Buppi Detský svet

Autor: Claudinka, Foto: Buppi
Adresa:Cesta na Senec 2/A a okrajové mestské časti Lamač a Devínska Nová Ves Telefón:0907 532 363, 0908 476 777 E-mail:info@buppi.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Za bránami detského centra Buppi na vás čakajú rôzne atrakcie plné radosti a zábavy. Maskoti Bubu Pipi a Buppi vás budú sprevádzať dobrodružstvami v džungli preliezačiek, pomôžu vám zdolať prekážky bez zaváhania a ukážu vám množstvo nových hier a spoločných aktivít rôzneho druhu. Princezné, princovia, čarodejníci či roboti už nebudú existovať len v rozprávkových knižkách. Tu sa môže každý stať jedným zo svojich obľúbených fantazijných postavičiek. Stačí navštíviť Divadielko alebo sa zapojiť do jednej z aktivít čakajúcich v Tvorivých dielňach. Aktuálny program a najčerstvejšie informácie nájdete TU. 

Bubu Pipi a Buppi chystajú zábavu za každého počasia a pre všetky deti. Nezabúda sa však ani na rodičov, na ktorých čaká priestranná kaviareň so širokým výberom občerstvenia s bezplatným prístupom na internet či s ponukou dennej tlače. Taktiež tu na vás čaká chutné občerstvenie ako napr. Buppi limonády, káva Lavazza, či chutné panini, ale aj iné dobroty. Máte možnosť relaxovať, pokiaľ sa Vaše deti budú bezstarostne a najmä dosýta hrať a zabávať. Mimo kaviarne sa môžu rodičia „uvelebiť“ na pohodlných Tuli vakoch a pokojne sledovať svoje ratolesti.

Tým však  skvelá ponuka nekončí! V Buppi – Detskom svete pre Vaše deti usporiadajú oslavy podľa ich a Vašich predstáv. Stačí iba vyplniť on-line rezerváciu a zvyšok môžete bez obáv nechať na nich.

Len pre info, interiérové ihrisko Buppi detský svet vlastní TÜV certifikát, ktorý svedčí o bezpečnosti atrakcií použitých v Buppi zábavnom centre.

Otváracie hodiny

Denne od 09.00 do 20.00 hod.

Vstupné

Platí sa každá začatá hodina!
Rodičia a deti do 10 mesiacov vstup ZDARMA! 1buppivstup


Buppi v Shopping Palace

Najväčšie interiérové ihrisko, plné zábavy a detských dvojpodlažných preliezok na ploche 1300 m2 nájdete v tesnej blízkosti jazera a vyhľadávanej rekreačnej zóny Zlaté piesky. Oblasť je ľahko dostupná mestskou hromadnou dopravou, výhodou je blízkosť letiska a napojenia na diaľničný obchvat Bratislavy. Pohodlné parkovanie bez stresu a problémov zabezpečí viac ak 2 000 nadzemných parkovacích miest. Buppi – Detský svet nájdete v Shopping Palace na Zlatých Pieskoch, v novej časti nákupného centra na 1. poschodí.

palace


Buppi v Bory Mall

Najväčší  zábavný detský svet, ktorý je na Slovensku jedinečný prepojením indoorovej a outdoorovej časti na ploche 4300 m2, nájdete v okrajových mestských častiach Lamač a Devínska Nová Ves. Návštevníkom je zadarmo k dispozícii viac ako 2 400 parkovacích miest v podzemných priestoroch a na vonkajších plochách priamo pred vchodmi do nákupného centra.

bory

 

Pár otázok a odpovedí pri 1. návšteve

 • Kedy sa platí vstupné? Vstupné sa platí až na záver, pri pokladni označenej :„Východ“.
 • Čo si treba priniesť? Ponožky. V Buppi Detskom svete je z hygienických dôvodov zakázaný vstup naboso.
 • Môže sa konzumovať vlastné jedlo? Nie. V priestoroch je pre rodičov a deti vždy pripravená kaviareň s množstvom čerstvých produktov. Konzumácia jedál v priestoroch mimo kaviarne je taktiež zakázaná, pretože celý priestor je položený na kobercovom povrchu, ktorý sa ľahko zašpiní, no ťažko vyčistí ☺ . V prípade špeciálnej diéty je možné udeliť výnimku. Personál však musí byť o špeciálnej diéte upovedomený. Konzumácia je, aj v takomto prípade, povolená len v priestoroch kaviarne.
 • Môže ostať v Buppi dieťa samé bez dozoru? Áno, avšak len na vlastnú zodpovednosť a len dieťa staršie ako 3 roky! Animátori sa o deti nestarajú, ale samozrejme prihliadajú na ich bezpečnosť. Ak necháte svoje dieťa v Buppi samé, musíte nahlásiť jeho meno a Vaše telefónne číslo. Dieťa následne dostane reflexnú vestu, vďaka ktorej animátori vedia, že práve toto dieťa je tu bez dospeláckeho dozoru.
 • Maličké dieťa. Zahraje sa? Určite áno. V priestoroch Detského sveta sa nachádza aj ihrisko pre najmenších. Je ľahko rozpoznateľné podľa zelenej konštrukcie. Tu sa nachádza menšia lezecká dráha, obľúbený guličkový bazénik a rôzne iné atrakcie, ktoré určite zaujmú aj tých najmenších.
 • Dieťa ešte nepozná ihrisko. Môže rodič ísť na preliezky spolu s dieťaťom? Áno, nosnosť konštrukcie je navrhnutá tak, aby sa v prípade, ak je to nutné, na ňu mohol dostať aj dospelý.

 

 

Mapa: N 48° 11′ 4″ E 17° 11′ 18″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Daniela 08.01.2018, 19:24

  Aj ked si deti uz vacsie, vzdy sa im tam paci

 • Stanislava 05.01.2018, 02:49

  Prvé centrum, kde sme chodili aj mimo osláv. Aj vstup pekne zorganizovaný.

 • Zuzana Pokorna 04.01.2018, 21:53

  Zatial sme boli len bory mall. Super na vyblaznenie pre deti, avsak pri zlom pocasi dost preplnene.

 • Bozena 04.01.2018, 20:41

  Kamaratka z Devinskej novej vsi ma dcerku. Zavolala ma tam na kus reči, zatiaľčo sa moj syn s jej dcérkou hral. Super.

 • Katka 21.12.2017, 21:07

  Moje deti to milujú, je tam naozaj veľké množstvo atrakcií. Nevýhodou je, že by a často preplnené, najmä pri zlom počasí a vtedy sa tam doslova nedá dýchať.

 • Lucia Pálková 21.12.2017, 12:51

  Nasa 2rocna sa tam pekne zahrala

 • Nika 09.12.2017, 08:55

  Bola som tu raz a moc sa mi nepáčilo oproti buppi v bory mall ako síce bolo to nieco nove viac sa mi tu lubil kútik pre batolata ale to veľké bludisko sami tunel, diera bola som raz a uz sa nevratime :/ čakala som viac ... Ale to len preto sa nevratime lebo bývame na druhej strane bratislavi keby bývam na zlatých chodím tam s malou pravidelne :D totiž by som nemala na výber... a ešte jedno pozitívum páčilo sa nám to strieľanie do úst zvierat .. nie ako v buppi bory mall tam strielate do prázdna :)

 • vladkaVD 05.12.2017, 14:36

  Všetko je tam veľmi pekné, od hračiek, po jedlo a zamestnancov. Ale všimla som si, že je tam dosť veľa nahromadeného prachu, v miestach, kde sa nedá dostat vysávačom. CHápem to, ale v takom velkom zariadení pre deti by to nemalo byť si myslím

 • Libusa 30.12.2016, 08:02

  Super pre deti, odporucam

 • Bozena 14.12.2016, 22:18

  My sme boli spokojni. Opat sme to objavili vdaka kamaratke a jej detom. Prvykrat to bola oslava. Pre nas nieco nove, ale celkom zaujimave. Pri poslednej navsteve sme boli vdacni jednej slecne/pani animatorke, ktora si nasho 8mesacneho syna zobrala na ruky a cely cas ho nosila a zabavala. Manzel sa blaznil so starsim a ja som si aspon trochu oddychla od tych mojich troch deti. :-) Dakujeme a urcite sa este vratime.

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár