Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: vajnory.sk
Aj keď prázdniny budú v plnom prúde a mnohí školáci si vychutnávajú sladké letné dni plné relaxu, vo Vajnoroch chodíme do školy aj v čase letného voľna. Všetci, ktorí majú radi ručné práce, všetci, ktorí radi niečo tvoria a radi sa priučia aj niečomu novému, sa po dva utorky a jeden celý prázdninový týždeň v čase od 17.00 do 20.00 hod. budú mať možnosť stretávať na dvore Vajnorského ľudového domu na Roľníckej 181 v Škole vajnorských tradícií, ktorú organizuje v spolupráci s mestskou časťou Bratislava-Vajnory občianske združenie Podobenka z Vajnor.
Aj tento rok sú už tradične v ponuke paličkovanie, vyšívanie, šitie hračiek, maľovanie ornamentu a výroba vajnorských kraslíc. V rámci letnej školy budú môcť návštevníci nazrieť do interiéru Vajnorského ľudového domu s ukážkou tradičného bývania, ako aj zakúpiť si ľudovoumelecké výrobky, keramiku, tričká a rôzne publikácie.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
30.12.2025, 15:19
Nám sa páčilo v Escape room TATRY. Pre niekoho sa môže zdať vyššie vstupné, ale my to berieme ako
"atrakciu" počas letnej dovolenky , ktorú vždy trávime na Slovensku a poväčšine v Tatrách.
30.12.2025, 10:03
Zimná detská pátracia hraKatarína
Boli sme si e v nedeľu a info centrum bolo zatvorené ( som si to dopredu neverila), ale mapky som vytlačila už doma a deti si to veľmi izili
12.12.2025, 09:00
Detský kútik TIME OUT v Auparku BratislavaIveta
Veľmi príjemný kútik, zábava pre detičky, oddych pre rodičov., bola som s vnučkou ktorá nechcela ísť domov tak sa jej veľmi páčilo.Vrelo odporúčam
25.11.2025, 17:15
Vyrobte si doma modelovaciu hmotu len z 3 ingredienciíDada
Perfektné ďakujeme. Deti budu mať vianočné trhy v škôlke tak sme spravili ❤️
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár