Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: DJP
Zábavný a pritom poučný príbeh o troch kamarátoch – tučniakoch, ktorí prežijú potopu sveta. Do pokojného tučniačeho života prilieta holubica, ktorá prináša správu o potope sveta, ako aj o tom, že zachrániť sa môžu len dvaja z troch kamarátov. Pre nich to nie je dôvod na zúfalstvo, ale na hľadanie odvážneho a originálneho riešenia. Jedného schovajú do kufra, aby sa mohli prepašovať na Noemovu Archu – na loď, ktorá ich má zachrániť pred potopou. Holubica, ktorá kontroluje cestujúcich pred vstupom na palubu, je z tučniakov a ich počtu zmätená. Vo chvíli, keď ich žiada, aby otvorili kufor a tým sa prezradili, ozve sa z neho hlas boží (v skutočnosti jeden z tučniakov). Holubica im na chvíľu uverí. Ale ako to všetko dopadne? Vie len Boh. My však už teraz vieme, že tučniaky vďaka dôvtipu, sile kamarátstva, ale aj schopnosti hrať, hrať sa, či hrať na hudobné nástroje prežijú aj potopu sveta.
Vhodné: pre deti od 5 rokov
Trvanie: 1 hodina bez prestávky
Vstupné: 11 €/ks
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
21.10.2025, 15:00
Hrady v Prešovskom kraji - navštívili ste už všetky? Lujza
Navštívili sme všetky! Tiež vieme iba o týchto 17 hradných zrúcaninách, či hradoch.
13.10.2025, 16:04
Madagaskar ParkPatrícia
Je tu strašná zima a personal strašne neochotný. Neodporucam
23.09.2025, 23:46
Detský kútik TIME OUT v Auparku KošicePedro
Uplna spokojnost. Maly sa na hodinku zabavil, oci mu svietili este aj po odchode. Personal mily, obcerstvenie fajn, prostredie bolo prijemne, radi aa zastavime opat, ked pojdeme okolo.
Dakujeme
23.09.2025, 20:47
Detský kútik TIME OUT v OC CentralSimona
Bola som dnes s ročným synom, 23.9.2025. Prvý dojem fajn, hračiek dosť, každé dieťa si tam príde určite na svoje. Slečny na recepcii mi prišli ok, až do momentu, kedy jeden chlapec (mohol mat tak 5r) tam bol bez dozoru, čiže bez rodičov. Kto naňho mal dávať pozor? Mám pocit, že presne tie slecny, ktore na recepcii čumeli do mobilu. Ten chlapec bol odporný a zlý, neustále do mna a syna naschval narážal motorkou, mne prešiel po nohe a aj napriek niekoľkým upozorneniam, neprestal. Prestal, až keď prišla po neho mama a odišiel. Vykúpenie.
Moje odporúčanie znie, ak sa Vaše deti nevedia chovať a očividne na nich nemá kto dávať pozor, nenechávajte ich samé v detských kutikoch, pretože to maximálne znepríjemňujú ostatným deťom a rodičom.
A ceny tiež nie su aktuálne, pretože tu píšete 4,50€ do 60min a my sme platili 6,90 + 2,20 doprovod. Skoro 10€ a ešte mi to tam aj ten chlapec znepríjemnil.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár