštaurácii na obed s vnúčatmi. Super strava, vzorná obsluha. Vnúčatá si zajazdili na koníkoch, pobavili sa na preliezkach. Kochali sme sa z výhľadu na Liptov... Vrelo doporučujem.
Mária Kolesárová 25.11.2014, 16:53
Tento penzión sme navštívili po naqšich potulkách po Liptove.Musím povedať,že je to penzión na úrovni.Jedlo bolo skvelé,obsluha a personál veľmi milí,prostredie nádherné,vonku je detské ihrisko,kde sa deti vyšantili.Proste super!
Tomáš 22.11.2014, 11:45
Chutná strava, ubytovanie rozdelené do staršej časti a novších apartmánov. Pekný bazén pre deti, keď je zlé počasie. Taktiež farma so zvieratami, akurát agresívna hus nám robila problémy :-) Odporúčame prechádzku do Vlkolínca, pekné výhľady, zvládli sme to s 3-ročnou dcérou a s ročným synom aj s kočiarom. Radi sa sem niekedy znova vrátime.
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár