08. 06. 2023 Medard 24°C Búrky

Hotel Partizán**** - Tále

Autor: Michaela Ološtiaková, Foto: hotelpartizan.sk
Adresa:Tále 108 - Bystrá, 977 65 Brezno Telefón:+421 48 63 08 813, +421 48 63 08 814 E-mail:partizan@partizan.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Služby, personál ale aj samotné prostredie rodinného Hotela Partizán**** v rekreačnej oblasti Tále v Nízkych Tatrách navracajú telu pokoj, duši vyrovnanosť, srdcu pohodu a citom vnímanie prírody. Množstvo indoorových a outdoorových aktivít pre malých aj veľkých bude pre Vás zárukou skvelej rodinnej dovolenky.

Kids friendly

Na základe služieb, ktoré ponúkame deťom a rodinám, sa nám v anonymnom hodnotení podarilo získať 5 hviezdičiek a certifikát Únie materských centier, ktorá nás zaradila medzi “Zariadenia priateľské k deťom a rodinám“.

Ubytovanie

Návrat do lesa a predsa zážitok dokonalého luxusu v ňom, to je pocit, ktorý môžete zažiť v štýlových izbách a apartmánoch. Spolu je k dispozícii 40 rodinných izieb a 21 rodinných apartmánov a 9 mezonetov v cene od 106 € do 288,50 € / izba / apartmán / noc v závislosti od sezóny.
Deti do 3 rokov grátis! Detské postieľky poskytujeme k ubytovaniu grátis.

Wellness a family saunas

Nechajte svoje ratolesti vyblázniť v bazéniku Ferda v časti Aqua & Kids v Nature Wellness Center a Vy sa pohodlne usaďte v oddychovej zóne pre mamičky. V NATURE Wellness Center si môžete užiť odpočinok a oddych na ploche 2255 m² relaxačného zázemia s bazénom, detským bazénikom, soľným kúpeľom, SPA časťou, saunami s Family Saunas, zážitkovými zónami a panoramatickými odpočivárňami. Garantujeme, že čas strávený v NATURE WELLNESS CENTER bude pre Vás príležitosťou objaviť opäť pokoj a vnútornú pohodu. Detičky majú totiž vlastné priestory FAMILY SAUNAS, kde na nich čaká obľúbený Partizán Ferdo. Do priestorov Nature Wellness Center je bezbariérový prístup. Možnosť zakúpenia kúpacej výbavy na wellness recepcii: plávacie kolesá, plávacie rukávniky a kúpacie plienky.

Mravenisko Partizána Ferda

Štýlové Mravenisko v exteriéri hotela sme vytvorili pre našich najmenších hostí. Vznikalo nielen z potreby ponúknuť ďalšiu aktivitu vrámci hotelového areálu, ale hlavne z lásky k deťom a k prírode. Aby ste sa mohli aj Vy vcítiť do rozprávkového sveta nášho hotela v lese a zároveň lesa v hoteli.

Detská herňa Partizána Freda

NOVINKOU V 4* HOTELI PARTIZÁN JE HERŇA NA PLOCHE 200 M2, KTORÚ PRE NAJMENŠÍCH HOSTÍ OTVORILI V DECEMBRI 2017. Priestor je členitý a ponúka aktivity či už pre najmenšie deti - batoľatá, prekážkovú dráhu, stoly na tvorivé dielne a spoločenské hry, stolný futbal, air hockey a hracie konzoly PS4. Počas prázdnin prebiehajú v tomto priestore prebiehať animačné aktivity. Pre rodičov sme pripravili odpočinkové zóny. V herni je možnosť občerstvenia a drobných maškŕt z dvoch automatov.

V hoteli sa nachádzajú tri detské kútiky: prvý je súčasťou lobby haly, v jeho blízkosti sa nachádza internetový kútik s PC Lenovo. Ďalší sa nachádza v hotelovej reštaurácii, jeho súčasťou je detské sedenie a vybavenie pre najmenších kuchárov. Tretí v poradí je detský kútik v zážitkovej reštaurácii Tálska Bašta so šmýkačkou a preliezkami.

Ajax farma

Naša Ajax farma osloví tak dospelých, ktorí si tú nájdu jazdecké kone, ako aj deti, na ktoré tu čakajú obľúbené poníky. Okrem toho tu môžu detičky navštíviť rôzne domáce zvieratká.

Stravovanie

Gurmáni si môžu vychutnať špeciality v hotelovej reštaurácii s exkluzívnou vinotékou. Výhodou je prechod na hotelovú terasu, takže si môžete dobroty vychutnávať priamo na čerstvom vzduchu. Obľúbená je aj zážitková reštaurácia Tálska Bašta, v ktorej hrá počas víkendov živá ľudová hudba a tiež v príjemnej loveckej reštaurácii s krbom.

Súčasťou vybavenia pre našich najmenších:

 • Detské stoličky
 • Detský príbor
 • Detské prestieranie
 • Detské podbradníky
 • Detské šálky
 • Detské menu
 • Detské kútiky

ZÁŽITKOVÝ HOTEL

Hotel Partizán**** je známy širokou ponukou indoorových ale aj outdoorových aktivít. Priamo v hoteli sa nachádza multifunkčná športová hala určená na hry squashu, bedmintonu, volejbalu či stolného tenisu. V športovo-zábavnom centre Limbus s nočným barom sa hostia môžu pobaviť hrou bowlingu, biliardu, stolného futbalu alebo šípok.

V areáli hotela nájdu hostia prírodné kúpalisko, plážové ihrisko, minigolf, Tarzaniu – horský lanový park, priestory pre hru minifutbalu či minivolejbalu, petanque alebo croquetu. V blízkosti sa nachádza golfové ihrisko. Okolitá príroda je ako stvorená turistov alebo cykloturistov, obľúbenou činnosťou je Nordic Walking.

V blízkosti hotela sa nachádzajú tri lyžiarske strediská, najznámejšie z nich je Chopok juh&sever. V strediskách fungujú animácie, lyžiarske školy a škôlky, skibusy premávajú priamo spred hotela.

Odporúčame sledovať webovú a facebookovú stránku hotela, kde sú pravidelne zverejňované kalendáre zážitkových aktivít a podujatí.

Mapa: N 48° 53′ 27″ E 19° 36′ 18″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Lujza 18.12.2022, 23:02

  špičkový hotel so špičkovými službami v krásnom prostredí.

 • Katarína 24.11.2022, 09:57

  Naozaj zážitkový hotel, najviac pozitívne hodnotíme exteriérové ihrisko a wellnes - ten bol naozaj jedinečný. Jediné mínus - pre rodinu s viacerými deťmi už ozaj vysoká cena.

 • Nika 05.01.2022, 17:57

  Kvalitny hotel so super sluzbami. Synovi sa pacilo.

 • Nika 05.01.2022, 17:57

  Kvalitny hotel so super sluzbami. Synovi sa pacilo.

 • Mariška 10.12.2021, 10:19

  Krásny a moderný hotel v horskom prostredí. Naskok do hôr, na lyže, golf.... človek sa tu nenudí.

 • Maja 30.11.2021, 11:29

  Tie štyri hviezdičky mu skutočne patria.

 • Majči 28.11.2019, 11:54

  Jeden z najkrajších hotelov, v akom sme boli. Hotela v malebnom prostredí. Vyžitie von i dnu. Naokolo krásna príroda. Človek má čo robiť v zime, v lete i keď je nepriaznivé počasie. Odporúčam všetkými 10.

 • Gg 27.11.2019, 08:09

  Naša Topka, kadial sa chcete vybrat na prechadzku , tadial sa da,super lokacia. Detsky kutik by som nechala dlhsie otvoreny.

 • Lucia 23.11.2019, 10:41

  pre mňa zatiaľ TOP moja ❤️

 • Peter 04.01.2019, 07:52

  Jedinecny zazitok pre deti a rodicov

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár