Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: FB
Naladiť sa na Vianoce, stretnúť sa so známymi, pri voňavej káve a vianočným fotokútikom. Takýto sprievodný program bude na našom Adventnom koncerte.
Adrian Bloom - spevák s čarovnými piesňami - od nás z Kramarov a za ním farský zbor Kramáre. Kramárčania proste radi spievajú. Aby nikto nemal problém zaspať - budeme podávať a koštovať kávičku bez kofeínu a fotokútik je mikulášskym darčekom od fotografky Kataríny Šendulovej Bako.
Detičky budu v dieľničničkách pripravovať male drobnostičky. Veľmi sa tešíme z tradície, ktorú sme minulý rok založili. Chceli by sme, aby sa tieto koncerty stali súčasťou sviatkov na našom sídlisku. Aby ste si povedali: “Vianoce? Tak to pôjdeme na koncert u nás na Kramároch.”
V tejto myšlienke nám pomáha aj Bratislava Nové mesto - zapožičaním Kultúrneho domu, za čo im veľmi pekne ďakujeme
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.08.2025, 11:16
Thermal Corvinus Veľký Medermiro
boli sme 19.8.25 a ako vždy všetko ok až na ľadovú vodu v unášajucej rieke až mala 21°C tak to bolo moc a píšete že 28-30°C tak velke sklamanie. A nedá sa kupať ani v plaveckom tam je tiež 21°C a bývalo aspon 24°C Vlny tam bola voda tročku prijatelnejšia ale tiež tak 24-25°C mala mx a píšu 28-30°C vstupne išlo hore ale vodu v týchto bazenoch neohreju škoda tento rok už nepôjdeme
24.08.2025, 16:58
KuchajdaJana Očenášová Bc.
Výborné miesto na prechádzku, či krátke okúpanie, ovlaženie sa s deťmi i bez. Výborné miesto na koncert či zábavu
20.08.2025, 12:08
Dobrý večer, prosím Vás čím-ako sa vám podarilo prilepiť tie cestoviny na kartón ? Skúšame všelijaké riešenie a zatiaľ bezúspešne. Prosím je to nejaký trik alebo špeciálne lepidlo ? Ďakujem vopred za nápady, tipy, rady
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár