Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: baterkaren.sk
Aj z druhej ruky nájdete skvelé kúsky. Sú praktické, potešia dušu a môžu byť originálnym darčekom pre teba alebo tvojich blízkych.
V čom je tento swap iný?
Vstupné na swap je 10 €, pričom si môžeš odniesť neobmedzené množstvo vecí.
Je dôležité vziať si len to, čo skutočne potrebujete a využijete – či už pre seba, alebo ako darček. Myslite na zámer a hodnotu, ktorú tieto veci prinesú. Na swap môžete, ale nemusíte, priniesť veci, ktoré už nepotrebujete (maximálne 1 bežnú tašku). Mali by byť čisté, funkčné a v dobrom stave. Priniesť môžeš oblečenie a doplnky pre dospelých a deti, hračky, športové a hobby potreby, potreby do domácnosti, rastlinky či dekorácie.
Prečo sa zapojiť?
Swap ti pomôže ušetriť peniaze a prírodné zdroje, a je skvelou príležitosťou vidieť darčeky z druhej ruky inak. S blížiacimi sa Vianocami môžeš nájsť darček, ktorý má príbeh a dať mu nový domov. Príď si užiť deň plný objavov, udržateľnosti a skvelej atmosféry v komunite, ktorej záleží na skutočných hodnotách.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.11.2025, 17:15
Vyrobte si doma modelovaciu hmotu len z 3 ingredienciíDada
Perfektné ďakujeme. Deti budu mať vianočné trhy v škôlke tak sme spravili ❤️
14.11.2025, 06:10
Najlepšie tipy na vianočné darčeky 2025: Inšpirácie pre deti aj celú rodinuekm
mne sa viac páčia impresi fotoknihy - rýchlejšie sa naklikajú a farby sú nádherné
13.11.2025, 16:21
Ako deťom vysvetliť fungovanie peňazí? Skúste to s učebnicou TATRA SCOOLMirka
Ako deťom vysvetlím fungovanie peňazí v spojitosti s korupciou vo vládnych kruhoch?
10.11.2025, 15:05
Detský kútik DanysKristína
V tomto detskom kútiku som pracovala pred covidom - ja ako animátorka a moje kolegyne sme mali určité príkazy, ktoré sme museli spĺňať a boli veľmi prísne v rámci zodpovednosti voči deťom - keďže tento kútik funguje štýlom, že rodič môže (ale nemusí) odísť a o deti sa starajú animátorky. V priebehu posledného roka som tam bola s mojou dcérkou 2x a nestačila som sa diviť - hrôza ako išli s bezpečnosťou dole vodou. Animátorky nezáujem o deti, skákací hrad kde deti nosili obrovské hračky a hrozilo ublíženie druhým deťom (animátorka absolútne bez pozornosti hradu, pričom ten hrad bez dozoru nemá byť vôbec!) Nulová bezpečnosť a neochota animátorky -(mala pri sebe nejakého pána, asi svojho známeho, ktorého pustila k sebe dnu a za celú hodinu čo sme tam boli si deti ledva všímala a kecala tam s ním.) Pred covidom to ešte malo nejakú úroveň - teraz by som tam samé dieťa nenechala ani náhodou a to nehovorím ani o cene - jeden z najdrahších detských kútikov.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár