Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Príďte si s nami užiť krásny deň, z ktorého sa bude tešiť celá rodina. Užijete si pohľad na krásne a elegantné kone a jazdcov, bojujúcich o najvyššie umiestnenia. Detičky si vyskúšajú podojiť kravičku, ale žiaden strach, táto im určite neublíži, lebo sa ani nepohne :) Energiu si špunti vybijú na skákacom hrade a rodinný súboj si môžete dať na mechanickom býkovi. Pripravili sme pre vás aj ďalšie hry a kvíz pre celú rodinu. Príďte si zasúťažiť o pekné ceny.
Parkúrové preteky sú krásnou elegantnou disciplínou, pri ktorej jazdec a kôň zdolávajú dráhu s prekážkami v určitom časovom limite. Na našich pretekoch sa predstavia jazdci z celého východného Slovenska a zasúťažia si vo viacerých katóriách, s výškami prekážok 80 - 110 cm. Sme radi, že s Jazdeckým klubom Larisa pre vás pripravujeme tieto preteky už po piatykrát. Larisky, samozrejme, nebudú chýbať ani na štarte a my im už teraz držíme palce.
Tešíme sa na vás na DeutschMann jazdeckých pretekoch:
KDE: Sečovce, Športový areál Slavoj
KEDY: 17.5.2025 od 10:00
VSTUP ZADARMO
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.11.2025, 17:15
Vyrobte si doma modelovaciu hmotu len z 3 ingredienciíDada
Perfektné ďakujeme. Deti budu mať vianočné trhy v škôlke tak sme spravili ❤️
14.11.2025, 06:10
Najlepšie tipy na vianočné darčeky 2025: Inšpirácie pre deti aj celú rodinuekm
mne sa viac páčia impresi fotoknihy - rýchlejšie sa naklikajú a farby sú nádherné
13.11.2025, 16:21
Ako deťom vysvetliť fungovanie peňazí? Skúste to s učebnicou TATRA SCOOLMirka
Ako deťom vysvetlím fungovanie peňazí v spojitosti s korupciou vo vládnych kruhoch?
10.11.2025, 15:05
Detský kútik DanysKristína
V tomto detskom kútiku som pracovala pred covidom - ja ako animátorka a moje kolegyne sme mali určité príkazy, ktoré sme museli spĺňať a boli veľmi prísne v rámci zodpovednosti voči deťom - keďže tento kútik funguje štýlom, že rodič môže (ale nemusí) odísť a o deti sa starajú animátorky. V priebehu posledného roka som tam bola s mojou dcérkou 2x a nestačila som sa diviť - hrôza ako išli s bezpečnosťou dole vodou. Animátorky nezáujem o deti, skákací hrad kde deti nosili obrovské hračky a hrozilo ublíženie druhým deťom (animátorka absolútne bez pozornosti hradu, pričom ten hrad bez dozoru nemá byť vôbec!) Nulová bezpečnosť a neochota animátorky -(mala pri sebe nejakého pána, asi svojho známeho, ktorého pustila k sebe dnu a za celú hodinu čo sme tam boli si deti ledva všímala a kecala tam s ním.) Pred covidom to ešte malo nejakú úroveň - teraz by som tam samé dieťa nenechala ani náhodou a to nehovorím ani o cene - jeden z najdrahších detských kútikov.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár